Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 150191 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Re:Тема за футбола или по нашенски - ритание топка
« Reply #1110 -: Февруари 27, 2011, 10:14:36 »
друго си а куто компетентен човек са искаже - нали  ??? ??? ???
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #1111 -: Февруари 27, 2011, 12:40:44 »
Даа - Убавеца рече све ;)
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #1112 -: Февруари 27, 2011, 02:14:26 »
Абе одония дена БФС-то приеа некаква поправка в наредбата,къде не би требвало да са приема по средата на сезона,ма то па кво ли е регламентирано в таа Територия.Значи,ако Ком-Миньор са откажат сега от пръвенството(по сичко личи,че ше го направат),са анулират сички резултати от мачовете,къде другите отбори са изиграле с тех.Та Враца са ги биле два пъти и губат 6 т.,а Етър са направиле един равен с тех и сега требва да играат пак с Берковица,ма нема да играат и нема да земат точки-значи губат 4.Ма в тия мачове,къде са анулират е имало картони,наказания,контузии,глоби-тва сичко са зачита ма точките са незачитат.Кой ше отмени червения картон на футболист от Ботев(Данчев) получен на мача с Берковица и той пропуща три мача на отбора си,заради мач,къде се едно са не е играл.Ми глобите за картони,БФС ше ги връне ли на отборите(кога чумата връне на ората децата).Та туке според мен прозира дългата ръка на футболния Октопод.Лекинко,мна много тъничко побутване на Етър къде А група,а евентуално и на Своге,ако са мераклии за бараж и отрезване секакви мераци на Ботев за А група,оти много пъти "грандовете" са брале ядове във Враца и им са неще пак да одат тами да треперат,да си не моо земат мачовете както подобава.Решиле са че Монтана са им достатъчни на тоа етап в А група,та да берат още ядове с ора от тоа край,къде ни са водат,ни са карат.За Източната Б група ,вече е ясно-там бутането е за Лудогорец,ма тука вече са приказва за много пари.Тоа Домусчиев купи играчи направо да играе в А група и не вида смисъл,да му с помага.Тука Цони мое са включи с представане на условията на стадиона в Разград,що казаа,че и там връви велик ремонт.Та въпроса беше-що и тия капуте в БФС са ебават със региона и кво им пречи Ботев-Враца да играат в А група,ако си го заслужат?
Активен

ministur

• Гостенин
« Reply #1113 -: Февруари 27, 2011, 02:24:11 »
Епа щото на управниците от БФС им требват да влизат отборе с пари като Лудогорец за да мое да са платежоспособни.Немат полза да влезе неко посредствен отбор къде нема да мое да връти черно тото с них.Така навремето беха Локо Мездра сега така ша стане и с Лудогорец.Само че Мездра им спре кранчето и спукаа гумите бръже.За Лудогорец още е рано да са каже кво ша бъде занапред..................
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #1114 -: Февруари 27, 2011, 02:41:55 »
Ма Лудогорец са от онаа група-имат пари,па от Западната Етър ли са най-богати?И друго-остави ги да си играат и кой си спечели влазането,си влаза.Ми нали ше доде време да ги лицензират и ако Враца не внесат гаранции и не моат да си направат стадиона за А група,да влезе следващия-кво още от сега ше гласиш работите да са решават извън терена?А по въпроса с Лудогорец съм малко скептичен,че тоа велик бизнесмен ше е спонсор на БФС,освен ако с глоби го не цицат,ма тия и за тва ше измислат начин.
Активен

• Пустиняк
« Reply #1115 -: Февруари 27, 2011, 02:43:42 »
Що от Разград и Търново плащат и за тава - Е ниа ако влеземе у Б група и сакаме да атакуваме А у ПФС че ревнат - Ем Монтана, ем Враца па и Бдин - дуу жено и трите града у А група - нема да им арекса ;)
Активен

ministur

• Гостенин
« Reply #1116 -: Февруари 27, 2011, 02:48:58 »
Абе еба тоа коеф къде го дават за Ливърпул срещу Уест Хям - 2.10  :o
Верно че чуковете са борат да не изпаднат ма мисла че днеска ша паднат и направо турам за червените ебал съм го  :)
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #1117 -: Февруари 27, 2011, 03:57:49 »
Ти си мислиш,че Ливърпул ше земат и да бият веднъж,ма кат гледам засега-нема да стане ;D
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #1118 -: Февруари 27, 2011, 04:58:56 »
Цонииииии,много лошо бият Лудогорец бе,ебах му мамата.Да идеш на госте на некой и да фанеш да го прибиеш така.Новата селекция на Лудогорец започна мощно полусезона в Източната "Б" с категоричен успех с 6:1 над Брестник като гост в единствения двубой от 17-ия кръг, който си изигра този уикенд.
Активен

• Пустиняк
« Reply #1119 -: Февруари 27, 2011, 05:00:24 »
Пъ наредили са си програмата Лудугорец - нема да имат загуба до краа - абе а Ливърпул отнесе плуфката ;D
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #1120 -: Февруари 27, 2011, 05:18:22 »
Ааа за Ливърпул питай Министъра,той ги разбира тия работи :smeeeh:
Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #1121 -: Февруари 27, 2011, 08:14:36 »
малииииииииииии мууууууууу :tazz:

Арсенал се убиа на Уембли!

убиа се! те такава грешка никогаш не бе виждал у 88-мата мин вратара и защитника нещо неможаа да се разберат за топката, Бирнингам само тава и чекаше да им надене 2-рия и победен гол

и те така, равносметката - Бирнингам шампионе на Карлинг Къп

Арсенал паднаа...

:'(

Да не говорим, че последните 10тина мин коеф. за Бирнингам беше около 36 :green:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

ministur

• Гостенин
« Reply #1122 -: Февруари 27, 2011, 08:27:24 »
Ндааа определено ливърпулете и Господ да слезе нема ги опраи.Сал един Джерард не стига.Аресенал и тия спукаа гумите лош кръг е за на пръв поглед фаворитете изобщо..................и Байерн,Реал М и Твенте също са спънаа тоя кръг
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #1123 -: Февруари 28, 2011, 02:38:21 »
Te и я да са изкажем уфициално (после и неуфицялно) за тоа мач.
Сакам да заявим, че са удръви от студ за едното нищо  ;D Още притрепервам деба :P ЦСКА си ни смачкаа кво си пише по книгите. Милен Вла от Врьъв направи тактика (много елементарна, ма срещу нашия стратег стига) - пазиш Гаджев и Дарко и Левски са умрели - така и стана. Играта беше печес паса на защитниците и ритай на крилото....Честито на цска-рите  :duhovata:

Такаа, неуфицалната част. Май по ТВ не саа разбрало, че на стаиона имаше 1200 ученички, подредени на една трибунка да снимат клип за неква нова женска телевизия на FOX ;D ;D ;D
Обличаа некви фланели, изписваха името на таа ТВ и врещеа от време на време, та са чудеше целия стадион кво става ;D
Тава специално за един наш съфорумец го пишем  ;D ;D ;D

Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #1124 -: Февруари 28, 2011, 02:40:42 »
Демек Оджачето а изпущил тоа съществен мач :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.121 секунди с 22 запитвания.