Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 252   Надолу

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149502 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Re:Ритни топката бе инвалид или Футболъ
« Reply #60 -: Май 27, 2009, 11:16:53 »
Я тава ми е било най-Омразно, мачовете, ама ако има яденье и пийнье моо са зАдържа некакси.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #61 -: Май 27, 2009, 11:22:08 »
И я ги не обичам, веднъж у живота си съм бил на мач и повече нема ием. Ни ме интересува спорт, ни фудбол... Доскоро мислех, що Казийски бил фудбалис, ама он за щета па бил волейбалис.
Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #62 -: Май 27, 2009, 11:24:35 »
Аз мач обичам да гледам, ама като сегашния, дома на телевизоро. А не на стадион, що не моем да видим нищо и нещо не моем да се впишем в обстановката.
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
« Reply #63 -: Май 27, 2009, 11:29:34 »
Я по принуда сеги са ми пуснале Манчестър Юнайтед, та фръгам змийски погледи налево-надесно. Маре, неко път кут ми кипнат лайната ша строша тоо сателит, ша ги еба и мачовете, ша ги еба. Секи път коги има мач, са сбират кочовете у назе и пърдат и са връгаят по диванете и чакат салати да им принасам. Ай сиктир, от мене лайна ша едете!
Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #64 -: Май 27, 2009, 11:30:17 »
Макя, огин жена  ;D ;D ;D
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #65 -: Май 27, 2009, 11:32:01 »
еба гу у дзевру па тава..............да не си сал на приказки моме.............?бре бре
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
« Reply #66 -: Май 27, 2009, 11:38:00 »
Маре, не си ми у къщата да береш ядове с мене.
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #67 -: Май 27, 2009, 11:39:47 »
Я иам двама приателе од село, коги са видиме с ньи и они почнат за фудбол да приказват, та ми мъка припадне. Па решават онеа кръстословици Еврофудбал, па Тотнъм бил хикс, Ливърпул еденица, другия незнам си кво... Они ме бъзикат що не гледам мачове, а я ги па бъзикам за теа кръстословици и те така. Ма секой си има хобита и интереси, пет пръста имаш на ръката си и не са еднакви.
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #68 -: Май 27, 2009, 11:43:29 »
малката така си намерила...........хахаха наи могъ ти с мен да береш,незнааш къф пустиняк съм...........хаххаа
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
« Reply #69 -: Май 27, 2009, 11:44:53 »
Я цел ден кълнах, дано да гърми и трещи, да са развали картината, да са насерат кочовете от яд, че не моо гледат, ама нема. То па си вале пустиняка, ма картината са не изгуби.
Ама сеги овесиа цифки пръчовете, що Манчестър паднаа, та па дойде на мойто  ;D.
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #70 -: Май 28, 2009, 08:47:41 »
Да каам, що и я сам много зле с тиа мачове. Мъчил сам се да гледам, ама не стаа - тръчат некви по тревата и гонат онаа топка, а 20 иляди ги пцуват от трибуните - ебаа тоа спорт... Предпочитам кърлиг да глеам - това е къде пръзаят едни камънье и тръкат със четки преди тех, отколко да весим цифка на мач... Най са ми интгересни тиа къде им викат ултраси, слушах, що тиа се сбили преди некъф мач, по време на мача па се били, и след мача - па така. А полициата тръчала подир тех да ги разтърва и да ги спасява... Мооре, я би им раздал на теа тояги и вериги, да се биат колко шът и да се затръка тава...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #71 -: Май 28, 2009, 08:55:10 »
Ма откачена работа е тава, я също не мом да го разберем тоа спорт. Апа ултрасите що кааш само се млатат. Таа работа се толерира от дръжавата, че да може народа да си изкара гнева, я така ми се види. Ако сакат да нема боища щеа да не пущат ора по стадионете. Да си гледат дома и да си трошат покъщнината, уместо дръжавно имущество.
Активен

Байчо

• Гостенин
« Reply #72 -: Май 28, 2009, 10:30:37 »
еш па таа Малката гнида къ са а разпенявила! баааго! генин, таа ако та добара май ... а? дали моо да й са угОди?
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #73 -: Май 28, 2009, 10:42:12 »
байчо таа ели я опраммм за 10  минуте ели лови гората.........................ич ми неее на уя..................................я си го места ;D ;D ;D
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #74 -: Май 28, 2009, 10:54:31 »
байчо таа ели я опраммм за 10  минуте ели лови гората.........................ич ми неее на уя..................................я си го места ;D ;D ;D

Епа виа сте рОдени един за друг  ;D

И онаа сербез куто тебе немое тръпи и 5 минуте  ;D

Опааа, я пропущи да кажа по темата - тиа дека бегат по топката рулеци ги не еба за 5 пари, па накрая и феновете са избиат, ебал сам ги у гъзерете подлуднале .. то амач го изтръпех точно 10 минуте, и ги отебах.
« Последно редактиранье: Май 28, 2009, 10:56:36 от Izpadqk »
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 252   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.112 секунди с 21 запитвания.