Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149576 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Re:Тема за футбола или по нашенски - ритание топка
« Reply #1065 -: Февруари 23, 2011, 08:51:20 »
Я би го играл 1Х.Ма се пак тава е Ман.Юнайтет и нищо се не знае.Но си мислим че французите че се натегнат тоа мач.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #1066 -: Февруари 23, 2011, 09:02:42 »
интересното а што коефициента за манЮ от 2,25 са дигна на 2,40,

а тоа на марсилиа падна на 2,95, а беше 3 и нешто по едно време :green:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

ministur

• Гостенин
« Reply #1067 -: Февруари 25, 2011, 10:44:52 »
  vs.

Понеже гледам никой не е мъцвал за утрешния "сблъсък на титанете" викам я да кажа нещо  ;D Да изкажа така да се каже моето скромно и надявам се безпристрастно (до колко мое ) мнение по повод мача на говедата срещу свинете  ;D

Такаааа утре иде вечното дерби и сички ния сини и червени го чекаме с интерес.Я лично са надевам да стане убав мач ,с добра игръ, голове и т.н. Макар че не ми са верва ич даже – обикновено в последните мачове тия климбаре спукват топката от ритане и са учат на нови стойки и псувни,подскоци и чалъми, както и на най-атрактивно плюене и дуане на нос и цифки.
В Левски схемата е горе доле ясна-сички ша чакат на Дембеле , което не е лошо на пръв поглед що едно положение да има он ша го вкара.Ама ако нема ден тоа джуклестия сме спукале гумите отсекъде.В смисъл не вида кой мое да укара гол.Онова миничкото бразилче Жо го продадоме което нема да ни е в полза утре.Тоя новия къде го земе евентуално мое да са отприщи – Матондо, той евентуално ша излезе по-непукист що още не улезнал у духа на тия дербита и нема да му дреме мого на уя че Гонзо е укарал кръвав гол на червените апа Делев е българския Лео Меси.
ЦСКА ще мислат ка да опазат джуклестия, щото знаат че овардат  ли го него, работата е наполовин опечена.Зеа неколко нови мончета ма доколко разбрах не са им дале да ги картотекират още.Големия липсващ за тех според мен ша е ,че го нема Райс Мболи.Тоя беше добър въпреки че правеше на моменти глупости и доста добри мачове изнесе с ЦСКА.Лично мое мнение е че опасностите за Левски мое да додат от Делев и Маркиньос.Тва за мене са най-класните играчи при червените и е голем плюс за отбора че не ги продадоа.
От сичките глупости къде написах до тука, стигам до извода че тоя мач има голяма вероятност да са реши от индивидуалността на некои играчи – демек на тия дето изпъкват пред другите и дето ги споменах вече. Колко и Левски да  атакуват отборно,ако дадат на Йовов вместо на Дембеле да ин ги завръшва атаките ша стане един голем смех.Или па в ЦСКА ако Борис Галчев тръгне да праи атаките вместо Маркиньос.
Благодаръ Ви за вниманието!
Дано стане убав мач като аз се надявам Левски да победи ;) Дано само нема робинзоновски изпълнения като на мача в Ловеч есента.  :tazz:  :udri:  :zazhabil: Ша видиме утре................
« Последно редактиранье: Февруари 25, 2011, 10:50:52 от Министър »
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #1068 -: Февруари 25, 2011, 10:52:36 »
анализо а класен,да видиме реализациата ква ша а ;) ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #1069 -: Февруари 25, 2011, 10:57:45 »
Я също ми са види, че па ше падне едно кюскане големо по таа топка, надам са на неко ранен гол и да се отпуши мача...Ма реално го видим па 1:0 ели 0:0, що са лебеде и двата отбора.
Важното за мене е да идем, да поврещим малко, да порипам, да пийнем по едно-две конячета след мача с приятеле и те така....
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #1070 -: Февруари 25, 2011, 04:16:28 »
Значи след тия обстойни анализи на доказани капацитете в материята БГ-футбол,я немам кво да добава,ма само ше реча,че според мен тоа мач е уговорен!    Немое по едно и също време,на едно и също место да са яват два отбора,да има съдии,публика и секакви органе и да е случайно :smeeeh:.
Активен

ministur

• Гостенин
« Reply #1071 -: Февруари 25, 2011, 04:25:57 »
Значи след тия обстойни анализи на доказани капацитете в материята БГ-футбол,я немам кво да добава,ма само ше реча,че според мен тоа мач е уговорен!    Немое по едно и също време,на едно и също место да са яват два отбора,да има съдии,публика и секакви органе и да е случайно :smeeeh:.

Тизе па ша додеш могу на ТИ с уговорените мачове  ;D И тава ли е случайно ели ....................?   :smeeeh:
Ако знааш нещо недей са мишкува ми кажи и на назе да са нагушиме с неко грош от тото  ;D
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #1072 -: Февруари 25, 2011, 04:33:12 »
Чети фнимателно,младежо!Не съм казвал,как ше завръши мача.Рекох,че ако не е уговорен,никой нема да иде на стадиона.Кой оди на стадиона без предварителна уговорка? ???
Активен

ministur

• Гостенин
« Reply #1073 -: Февруари 25, 2011, 04:39:53 »
Не знам за мача дали е уговорен ми дай с тебе да са уговорим нещо......ти виж утре са завлечи къде жк Васил Левски да гледаме мача на една убава софра па кво доде :nazdrave: :skarabira:
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #1074 -: Февруари 25, 2011, 05:09:19 »
АКО са завлеча къде ж.к В.Левски,то ше е със колата,та софрата ше отпадне,що ми е далече и ако реча да си зема такси до назе,по-добре да ида на София на мач :smeeeh:
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #1075 -: Февруари 25, 2011, 08:37:21 »
Виа па двамата не моа са намерите у Ботевград бе ;D  Я видим резултата 2 на 0 за Лески ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #1076 -: Февруари 25, 2011, 08:47:52 »
Я па утре съм на мача... ;D И резултата ша а могу на 0 за назе...! ;) ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

ministur

• Гостенин
« Reply #1077 -: Февруари 25, 2011, 09:40:31 »
Епа кво да са намерим Краси не видиш ли че тоа къде му викат Убавеца го мръзи да си завлече гъзарете пеша...........сакаче е съдия по тенис на корт а не по футбол еба тоа мръзел еба тава чудо  ;D

Епа щом ша давате прогнози ша са изкажа и я тогава......Я мача го видим така - ако червените бият ша е с 1:0 , ако сините ги треснат ша е нещо околе 3:0 ели 3:1....... ;)
Активен

vilarin

• Гостенин
« Reply #1078 -: Февруари 26, 2011, 09:35:22 »
Мнимална победа за Левски...А дано!
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #1079 -: Февруари 26, 2011, 09:48:14 »
Ебал съм го у дербито. Като ученик одех ча у софиа да го глеам, а сеги ми не дреме. Ена победа с 3-4 на 0 за ЦСКА ша ма зарадва, ама повече ша са радвам са бием на футболниа турнир де отивам да играа сеги с колеги. Се пак ша играем а червени фанели де.
Активен

Страницата е създадена за 0.124 секунди с 24 запитвания.