Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: ХЪРКАНЕ  (Прочетена 5641 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Re:ХЪРКАНЕ
« Reply #30 -: Ноември 22, 2011, 02:37:43 »
кво е тава къде сага сакате да ма уплашите да не подсремвам благо събута напладне
манко ми а друтиа страх от туреризъм ми и тава съга да ма стра да не заболеа щом са лови насън по време да блага дрямка - еи тава не сте ора
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Шашаригавия

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4379
« Reply #31 -: Ноември 22, 2011, 02:40:46 »
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #32 -: Ноември 22, 2011, 02:43:54 »
аууууууууууууу - тцтцтцтцтцтцт - утвадам да са иследвам - сеги на командно дишанье ли ще ма турат
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #33 -: Ноември 25, 2011, 11:27:58 »
и на командо ебенье, млъчи ти, тва савременната медицина ..
Активен

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
« Reply #34 -: Ноември 26, 2011, 12:04:18 »
и на командо ебенье, млъчи ти, тва савременната медицина ..
....си е ебала макята!
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

GODzillata

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 817
  • Сийбаломамата...
« Reply #35 -: Април 05, 2014, 08:35:18 »
Ако ъркате, мое да имате сънна апнея, което ич не е убаво и тряа се тествате в център за изследване на съня!
Активен
Добрите мумчета отиват у рая, а язе - за риба!

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #36 -: Април 05, 2014, 08:38:12 »
ми а ко неаме сънна апнеа прости ни а кеф да ръкъме и да подремваме едновременно
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #37 -: Април 05, 2014, 08:41:32 »
Бе сънната апнея си е страшничка, оти ка спираш да дишаш на момент, така може и да не почнеш отново! Така, че убаво е да са види човек. При отслабването единия от ефектите е намаляването или пълното спиране на хъркането.
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

GODzillata

• Тумбак
  • Сийбаломамата...
« Reply #38 -: Април 06, 2014, 09:48:27 »
Бе сънната апнея си е страшничка, оти ка спираш да дишаш на момент, така може и да не почнеш отново! Така, че убаво е да са види човек. При отслабването единия от ефектите е намаляването или пълното спиране на хъркането.

Псулютно правилно!

Аз, бидейки шебек, ъркам и имам сънна апнея, в растояние на 5 минути 13 пъти съм спирал да дишам....зат'фа и тряа да заслабна....щото сънната апнея сийбаломамата!!!
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #39 -: Април 06, 2014, 01:23:45 »
Годзи, ръкай си колко сакаш, ма земи маани таа муа отдоле, че испотроши монитора бе деаба :udri: :green:
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

GODzillata

• Тумбак
  • Сийбаломамата...
« Reply #40 -: Април 06, 2014, 02:20:50 »
Годзи, ръкай си колко сакаш, ма земи маани таа муа отдоле, че испотроши монитора бе деаба :udri: :green:

Еее, ти пък, не бъди такъв черногледец, удриииииииииий, па к'вото стане!  ;)  ;D
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
« Reply #41 -: Април 06, 2014, 07:29:35 »
Я съм забуварил темата ма лаас съм ви казвал, че са оперирах преду неколко годин и сеги ми е одбре. Имах некав полип "Хуанален" ли е анален ли е еба ли му мамата ма сеги ми е в пъти по леко и не ръка.
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #42 -: Април 06, 2014, 08:42:26 »
Анален полип у устата... представям си Валери какъв докторат може да напише по темата  :smeeeh:
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #43 -: Април 07, 2014, 09:21:25 »
 :smeeeh: Направо са почуствах гол Божурке! Така добре да познаваш скромното ми подсъзнание!  :smeeeh:
 Сигурно е съвпадение на имената на заболяването, ма знам, че Добри бая си го мъчеше добре, че са е оправил! :punk:
 Иначе да ма извиниш Добри, ама за шашавлък да реча първото което са сетих беше един дрът виц:
   Отива един на зъболекар, седа на стола и зинал. Доктора са надвесил над него и го запитал:
    - Бе ти преди да додеш, да не си правил 69 с гаджето?  - пациента са охилил и рекъл:
    - Що бе докторе, да немам некой косъм между зъбите?
    - Тц! Имаш лайна по носа! ;D
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Шашаригавия

• Тумбак
« Reply #44 -: Април 08, 2014, 05:35:54 »
хахаха...знам го тоа и ма подсети за един друг ма ша ида да го кажа къде требва...
Активен

Страницата е създадена за 0.249 секунди с 22 запитвания.