Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149655 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Лека му пръст :'(
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

svetoslavt

• Гостенин
Аде па да пожелаем успех на наште,ма....Кат ги глеам как играат и двата отбора,май ше бият център повечко пъти :D
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
добро беше, ма не можа разбера що Левски не можаа да бият дееба, не можа го гледам, ама ма яд, можеше си и двата отбора да си земат по една победица, да си пият после в Биад, а съга едните ще им горчи
Активен
не я като да немам, ма би шкял

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

svetoslavt

• Гостенин
Айде успех на Бдин,що играат важен мач със Спартак,наще убавци съм ги отписал се.Ега не изпаднат,що обикновено не знаат къде са биле между 14.00 и 16.00 часа.Миналия кръг паднаа дома от Германея(Сапарева баня)и Мариян Христов налете да бие съдиите,та го отнесе четвъртия съдия(той па нема никаква вина),а в тунела на Мариян брат му удари главния,та май ше има и сериозни наказания,ма кат са глупави така ше е...На тех се некой друг им е виновен,ма я съм чул,че на кривия уй и влъната му пречи.
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Краско,честита победа на твойте лъвове,ма моеш ли да са сетиш,че и наще са биле навънка ???.Чепинец,обаче са със 16 загуби и щеше да е грех да не моат да бият и тех.Айде успех Балканци,догодина в Б(окр.) ;D
Активен

• Пустиняк
А мойте играа супер - арексаа ми тоа път ;D Ма и Козлодуй биат да еба ??? Че бъде юта битка до края ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Ооооо баце Краси виа сте лундзиле представителете на могъщиа велинградски футбол.Пофално,пофално! ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

илюшин

• Пустиняк
Не са наште докторе, на Убавеца отбора са мандръсали Чепинец ;)
Активен

• Пустиняк
Нащте биа Спартак Плевен с 5 на 1 ;D А Балкан бие с 0 на 1 Чепинец  ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
епа добре-се са ги буале-се СЗ отборете съ представят къ требва.Абе Монтана и Ловеч колко свръшиа да ги заеба.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

илюшин

• Пустиняк
2:0 за Микре, Славата май са полегнали ??? Поне така пишат ората из нета, не съм гледал, що бех на сбор  ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
ндаааа.....не моо съ не усерът дееба.....е го играат у А група-единственио отбор от СЗ между другото у момента у таа А група...4 мача поред-предишните-играат на кофа кръв и метър кожа,па сеги-оп 2 на 0 и но дом...
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Красииии,кво направихте бе братко?Изпоуплашихте света бе,отборете зеа да не дождат по Видин вече ;D.Наште звЕзди едва 1:1 с Миньор(Бобов Дол),ма тоа път им не беа виновни съдиите,публиката,времето и сичко останало.Явно са примириа,че толко си могат.
Активен

• Пустиняк
Па страшни сме и още по страшни че ставаме ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.107 секунди с 22 запитвания.