Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Кулолоту  (Прочетена 63824 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aнe

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3057
Re:Кулолоту
« Reply #960 -: Февруари 13, 2015, 12:38:17 »
кулилета свекви има ф продавалника, вкл и за над 5 ияди лева.
я само казвам  колко съм висока и дали го сакам за грацки или извънграцки условеа, моа и леко комбинирвано.
начи тава с алуминиевата рамка е млого леко, респективно згодно.
млого къде предлагат имат гамазинчета за колилета и работилнички - купат, потегнат и продават.
има и крадци обаче. на мене ужким ми препоръчаа не од крадци, ма нема гаранцеа.
свеки ден излазат нови предложенеа, неко път се изкупуват като топал леп.
« Последно редактиранье: Февруари 13, 2015, 12:56:58 от Aнe »
Активен
Конощипат е селскостопански вредител. Движи са основну под земъта. Из тайните структури връъимгу. Не шаралее таа жена по светлото и одгоре, що го а страшингел да го не изребри некой с лопатата. Фенерски

ПЕШИЧ

• Гостенин
« Reply #961 -: Февруари 13, 2015, 02:43:01 »
Да, според височината е и рамката, тава се прави с цел сгодия на каращия. И от кросови гуми нема нужда у града. Тава само ручи и ти съпиня енерцията. Па я с мойте шосейните си карам и у парка, кво ми а. Друго важно нещо е покупката на фар и стоп, с цел да те видат колко може разни заспале шофьоре. А и ночас фара си свети доволно. Отпреди си одех на работа с колулото, като минем през неколко шорткъта и стигах за нула време.
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #962 -: Февруари 13, 2015, 02:55:04 »
па бих карал и азе , ма си маа стра от инциденти . иначе като миничък не съм слазал от кололо . и на лозето съм одил с мотичката. и за сено като тръгахме са фана за талигата по баирчетата да ма тегли, а на връщане мръсна газ до Кула та да не изпуща да си играа с дечурлигата по малъта . Имал съм много колелета помна едно балканче в невръсна децка възрас , па немаше седалка и деда ми ми напрай дръвена . пръвите една две седици докъде ми свъкне гъза с неа не съм можал да седам нормално  ;D после има друго балканче , къде отпреди вилката му беше заварвана с електроженя и се ма беше стра да са не откръши и да са прибия . и с него са приби . ма не е от тава , че му беше заварявана вилката , а от тава че не можа да зема един завой , че малко бе превишил скоростта и са муна в един бутук и са префръли със салто . Оф детето и кололото връвът неразделно един от други . за тава ми я жал приателката като вика че не са я училе никога да кара кололо
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

ПЕШИЧ

• Гостенин
« Reply #963 -: Февруари 13, 2015, 03:08:59 »
Кололото играе важна роля у битието на северозападния субект. Яле миналия месец като стегна оня студ, по шосето лед, а бабичкора и старците се укачиле на балканьете и летат на чупилюшка, без да ги стра от поледица. Имаше от съседното село един пиеница Връбан. Он се облече у костюм, ама винаги кара бос. И доажда у наше село да пие с Гошо Ушаняка. И като зажаби си пойде дом, ама дечора се беше изучил да му подвикна "Връбанеее" и он се извръне да види кой вика, скръши кормилото и падне отвръ ньего си. Стане, отупа се и пак пойде. Пак му подвикнат, он пак се изврне и пак падне. 
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #964 -: Февруари 13, 2015, 03:12:04 »
 :smeeeh:
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
« Reply #965 -: Февруари 13, 2015, 07:20:05 »
 :smeeeh:
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #966 -: Февруари 14, 2015, 11:37:05 »
 :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Мичи

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7959
  • DECET IMPARATOREM STANTEM MORI
« Reply #967 -: Февруари 14, 2015, 02:05:07 »
  :smeeeh: :smeeeh:
Да знаате, че у секо село има по един подобен.Ма оно куулото е опора за човека при определено състояние на упиванье.Един мой комшия у Дунавци викаше навремето„Я моам дидем у кръчмата и пеши,ама са не моа приберем без куулото.Затава одим с него„.Се имаше по него си тротоарни екземи.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #968 -: Февруари 14, 2015, 03:06:04 »
теа тротоарните екземи са много прифатливи по ората , от постоянните клиенте на пивните заведениа по СЗ повечето страдат

миналата годин брат му са обадил на Цецо Жълтата цуйка да му каже че има проблем сас гравитациата , и осевата линиа на пъкя до старата банка са дига и го биа пу глъвътъ неколко пъти
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Мичи

• Пустиняк
« Reply #969 -: Февруари 14, 2015, 04:00:58 »
 :smeeeh: :smeeeh:  Дееба и гравитацеа къ пречи на образцовете гражданье
Активен

Пачо

• Пустиняк
« Reply #970 -: Февруари 14, 2015, 05:28:41 »
маани,маани тава гравитацеата а страшна рабута за излазащите от оремага  :smeeeh:
Активен

Мичи

• Пустиняк
« Reply #971 -: Февруари 14, 2015, 06:14:25 »
 Да бе,верно,що като сме трезви неа усещаме толко.Сигур пиеньето действа като катализатор,ебем ли го.Или па ни остри сетивата
Активен

Пачо

• Пустиняк
« Reply #972 -: Февруари 14, 2015, 06:47:17 »
оно а ясно,че ни остри сетивата ;D
Активен

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #973 -: Юли 09, 2015, 01:08:10 »
съвсем случайно ми попадна тоа клип, та съм позепнала у него, не моа са отлепи. Може запалените колоездачи да го знаят тоа младеж, види ми са не е съвсем аматьор, та мое и да е известен.... къ ще да е - катери са по чукарите като козъ
http://www.youtube.com/embed/xQ_IQS3VKjA
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Страницата е създадена за 0.134 секунди с 21 запитвания.