Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149408 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
Re:Тема за футбола или по нашенски - ритание топка
« Reply #780 -: Септември 03, 2010, 11:42:13 »
Срам ма а. Не знам дали треа да помагаме на Веско да спре да пее, но определено треа да помогнем кой с к'во може за закриването на футбола. А и най вече да помогнем на Чачи да спре да са движи. Ебаа го доде го написах и оно стана 4:0. Год сейв дъ куин.
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

калафаченин

• Тумбак
« Reply #781 -: Септември 03, 2010, 11:43:20 »
Ша дириме Барбуков с лоена свещ.
Активен

Байчо

• Гостенин
« Reply #782 -: Септември 03, 2010, 11:43:38 »
е те така са пада!
не с един на нула....
или два на един... ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #783 -: Септември 03, 2010, 11:44:46 »
И с оня гелосаниа си беме същите торби ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

калафаченин

• Тумбак
« Reply #784 -: Септември 03, 2010, 11:48:18 »
Маани, маани, ебаме са у дупе. Ама с тия прошляци толко. Я повече доде тоя педал с правилния футбол е треньор мач на националния нема да гледам. Я само са ядосвам, а тия маймуни си одат на есКУРзиики и ич и на уя им неа. Да им сера у паницата дано.
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #785 -: Септември 03, 2010, 11:50:29 »
по ГУЛЕМ КАЛЪФ от станимир стоилоф не сам виждал........ >:( >:(тотално незнание да води мач и да си подреди ората.............то па и едни ора мани........ >:(къф футболист е ЧАВДАР ЯНКОФ ТА  да играаа 90 мин.......ма кво да коментирам кубуре........пфуууууууу >:(
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #786 -: Септември 03, 2010, 11:51:30 »
М дааа ???
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

калафаченин

• Тумбак
« Reply #787 -: Септември 03, 2010, 11:52:07 »
по ГУЛЕМ КАЛЪФ от станимир стоилоф не сам виждал........ >:( >:(тотално незнание да води мач и да си подреди ората.............то па и едни ора мани........ >:(къф футболист е ЧАВДАР ЯНКОФ ТА  да играаа 90 мин.......ма кво да коментирам кубуре........пфуууууууу >:(

И я тава викам. Да им исаанат краката на сичките.
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #788 -: Септември 04, 2010, 12:04:16 »
да нги исъънат не краката-мъдете-ем да имат уй ем да а сал пикало и да нги пречи.....даеба теа женчовци на манекенки....оня толуп Божинов-тоо не моо фане трипер от жена си они го пущили да съ праи на голмайстор....Янков-па он а добър сал за разводач на офци от пладнище на пладнище.....плугжеци лигави....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #789 -: Септември 04, 2010, 12:39:55 »
оня толуп Божинов-тоо не моо фане трипер от жена си они го пущили да съ праи на голмайстор....Янков-па он а добър сал за разводач на офци от пладнище на пладнище.....

доста издържан коментар за някои от звездите на отбора, хихих, евалата да ин ги ебем папуняка да ин ги ебем
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Чвора

• Пустиняк
« Reply #790 -: Септември 04, 2010, 01:22:05 »
като глеам резултатете от другите Евроквалификации-ниа сме тамън на една жица с Лихтенщайн и Люксембург,Сан Марино,Казахстан и Латвиа-едните падат с 5на 0 от Оландиа другите и они с наште резултати.?а виж футболните колосе Андора и Фарьорски острови са с по манко паднали от назе.....
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #791 -: Септември 04, 2010, 01:34:55 »
Я съм ги ебал у дупе-баааси ???че ми едът не уйя а мъдете ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #792 -: Септември 04, 2010, 08:18:35 »
Ша дириме Барбуков с лоена свещ.
Де бре,ако Бербатов беше там,да не е да вкара пет,като тия са ни вкарале четири.Само ше ви дам един резултат под фнимание па вия си правете сметката кои сме кви сме и къде сме:Португалия-Кипър 4:4.Ма я много одавна знаех,че Кипър работат правилно(не да играат правилен футбол),що съм видел как тренират,как са въстановяват и изобщо как си връшат работата сички от отборете.Свирил съм най-малко 30 контроли на кипърци и евреи-там отборете от втора и трета дивизия(даже юношеските формации) си имат треньор,кондиц.треньор,треньор на вратарите,масажисти,лекар.А тука има по един треньор за сичко и му дават 300 лева заплата,той им фръга една топка и тия са учат сами да играат футбол.Тактиката са реди в квартала,а физическата подготовка в дискотеката.Щото са знае,че на мача пак ше играат тия,къде бащите им са спонсоре на отбора,що иначе нема да ги има и тия 300 лева за треньора.Аболютна БГ идилия отсекъде.Изиграат децата 3-4 уредени мача в А група,станат национали,продават ги в чужбина и....Там лъсва голата истина(уй),къде тука е прикривана умело.Та я си мисла,че Батето ше дирим с лоена свещ,ако при него е било корупция и уредени мачове,сега направо незнам какво е.
Активен

gogata622

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2000
« Reply #793 -: Септември 04, 2010, 10:07:03 »
М
Активен
Нерви се ловат от ядове,а ядовете - от гадове!

gogata622

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2000
« Reply #794 -: Септември 04, 2010, 10:09:39 »
Мене ми се чини,що ако наемеме за мачовете балерините на Балшой театър,че ни излее много по - еф тино,отколкото да даваме заплати на теа тюфлеци! А и они че са по-интересни!Поне че има кво да се види!
Активен
Нерви се ловат от ядове,а ядовете - от гадове!

Страницата е създадена за 0.258 секунди с 22 запитвания.