Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149609 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
Честит 17.11!!! Да ни са живи и здрави сегашните национали. Завалишката некои от тех и водица не заслужват. Ага жените нги от циганин да фанат, циганчета да им са родат, иманьето да им разпокраднат. >:(
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

masok

• Гостенин
по случай днешнио ден ;)де преду 17 годин отвеееме петленцата и отидо ме у сащ..... :)те тааа песен ви пущам ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
спомени бацеее,спомени..въпреки ,че бъш таа песна беше за преди Франциа 98 ;D със Зума :P ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
спомени бацеее,спомени..въпреки ,че бъш таа песна беше за преди Франциа 98 ;D със Зума :P ;D

бе знам........ма така ми доде ;)

апа и кат се сета кво пируванье беше из студенски град и запалени заски.....и кво ли не.......ееееее дали беше дубро деда......и пиенье и невестици и емоциии ....мани....... :)
« Последно редактиранье: Ноември 17, 2010, 11:45:18 от Генин-Стубел »
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Те днеска женските отбори на Бдин и Ботев Враца играа контрола - Враца много силни брее  - биа ни с 6 на 1 - ма беше шоу - за назе гола го вкара бившата националка Ани Мирчева след пас на жената на треньора на мъжете - Альоша Андонов - Миглена Маркова - онаа па гребеше едно време с Румяна  Нейкова на двойка скул ;D
Те Бдин - наще лъвици ;D

Те Ботев

Те ги те умешани ;D

Те моменти от мача

Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Баче Краско, тиа футбалиски, некой проверява ли ги дали имат топки, они почти сичките изглеждат много мъжествени, бе? :o
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
нищо си не можа отбера тука, едосва са днеска що нема да може да ида ги гледам, ама нищо си не можа отбера, езък
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
  Тава Оджак означава, че си на правилния брег и си аресваш само жени! ;D
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
Активен
не я като да немам, ма би шкял

svetoslavt

• Гостенин
Краси бе,вия в Бдин не спирате да ма изненадвате.Вече ма е страх да си помисла,коя ше е следващата звезда къде ше привлечете.Айде честито пръво место(във временното класиране де),дано го устискате.Виде ли,че сичко си доде на местото,немаше от кво да са плашите,Альошата не е вчерашен ;)
Активен

• Пустиняк
Пръви сме - ураа  - бавно ма нещата се наредия ей ;D
Активен

vilarin

• Гостенин
Те днеска женските отбори на Бдин и Ботев Враца играа контрола - Враца много силни брее  - биа ни с 6 на 1 - ма беше шоу - за назе гола го вкара бившата националка Ани Мирчева след пас на жената на треньора на мъжете - Альоша Андонов - Миглена Маркова - онаа па гребеше едно време с Румяна  Нейкова на двойка скул ;D
Те Бдин - наще лъвици ;D

Те Ботев

Те ги те умешани ;D

Те моменти от мача

Маминиии.....
Активен

vilarin

• Гостенин
Ти,че видиш,баце Краско,кво жви прай Кузлудуй......
Активен

• Пустиняк
че видим ;D
Активен

• Пустиняк
Оказа се че съвсем скоро че се види ;D У неделя на стадиона у Мездра че е титаничния сблъсък Бдин-Ботев Козлодуй в мач от турнира за Купата на Аматьорската футболна лига ;D Ние вече ги нажендрихме с  1 на 0 за първенството - наеба ме ги и последния кръг вчера - ние биме а они паднаа и ние сме пръви на полусезаня  ;D Че бъде мач смрът ебаагууу - победитела отваа на полуфинала за купата - ма мача си е важен и за престиж ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.173 секунди с 22 запитвания.