Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149422 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

svetoslavt

• Гостенин
Бе,Красьо мамка му и късмет!Снощи ми са обадиа,че Ихтиманската бригада са са разболеле(дано не е св.грип),та сега тръгам да им поемам юношеските мачове.Нема да моо гледам и Балкан.Успех,мисла че моо разделите точките и да си помогнете и двата отбора.Па за наще,нещо са прикаа,че пари ше има до Нова годин и после с юношките и тиа каде ги неще никой :'( :'( :'(
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Пъ ние паднаме да еба с 1 на 0 а можехме и да вземем точка а и да бием. Съга се фръгаме у последните три мача. Чекаме Ангел Станков за тренер. А на вазе честита победа. Те  на пръвата снимка феновете, а още поне 50 души с коли тръгнаа:'(

„Бдин” Видин загуби гостуването си на „Ботев” Враца с 0 на 1

„Бдин” Видин загуби гостуването си на „Ботев” Враца с 0 на 1.Гола отбеляза голмайсторът на „Ботев” Враца Рангелов в 11 минута след грешка в защитата на „Бдин”. Цветкович върна една топка към двойката централни защитници Генади Петров и Николай Ковачев, които закъсняха да я отиграят, а от това се възползва Румен Рангелов, който финтира вратаря и на празна врата отбеляза единственото попадение в мача. През останалата част от мача липсваха сериозни голови опасности и пред двете врати.На два пъти чрез Рангелов и Ганчев домакините опитаха удари от далеч, но те бяха уловени от Димитров. До края на срещата вратарят на „Бдин” се справи с всички по-критични положения пред вратата, а и двата отбора не предложиха много добър футбол. Малко преди края на първата част принудително, поради контузия бе заменен защитникът на „Бдин” Александър Соколов. През втората част „Бдин” бе по-активният отбор, но не успя да стигне до изравняване. Най-чистото положение пропусна румънецът Петре-Адриан Чюче в 67 минута. След великолепна атака на Боби Борисов по крилото последва центриране, което намери Чюче на дузпата, но той би неточно покрай вратата. Мачът бе ръководен перфектно от великотърновския рефер Венцислав Кознички. Той показа два жълти картона на футболисти на „Бдин”. Предупреждения получиха Зоран Цветкович и Борислав Борисов. На 21 ноември, събота от 14.30 часа „Бдин” е домакин на „Пирин” Гоце Делчев в отложена среща от 3 кръг на първенството. На 18 ноември видинчани приемат „Ботев” Криводол, а в последния 15 кръг на 5 декември гостуват на „Белите орли” в Плевен.

Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

орданецо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1585
  • Ей тва дакела е голем човек!! От филма "Топло"
на тоа стад9ион не съм одил от пантивека, ма глеам има седалки на пистата  ;D ;D ;D
Активен
Елвис е жив !!!!

• Пустиняк
О има има. Оно Тотю Младенив го ремонтира много убаво ;)
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Краси,наще бия Марек,ма я толку грозен мач не сам гледал никога.Ако Гелето Станков стане треньор,ше доведе юношки от София и моо и да свръши работа.Бе кат гледам не падате с много,дръжите са ма нещо не моо и  да вкарвате.Май си ви требват нападателе,ма тоо така,в последния момент влезнахте в Б група,не бехте правиле селекция за горна група.Абе има некакав Цветков при вазе,верно ли че е от Ботевград?
Активен

• Пустиняк
Цветков имаше, ама го освободиме. Он е от Покрайна и от Видин - Светлин Цветков се казва  и е на 33 години и не тренираше и не се влагаше  затова го освободия. Иначе за В група ставаше ама  за Б не. Немаме от Ботевград ора ???
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Така ми казаа Краско,и я не моо са сета да имаме нашо момче във Видин.Глеам писал си за баскета,наште излузия Р.Спортист в последните 2 минути в Самоков,та ония ореваа света.Имаше 250-300 човека от Ботевград в залата и направо побръкаа света,даваа го по БНТсат.А ваште в Своге ше играат в училището,не знам дали знаеш,ма повече от 30 човека недейте да одите,че нема каде да влезете.Успех!
Активен

• Пустиняк
А за Свожге знам. Таме гадно да се игрое и надали че оди некой. А вие бихте убаво Рилецо. Абе Ботевград си школа у баскета, къто Видин, Плевен, Варна, Ямбол и Шумен. Ама Шумен отиде и се не виде 8)
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Ееее,Краси помниш ли"Пътни строежи"(Шумен),а"Фикосота"?Мале кви мачове ставаа с них.Най ми беше кеф,кога биехме"Левски" с Георги Младенов в състава.После доде треньор в Ботевград и вика:"Не съм вервал,че в Ботевград ше скандират името ми и ше ма носат на ръце".Тоо беше най-псувания човек в Ботевград,ама по-миналата година,като станааме вицешампиони верно го носийме на ръце.
Активен

• Пустиняк
Е но  у спорта етака. Знааш.  8)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Що бе ора Гошо Младенов си беше сръцат играч и играаше до последно,па и беше атрактивен-не си остааше магарето у калта ;) ;D,он спорта се праи от такива ора....сеги вече нема такиви спортисти-мъже и сръцати, сеги сите мислат за пари и са като бабички оклекавели.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

svetoslavt

• Гостенин
Баш така е Док,страшен играч беше Г.Младенов.И като треньор връви много добре,ма като играеше още в Левски много ни дразнеше,що знаеше че нашта публика е най-откачената в България исигурно това го мобилизираше.А че играеше с хъс,нема спор.Такъв е и като треньор,ния за това го аресааме,що ни напраи вицешампиони без некаква звездна селеция.Един американец и 2-3 сърби без големи финансови претенции.Ма ниа сме си класа в баскета,таа годин имаме един сръбин и той не е много скъп,ма оня ден бийме Р.Спортист в Самоков,а ония имат 5-6 чужденци(сръби,македонци,американци).Това вече е "Балканския дух и желание за победа",специално за баскетбола де.Той Г.Младенов каза,че само с тия качества на баскетболистите ни моо да бие секи в България.Само"Лукойл" не можа,ма тия имат селекция за милиони.
Активен

• Пустиняк
da goro mladenov e golema rabota imam 4esta da go poznavam li4no. on e ot gorni lom. abe ot severozapada e ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Ееее верно ли бе баце Краси,я па не съм знаял!Еее браво браво,начи он за тава си а такъв шашов-у добрия смисъл на думата! ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

saskanin

• Гостенин
Да питам Краси дали е одил да гледа пролетнио мач у Враца - коги имаше и бой и псуванье и свръши 3:3. Я се дигнах от София и одих.
Тогива твойте любимци играа убаво.
Активен

Страницата е създадена за 0.066 секунди с 21 запитвания.