Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Кулолоту  (Прочетена 63825 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Re:Кулолоту
« Reply #15 -: Март 16, 2009, 01:41:59 »
Епа ти си намерил баш къде да караш куллото :o
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #16 -: Март 16, 2009, 08:09:42 »
А добрутро! Бай Авраам ме подсети, верно и я сам карал "Жабка" като миничък, със помошни коолета беше (знам що по нашиа край се вика "точила", ама това ми не аресва и го не приемам). Почти я не помним Жабката, само нещо се сещам къде беше зелено. Сигурно е било до колена, ама я сам запомнил, че е много големо и страшно...

Прави сте за Балканьете, ама имаше и Украйни, гъзариа голема беше да караш чърна Украйна с бели ивички по калниците. Мое да не помните, ама Украйните имаа по два багажника - едни отзаде и друг отпреде. Ората викаа, що предниа багажник се прау само за у Българиа - да си глеаш това къде си турил на ньего, да ти го не украднат. Сигурно е било майтап това... И се продаваа Украйните сас сичкото оборудванье - фар и динамо, заден стоп, калници и багажници, а не като съга. Продаваа се отделно и километражи - механични, слагаа се на предното колело и броеха километрите. Имал съм и Украйна - голема работа беше. И съга пак се карат, глеам ги по пътищата. Ама е останала една гола рамка, кво вика Капитана - ръждава касетка на багажника, седалката е напраена с дунапрен, а наместо педале съм виждал дръвени трупчета, пробити и наденати на осите им. Спирачки естествено нема. За светлоотразителе не говориме... Даже гума съм виждал, превръзана с парцал. Та сам се чудил - колко и да нема пари некой човек, се десетина лева треба да намери да си поопрай коолото. Оно му не а за кеф, ами секи ден оди да си връши работа с ньего, кара по шосето по тъмно, що не заме да му турне барем едни светлоотразителе? Еба таа икономиа на ониа 2 лева...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #17 -: Март 16, 2009, 10:36:41 »

Те ви един северозападен средностатистически индивид с колуло. На кормилото е провесен гюм от млеко. Нашия човек е предал млекото на мандрата, а с парите които е получил си е купил две кила лимонада. Вероятно пакет цигари "Слънце" ели Трезор, но видимо е радостен. Както се казва по военному: "неуставен, но с добро настроение".
« Последно редактиранье: Юли 10, 2009, 10:05:51 от Дръмон »
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #18 -: Март 16, 2009, 10:58:44 »
Оно тава неа бъш по темата ма е сфръзано с фотката...Не моа се сета друга пречина за тава да предадем убово млеко и да си узеем с парите лемоната од Дунавска вода,освен да си разреждам с ньой виното.Тава а куто лафа конь за кокошка.Ма ората с колуулетата не винага моа ги разбереш.По некогаш таквиа невероятни бартере праат че неам думи...Един циганин даде Балканче за три кампота и три ютаници.После од кага ги изеде почна да изнудва собственика с думите:"Иди у нужника и си връни кампотете."А оня го пита  за бурканьете и капачките,а циганина дума че си а турнал у ньи расад.И нашиа тагава спадна гумите на Балканчето и му дума:"Те ти и на тебе тооа въздуу!Фани си го,турни си го у бурканьете и го бойдиши зелено."И се разбраа.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #19 -: Март 16, 2009, 08:06:17 »
Видвал ли е некой такову?

Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #20 -: Март 16, 2009, 08:18:45 »
дуууу тава с матор ли а
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #21 -: Март 16, 2009, 08:36:56 »
Неа с матор, има ги такива и на БМВ, ама лазда струва колко един матор.
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #22 -: Март 16, 2009, 09:03:51 »

Мене тава повече ме кефи. А има и едни градски, с калници и всичко ка си требва. Колелото требва да си има калници.
« Последно редактиранье: Март 16, 2009, 09:06:03 от Капитана »
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #23 -: Март 17, 2009, 09:59:49 »
Требва, требва. Що куту а без калници, гръбо ми стане се тиня  ;D
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #24 -: Март 17, 2009, 10:10:33 »
нема ли то багажник, нема да го зема и от вярата, ни ляба ни бирицата ни нищо не моа си турим на ньего...
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #25 -: Март 17, 2009, 10:33:20 »
Я съм видвал едно колуло, дето един човек беше дал ияди левове за нйего, а гумите му само незнам си колко стрували, па ги поръчвал от щатите... Ама некакво супер, може с един пръст да го дигнеш, от теа бегачите за състезанията. А кво че кажете за колелета от марката Пежо? Я знам че са убови и бих си зимал такова неко ден

Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #26 -: Март 17, 2009, 11:30:53 »
Ами сигурно са убави тиа на Пежо и не са кой знаа колко скъпи. Немам впечатлениа, не сам карал такова. Я имам и едно Scott, ама много дръто. На мене ми аресва, що е с висока мъжка рамка, а не а като тиа новите - свлечена назаде. Ама тъста се огледа у него и я му го даде, така кво го бех напраил с рогите на рулето, с нови гуми и с километража. Да го кара със здраве, щом му аресва и му връши работа...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

riva

• Гостенин
« Reply #27 -: Март 17, 2009, 01:22:35 »
Обичам много да карам колело и винаги ми е под ръка,но за съжаление не съм се качвала вече почти една година >:(
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #28 -: Март 18, 2009, 02:15:24 »
Оно една клесунгерица си подпрела колуулото на тарабата да си уземе кафе, па тава се бъкне и падне,а тоа кафеджиата види и рече:"Гей,гей!...Моме таа жна колууло баче паде!"Она се обрънала па се засмела."И ти да се мандръсаш между краката ми два часа че паднеш".
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #29 -: Юли 10, 2009, 09:55:28 »
Позабуварихме а таа тема, ма я да питам ако некой знае и е компетентен да даде съвет: Койо е по-убово като марка, DRAG ели RAM? Они и двете ги сглабат у назе, ма скоростите са ньги японски. Зачудил съм се по-нанатама да си купим едно колуло, що мойто нали го украднаа.
Активен

Страницата е създадена за 0.356 секунди с 25 запитвания.