Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149633 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
сега сакам - скромниа от Вд да коментира преизбирането на фудбалниа старец Себ Платер /79години/ начело на Фифа - тоо си пика на жилите , оо ии ааа нема коропциа никаде - да знаате
ни ми е зор за тоа ни за Лески...казах пред свидетеле че тиа че паднат..за лески де...за блатер ми дремал уя...бех на невероиватна Бабина душица ...това е истината... :krkanje: :krkanje: :krkanje: :krkanje:

Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
тава мероприатие на конкоренциата и на другите различни - не нам кво праат , но форома инги иъ умряла работа , доно и другите неща не приличат на форома
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Пепо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1684

Дежавю. Преди 2-3 годин ЦСКА репетираха как им поднасят купата.
Де поясни,че нищо не разбра.Преди 2г.Левски пак загуби....
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Краско па са а натряскал,ма тва неа новина....! :green: Я ако бех рогато говедо-лецкар,би си млъчал сас сичка сила...! :green: :krkanje:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519

Бе преди 2-3 годин ЦСКА бяха сигурни, че ще вземат някаква купа и резервираха рестуран за празненството, тренираха ка им поднасят купата с некаква стара, ма направиха равен май с Берое, и купата пропътува до Разград. Та и сега, Левски бяха 100% сигурни, ма таратанци.
Без столични отборе у Европата. Кур за софетата.
Активен
Животът с назе се ебава.

Джайо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4695
из приател от ФБ
видимо доволен  :smeeeh:
Цитат
Като редови привърженик на Левски София,искам да благодаря на нашите "продуценти", Тодор Батков, Георги Иванов, моя селски Даниел Боримиров,Бижутера,Златаря,Пинокио и също така на татко му Карло. Както и на техните семейства, най-вече от женски пол,че водят отбора към невиждани "успехи "!!
Активен
Щъ                                                                           Щъ                                                              Дъ

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
Хахах Вената
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Джайо

• Тумбак
не,не познаваш го
Активен
Щъ                                                                           Щъ                                                              Дъ

Джайо

• Тумбак
Цитат
, моя селски Даниел Боримиров
кръстоска межди Керим бег и Каленик
Активен

Джайо

• Тумбак
Активен

Мичи

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7959
  • DECET IMPARATOREM STANTEM MORI
 Даде ми идея...
Активен

Джайо

• Тумбак
Активен

Мичи

• Пустиняк
 Да си татуирам мешината-я съм от ЦСКА от  1969 годин. Да ма питаш що-не знам,ма не видим причина и от Левски да съм
Активен

Джайо

• Тумбак
ако ще и "Дунав" Дунавци да си татуираш,така нема да изглеждаш  :smeeeh: :smeeeh:
..тава е момичети

ot Видин е ,Боряна Маврова.За повеке инфо са обръни къде джурналиста
Активен

Мичи

• Пустиняк
 На горната снимка нейната мешина ли беше,татуираната
Активен

Страницата е създадена за 0.142 секунди с 22 запитвания.