Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Надолу

АФтур Тема: Кампютърни игри и маняци  (Прочетена 15811 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

jaio

• Гостенин
Re:Кампютърни игри и маняци
« Reply #75 -: Ноември 24, 2011, 09:12:50 »
койо бе ше кръшиме
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #76 -: Ноември 24, 2011, 09:16:37 »
ей аде тиа къде немаме работа у събота вечерта да пуцаме,що я сеги имама да зубкам дойчовски.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

jaio

• Гостенин
« Reply #77 -: Ноември 24, 2011, 09:20:31 »
ф събота мисла да ида да пиа вино при Росен
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #78 -: Ноември 24, 2011, 09:21:12 »
ей аде тиа къде немаме работа у събота вечерта да пуцаме,що я сеги имама да зубкам дойчовски.....

и я така с ингилиза
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #79 -: Ноември 26, 2011, 09:29:53 »
уф, днеска превъртех волфа официално :green: /за четири-пет дена по час-два игра на ден, средно ниво на трудност/. като цело супер як стори лайн; само каде на предпоследната мисиа си помислих оти съм го превъртел, па то се оказало оти има оште ена мисия :green:

съга па почнах no one lives forever 2, ма нешто не ме зареби в началото - да трепем женки-нинджи с катани и шурикени

:tazz: ше гледам по-натам как ше се развие.
до колко повним у демото каде сам играл преди години имаше яко пукотевици...
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

jaio

• Гостенин
« Reply #80 -: Ноември 26, 2011, 09:53:12 »
азе сага си тегла тава
http://zamunda.net/details.php?id=111726&hit=1
Активен

Брутале

• Тумбак
« Reply #81 -: Ноември 28, 2011, 01:00:01 »
начи за съга NOLF-a са държи добре.

верно парвата мисиа си беше малко скука ралта оти ма пратиа у ено джапанско село пално с женски-нинджи да снимам некаква тайна среча, после па ониа нинджи ма подгониа и докаде избегам си беше доста дразнещо приключение :green:
втората па мисиа ма пратиа у сибир да зривявам разни мостове, радиокомуникационни кули и по-натама не знам кво че става

инак като сека друга игра и таа си има бъгове - като най-гадниа а зарежда ти игрътъ, отиваш да си заредиш записа, пушташ го и играта та изфърга с некаква грешка. после пак требва да улазаш на ново и да си зареждаш играта.

па и не й липсва реализъм деба, като минаваш до разни бутилки, вази и прочее моа ги бутнеш и да дигнеш шум и да та чуат и да доат да видат кво става и да та намерат и съответно пречукат :green:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.

Брутале

• Тумбак
« Reply #82 -: Декември 09, 2011, 11:52:49 »
Начи превъртех No one lives forever 2 оня ден и мое да кажем следното - таа игра кърти, носи и извозва сичко кво се сетите, бетон, плочки, фаянс, дограми и прочее. Всъщност, тава мое да се каже ако дирите забавна игрица де да са смеате с глас, а не да дирите серьозното у неа.

Като почнем от типичния британски хумор, който на моменти супер много разсмива, минем през NPC-тата и техните разговори, синематиките в играта, самият геймплей, атмосферата в играта и заключим с това, че за огромно съжаление такива игри вече не се правят >:(

Верно, първата мисия е супер досадна с ония нинджи в онова село. После след като штрапите у Сибир, Антрактида, Индиа, Турциа нещата си идват на мястото. Даже некои ситуации са прекалено забавни :green:

Най-смешно става като видиш ени мимове дека са най-известните килъри у цел свет и като почнат да стрелят и викат Vivе la France и некви други такива смешни фрази, индийските милиционери с палките като те подгонят и ако те склещат у некой ъгъл почват да бият и викат This is for your own good :smeeeh:

Инак както сека друга игра и таа неа лишена от бъгове. най-дразнештиа е като сакаш да си заредиш запис и играта да та изфърли веднъж-дваж докаде й скефне да зареди. Друг такав и пак дразнешт а по некой път както пуцаш у противника не му прайш ништо, докаде он си стреля по тебе и си та точи. Тава ми са а случвало два-три пъти/решението а да са мръдне на неколко крачки напреде или надзаде/
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #83 -: Декември 09, 2011, 03:58:03 »
азе па вече трети ден са мъца да изтефла Diablo 3 няква тестова версиа  ама съм стигнал до 18 % само   ма така и не разбра куга ше а пущат офицялно
Активен

Брутале

• Тумбак
« Reply #84 -: Декември 09, 2011, 04:54:14 »
според википедиа - пръвото тримесечие на 2012, според близард - кога а направат достатъчно балансирана и забавна за ората :green:
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #85 -: Декември 09, 2011, 09:28:33 »
маре да близнат от анадолски манафин кви са    от 2 годин чакам та а пущат таа 3-ка
Активен

Брутале

• Тумбак
« Reply #86 -: Януари 19, 2012, 12:55:34 »
изтекла а некаква бета версиа на Diablo III :green:

http://zamunda.net/details.php?id=295781

Активен

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
« Reply #87 -: Януари 19, 2012, 12:56:29 »
Тва може ли съ играе у батъл нет
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

Брутале

• Тумбак
« Reply #88 -: Януари 19, 2012, 01:00:16 »
ку близард са подходиле както при бетата на старкрафт 2 - демек ку имаш ключ от тех за техните сървъри, ше можеш да джиткаш тама.

инак не можеш.
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #89 -: Януари 19, 2012, 01:08:01 »
Азе от началото на таа годин не съм пипал да играа на нито една игръ. такова нещо не е било при мене никога . етъ ... треа си намера нещо старо , да ми връне  интереса па  ;D
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.185 секунди с 22 запитвания.