Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149656 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
А дии диии, Грамада у В група....Те тавааа, Сашо Диков требва секи мач да праща Росен да снима у Грамада....Ако мое па и да пуска автентичен коментар от трибуните..... Ма си мислим, че нема сички отбори да земат лиценз таа година, особено ако решат да спзват сички правила
На тава се надеваме и ние ;) Бдин имат сичко необходима за лиценз, а доста отборе у Б група  немат - ма тава че се реши след края на първенството ???
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

ministur

• Гостенин
Оооооо я не съм знаял че са така работите бе  ;D Я още от сега съм убеден че Бдин ша си останат у Б група на местото на некой отбор де не мое покрие изсикванията.Таа годин са заканват че ша стегат правилника ма те ша видиме  :)
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Здраво момци!Глеам,че разчепквате туке футболни въпроси без да са допитате до компетенцията(в случая я ;))За големо съжаление вариянта да останат в Б група Бдин е само един законен-да земат лиценза на отбор който е спечелил правото да играе в по-горната група.Поради щото в правилниците пише,че отбор дека е испаднал от по-горна група нема право да остане в същата група по административен път и ако некой друг отбор от тая група не покрие изискванията за лицензиране, са кани следващия от по-долната група да попълни състава на горната(тва мое и да е 6-тия примерно в класирането,ако покрива изискванията).Балкан два пъти така са качват в по-горна група,единя път беа 4,другия 5-и.Има и един..............задкулисен начин Бдин да останат в Б група:БФС да четат наредбите като гявола Евангилието и да са направат на шантави,ма тва нема да е безвъзмездно и требва да са кихне там кво си требва.Та ако не стане с пари,с повечко пари ше стане
Активен

• Пустиняк
Даа така е баце прав си- лоше е че според новите наредби не моа да земеме лиценза на одбор от друга област ??? А имаме оферта ;)  Че видиме :D
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Е па не мое ли да са измисли нещо от рода на ония икономическите 6 области , къде у СЗ влазат и Плевен и Ловеч, Враца, Монтана и Видин? Се неква вратичка ше се намери...Па и тия овни у БФС-то уместо да гледат къде има условия и кой има лиценз да играе, па че допуснат некви отбори, къде на средата че са откажат. Миналата година у източната Б група директно си са отказаха преди първенстото некви русенци май. Къф му е смисала да са пускат Белите орли като още в началото е ясно, че пари немат? И Родопа същата работа - Марица къде изпадна миналата година и база и школа имат, ма изпаднаа, но си беше по-добре да си ги остават они
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

ministur

• Гостенин
Бербатов напуска националния!

Капитанът на българския национален отбор по футбол Димитър Бербатов ще обяви решението си да напусне А отбора на днешната пресконференция, научи Гонг от отлично осведомен източник! Нападателят на Манчестър Юнайтед е решил да се съсредоточи върху изявите си с клубния тим в Англия.

Най-вероятно като повод за оттеглянето си Митко ще посочи непрестанните критики, които се изсипват върху него в българските медии за играта му с екипа на „трикольорите”. Очаква се той да обяви, че дава път на по-младите в държавния ни тим.

gong.bg

Такаааа...............темата е много спорна, но лично аз такиви "мъжкари" като тоя Митко дето не понасят критики не обичам.На къв са праи????Защо не се откаже от Ман Ютд??????????Защо ли??????Щото там не му играат по свирката като тука.Щото  там журналята го плюят ма е по-нисък от тревата  >:( Щото там му дават пари а тука требе да са поти за националната чест и слава.Като играаш добре те фалат,като си зле те плюят............най-нормалното нещо на света е тва.Ама ние сме с розавите очила и видиш ли много съм добЪр и ного убаво си играа...........апа тия журналя сал се заяждат с мене  ???
Та мойто мнение е че като зимаш извънземна заплата,като играаш в извънземен отбор и игрътъ ти требе да е извънземна.......и ората тава очакват от тебе..........да ама на наш Митьо играта му е посредствена на фона на Рууни,Гигс и прочие.........демек не играа като футболист дето струва 30млн. а като такъв де струва 3млн.
Аз за чувствителни душици като тебе Митьо няма да тъжа......българите сме били и ще бъдем мъжкари.И  Стоичков го критикуваха много но той отговаряше на терена.Ти като не можеш на терена, пускаш статийки по блогове и даваш пресконференции.И напоследък привличаш внимание сърху себе си само и единствено с негативни неща......това днес е още едно тях.
Чао Бербатов и на добър час!И те така................
« Последно редактиранье: Май 14, 2010, 11:17:29 от Министър »
Активен

