Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149450 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
мое да немаме футбол ;)ма поне знаааме се лупаме ;D ;D
http://gong.bg/view_article.php?article_id=165263
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
От ЦСКА могат да съжаляват за Пената. Мене лично ме радва като тренер за сега.
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

ministur

• Гостенин
Според мене Литекс си играа ного надъхано  като винаги срещу Левски и на моменти даже грубо.Момента с боя еба мамата на целия мач-ного грозно беше я като видох ка наскачаа имах чувство че сички чакаа сал тоа момент!Тоа Ристо Янев още кога бе в ЦСКА им решаваше мачове, сега и тука бе с основна заслуга за победата.Умее да ги джаса тия фалове нема спор.Още преди да бие за 1:1 си помислих че тва е гол.Пенев не знам къв треньор е още ма е факт че и на него му връзва доста на моменти като на Ясен Петров-никви сериозни заслуги немат като трненери още - я не знам кво толко требе са фалат.
За Левски кво........защитата ни е зле.Верно че головете на Литекс не додоа от игра ма има некои отбори де сал от статични положения си зимат мачовете (Гръция така станаа Европейски шампиони).Вратара ни сега е що годе читав ма тия пред него не знаат на кои ора са.От не знам колко мача немаме чиста мрежа,кой иска той ни вкарва.Не разбрах защо играаме като плашлив отбор от средата на таблицата???Не моем да владеем топката не моем да връжем играта ми чекаме на контри сакаче играаме с отбор от Марс?Яд ма е че се повече почваме да зависим от Дембеле което хич не говори убаво.Кривия в такъв мач мисла че можеше да бъде доста полезен,ма ние ша го пуснем срещу Видима да речем........имах некви надежди за таа годин че ша имаме некъв игрови облик , ма нещо почвам да си променям мнението................
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Министеро напраи млоого точен анализ на ситуациета.Една забележка иам сал-Юбчо Чорбъта,че а клепар-тава изобщо не полежи на обсъжданье.Ма поне има некво желание да наложи дисциплина-независимо у кой отбор а.За разлика от тиа пръчове другите къде минаа през ЦСКА.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
вратаро ин ги а добър!
Активен
не я като да немам, ма би шкял

masok

• Гостенин
вратаро ин ги а добър!
вече не варди тоя баце че получи инсулт наскоро.......ма оцеле ...ма си е толко дебел.....ма ни пие ни пуши кротък кат агънце....снимката нее от тоя мач ;)
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Цветко Иванов, Златков и Миков ;D ;D ;DКраси,що са не фалиш,че сте привлекле такива играчи с потенциял баш за Б група.Айде да ви е честита новата придобивка,ма я сподели подробности,ако не е некаква клубна тайна.За Цв.Иванов информацията ми е противоречива,па другите знам,че сте ги привлекле с маждународен трансфер от Румъния ??? 8) ;D
Активен

svetoslavt

• Гостенин
http://www.sport1.bg/sport1/node/193106 Отиде си още един човек разнесъл славата на СЗ по цела България.Бог да го прости!Поклон!
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Цветко Иванов, Златков и Миков ;D ;D ;DКраси,що са не фалиш,че сте привлекле такива играчи с потенциял баш за Б група.Айде да ви е честита новата придобивка,ма я сподели подробности,ако не е некаква клубна тайна.За Цв.Иванов информацията ми е противоречива,па другите знам,че сте ги привлекле с маждународен трансфер от Румъния ??? 8) ;D
Е тъ - тайна е  ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

amigoto

• Гостенин
Е тъ - тайна е  ;D

Миналата годин Цветко игра за Манастирише и на мача им с нас , ние водехме с 2:0 до 85 минута , но он сам  ни изравни за 5 минути
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
http://www.sport1.bg/sport1/node/193106 Отиде си още един човек разнесъл славата на СЗ по цела България.Бог да го прости!Поклон!

като четем отдоле коментарете, бая орица са му отдале почит на тоа човечец, убаво я да та уважават... Лека му пръст!
Активен
не я като да немам, ма би шкял

onufri

• Гостенин
Цитат
Към заглавието трябва да се добави "И НА БЕРОЕ." Защото преди Доктора да отиде в Спартак Варна той игра 5 шампионата в Берое - от 1977/78 до 1981/82 година и записа над 100 мача за Берое в "А" група и турнири преди Иван Вуцов да го привлече в Спартак Варна през лятото на 1982 година. Той беше фин техник и импровизатор, направи запомнящи се дуети и мачове в Берое първо със Стойчо Младенов, после с Петко Петков и в Спартак Варна с Живко Господинов. Записа мачове и в Националния отбор.  Все още не ми се вярва, че е починал. Нека всички футболисти, треньори и запалянковци, които го помнят си спомнят с добро за този отличен футболист!

Активен

onufri

• Гостенин
не съм сигурен дали е същиат човек, но май беа писале преди години за него, че са скарал с децата си и скочил от 5. етаж. мъчило го било безпаричие, а и към чашката бил посягал.

тъжно, изглежда е бил голем играч  :( ...Стойчо Младенов беше казвал, че той го е направил голмайстор в Берое...

лека му пръст!  :(
Активен

masok

• Гостенин
малииииии :'( :'( :'(преду десетина дена го черпи чаша винце у едно барче.....мале малееее........у последните дни заедно с деда ми гледаха мачовете дом.........ехххх :( :( :( поклон и лека му пръст на човеко Стефан найденов......
Активен

Страницата е създадена за 0.32 секунди с 24 запитвания.