Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149417 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

RadioAktive

• Гостенин
Re:Ритни топката бе инвалид или Футболъ
« Reply #45 -: Май 20, 2009, 05:20:14 »
Язе до са не са бех замислял по тоа вапрос за тез известни отборе ма са присетих и за тва сте тука да  изпалниме списъко.  ::)
Активен

КукурУз

• Гостенин
Re:Футбола у Северозапада
« Reply #46 -: Май 21, 2009, 03:58:32 »
Ей я само да ви каам тва с тутуна не е тренера тава е кмета викаме му Пенчо Тиквата. А я кажете за тоа Петкан къв е що е я го виде и го снима и те тава а.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #48 -: Май 21, 2009, 04:58:15 »
 ;D ;D ;D чето и си признавам че удавно не съм се смел така  ;D ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

КукурУз

• Гостенин
« Reply #49 -: Май 21, 2009, 05:04:05 »
Четох!
Но мисля, че тава не е един и същи човек.
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #50 -: Май 21, 2009, 05:05:03 »
Баце, баш същия си е, я го познавам лично, не мом да го сбръкам.
Активен

КукурУз

• Гостенин
« Reply #51 -: Май 21, 2009, 05:07:18 »
Ей може незнам.... я кога го видо сички се отнасаа добре с него и игра цел мач.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #52 -: Май 21, 2009, 05:28:34 »
Ооо Кукуруз ,браво за албумо с фотките.Я чето и за ващо село у Уикпедиата.Браво,браво ,аресаате ми!
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #53 -: Май 22, 2009, 12:38:55 »
Значи он съга неа тоа подтиснатия, вече е човек на света и нема робовладелци нади главужината си. Поробитела му умре. Ама и он таа жна шашов фана пъкя и уйде усвет, от суматио време не съм го видвал. Жив и здрав да е, да не попада повече на такива пустиняци.
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #54 -: Май 23, 2009, 03:03:50 »
Имало е едно време "Комбайнер" Динковица, ама им е забранено да играат футбол у тава село, оти са бутнале стаята на съдиите (они са били вътре) с Фадрома след един мач  ;D
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
« Reply #55 -: Май 23, 2009, 03:24:24 »
Е кък мое да не турите у списъка ФК"Надежда"гр.Орехово гулема сила едът бой на леганье и ставанье и като домакине и като госте и заман са надире у групата/ "Я" окръжна ;D ;D ;D
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

RadioAktive

• Гостенин
« Reply #56 -: Май 25, 2009, 02:40:10 »
Е кък мое да не турите у списъка ФК"Надежда"гр.Орехово гулема сила едът бой на леганье и ставанье и като домакине и като госте и заман са надире у групата/ "Я" окръжна ;D ;D ;D

Баце язе не сам го писал тва казах че сам го извадил из интерминета :)
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #57 -: Май 25, 2009, 04:14:00 »
А я по ма интересуват сал наште си отборе от северозапада, че имало секакви кьопави тимове тава я ясно, ма е текива култови саставе куто тиа дека сринале садиите със се колибата ма интересуват живо

Я сам присаствал на такаф мач, оно неа ританье, оно не а касапенье .. и на края съдята фана горЪта да са спасева, ей ного бегат тиа, ма тека е за спасение секи напиня ..
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #58 -: Май 26, 2009, 08:29:47 »
Мене ми се види къде тава е третата тема за фудбол у форума. Да каам че я интерес към това неам никакъв, ама ми и не пречи, пишете си, щом ви а мерак. Гледал сам неколко мача у живота си, ама не що ми е било интересно, а що сам се случил тама. А, и една книга съм виждал такава - Футболната слава на Лом (?!?). Ебаа го, Лом имал фудболна слава, па я да не знам... Както и да е. Забелезах, що и предишните теми не връвеа нещо, явно нема толко запалени фудболисти тука. Ама виа напиняйте и мое се отпуши...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #59 -: Май 26, 2009, 09:53:13 »
Я викам Дръмоня малко да се разоди из тиа футболните теми и да ги сбере на ено место барем да не заемат место къкто се казва ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.174 секунди с 23 запитвания.