илюшин

• Пустиняк
Женски полов орган - Путка (лит. СЗ). Друго кво да коментираме....
Активен

• Пустиняк
Мъъъ даа - я го арексвах ка играа - ма с него и без него не сме у ЮАР ;) - Пъ повнете ми думата - за квалификациите за европейското че се върне  ;)
Активен

ministur

• Гостенин
През уя ми е та ча оттатика.....ако ще......кой знаа кво напраи за национала та ча па и са отказва вече.......уморен бил  :o
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
бастун -тоа е най мръзливия нападател де я съм гледал  откъ  Веско Михайлов спре да играа у Септемврийска слава Михалоград ;DМа Веско от 3 положениа праеше 2 а Бербо Гела от 3 не праи 3...не у МАн.Юнайтед-у Каскет Портитовци нема а го тръпът такъв женчо-но не беа оплаквания,но не беа оправдания,но не беа мрънкяници....и още нещо-я помна ,че Костадинов напраи гол на французите у сред Париж,Стоичков щеше да откине кратуната на оня папагал мексикански Кампос,Лечков със златната глава го лизна на германците пред цел свет,Любо Пенев сам напраи ониа душеци Атлетико МАдрид шампионе,Наско Сираков напраи на италианците де беа действащи световни шампионе на откриваньето на Световното у Мексико 86г. гол с глава у 88мин.Гунди лека му пръс напраи гол на Уембли де  оня избегал от вкъщи миксер Марадона го повтори след 20 годин,Митата Якимов 66-та годин си а играл на мрежички с Гаринча на световното у Англия-а Бербо на кой голем отбор е отбелезал гол,че нещо не моо си спомна?Щото де вика Министъро-я сакам на игрището мъжкари де са раздават на теренамоо да падат ма да падат прави а не огъзени и сразтворени бузи па и намазани с гел >:(
« Последно редактиранье: Май 13, 2010, 07:24:15 от Чвора »
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
И сега да са откаже и след 5 год пак ще е постигнал същото с тоа отбор нашия убав национален. И тиа квалификации дето идат нема да напрайме нищо. С него без него се таа сички са клясове дето само умеат да си турнат диадемките и да го карат по полека да са не изпотът. мене ми списна да гледам тиа кадъни ка са разождат безидейно по терена и ритат напреде па кой докачи. Епа не става така аз не знам тиа треньоре не учат ли ги барем неко тактика неко схемичка или си знааме като у кулския отбор "Теглииииии " "Чистиииии" "Пръва да я твоа" Па и клубните ни са ебати силата и те а шавнат навънка а са им наплъниле кошниците.
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

илюшин

• Пустиняк
Баце моем ти кажем, че треньорите в Левски след Мъри 95% от наставленията са им такиви - "по-здраво", "натискай", "обърни"....Я понеже седех у В сектор (до миналата година, тая почти не съм одил) и си ги слушах кво викат. Само Кокала имаше един любим лаф по бековете - "диагоналииии"  ;D ;D ;D
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
Да ви са пофала тоа киек шефа на фен клуба на лефски ми е приател . Или поне беше преди да иде там. Сеа са обажда от време на време по работа . Жалко че аз па сам Цскар :) (не че вече ги гледам тиа шущере)
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
шуштер - интересна кулска дума - обиждам един столичанин със источен происход така,  и он ми каа че нема туитър ма мое да си напраи неко вечер , ма имал феисбук
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

masok

• Гостенин
най после са маана префаления ритнитопковец :) :) :)ша пина неколко рикии по тоя повод ;) :)
Активен

Страницата е създадена за 0.586 секунди с 22 запитвания.