Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149550 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

serpiente

• Гостенин
Re:Тема за футбола или по нашенски - ритание топка
« Reply #1080 -: Февруари 26, 2011, 02:11:40 »
Мойта прогноза е за Гарата, ше има черна завеса на едната врата
Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #1081 -: Февруари 26, 2011, 07:24:29 »
малииииии, па да бех знаял да го пишем двойка тоа мач  :tazz:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

ministur

• Гостенин
« Reply #1082 -: Февруари 26, 2011, 07:48:02 »
Добре че е тоя Стоянов да си укара един гол че иначе сме гола вода  ;D По-късно ша дам подробно мнение за мача............. :D
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #1083 -: Февруари 26, 2011, 08:09:03 »
ндааа ,лично за мене неочакван резултат,ма съм доволен-реално ЦСКА одавна неа бил Левски с такъв резултат.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
« Reply #1084 -: Февруари 26, 2011, 08:19:44 »
по добрия отбор победи.........евала.......браво.........да слезнат некой гулеми уста на земята :)
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #1085 -: Февруари 26, 2011, 08:22:00 »
за тиа къде не сме гледале мача мое ли неко да напише неква мининко описание с три четири изречениа и резултата и мнение за мача  ??? ??? ??? ???
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #1086 -: Февруари 26, 2011, 08:24:12 »
министъро каза оти че пише по-късно мненеи за мача :green:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #1087 -: Февруари 26, 2011, 08:51:20 »
Слаб ЦСКА  би много Слаб Левски - тава ни е футбола - изгониа феновете на ЦСКА - па ги били - мене що ме не биат на мачове - ща не трошим и не закачам ченгетата - днеска са били тиа на Цесека - утре тиа на лески, други ден на Локо пловдив или на Берое - ща сал тиа си имат фенове -  ;) Абе мача си беше зеване преди тава че Лески ча бие а они имат удар у вратат у 58 минута ;) Май па тотото ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

ministur

• Гостенин
« Reply #1088 -: Февруари 26, 2011, 08:54:56 »
Начи да почна първо от там, че стана убав мач откъм игра и голове.Отдавна неа имало дерби с 4 гола.Най-ми ареса съдията и съм приятно изненадан от ръководенето.Точни картони даде според мене и жлъти и червени.По-натам Убавеца мое да даде компетентно мнение за съдийството.
Левски са виде че оварден ли е джуклестия не мое откъснат.Тава казвах и оня ден че ако на Дембеле не му тръгне сме отекле.Излезоа сакаче с нагласата че ЦСКА сами ша си го слагат ама не бивА.Има закани цела седмица от Батков ма след мача гледаще като бебе нощна лампа.Много безидейни беа във сека една фаза на играта сал един Гаджев са мъчеше нещо да напраи ма до там.Лично за мене тава е най-слабия мач на Левски таа годин въпреки че паднаа лошо от Спортинг и Локо ПД есента днеска беа най-зле.Надявам да е от пренавиване а не че толко си могат.Опитваа са да са праат на Барселона ма с таа разлика че Тасевски неа Шави и че там ората си подават по 20 точни паса в атака а наще не можаа и 2 в тоа мач.Бавеха излишно топката и кога требваше да са подаде за завършващ удар винаги бъркаха.Почти никакви удари от далеч(поне не в рамките на вратата)Просто сички беа трагични и головете си беа наказание за играта им като цяло и изобщо в целия мач.Пръвия гол си беше след много груба и смешна грешка къде редко мое са види в един сериозен отбор.Не ма е яд толко че Левски паднаа колко че Литекс дръпа напред.Надявам са таа игра ЦСКА да я покаже и срещу Литекс за да повервам че има феърплей некъв.
ЦСКА изненадаа сички таа вечер даже и най-върлите си фенове, а ми са струва че даже и треньора си.Платини требе да заобича след таа вечер силно сините щото тия го извадия с малоумната си игра от пепеяка (за мене тоа неа бил нокга футболист).Червените играа много опростено и с лекота.Бързи и точни подавания без излишно да  мотаят топката.Е вече след 0:3 беше ясно че ша са прават на клоуни и ша са премятат ма тва е част от игръта не мое ги вини никой.Беха си навити и концентрирани цел мач и разнообразни в атака – има опасности и от Делев и Маркиньос, и от Платини. Просто едва ли и те са очаквали толко надути футболисти да излязат срещу них таа вечер и да вкарат така лесно 3 гола.Сички си играа на добро ниво и достатъчно мотивирани и уверени у себе си.

По-добрата публика бе тая на Левски по простата причина че не правия такива простотии като червените пък и не спряха да подкрепят отбора до последно.Мисла че с право полицията  натири червената публика навънка с оглед на тва което почнаха да прават още преди мача.В крайна сметка те беа най-големите губещо щото не можаа да празнуват заедно с отбора след мача.

По мое скромно мнения по-добрите победиа,  но сега въпросът е дали ЦСКА ше остане постоянен до края и дали Левски ша успее да покаже че добрата игра от есента не е била случайна.

Благодаръ за фниманието!  ;D
Седам да гледам Барселона та да са отръса манко от неприятната игра къде ми показаа мойте любимци таа вечер  :-\
« Последно редактиранье: Февруари 26, 2011, 08:57:19 от Министър »
Активен

• Пустиняк
« Reply #1089 -: Февруари 26, 2011, 09:01:39 »
Забравяме и една важна подробност ;D Кай е треньор на цесекато - Ми Милен Радуканов бре - от Видин ;D Би ония майни Ясен Петрови Гонзо - я съм левскар ма повече си се ентересувам от Бдин - Та Милен Радуканов от Бдин би Левски ;D А Бдин че играа контрола с цесека - у паузата за националете у Видин - имаме договорка с Радуканов и титанете ;) И че ги биеме :krkanje:
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #1090 -: Февруари 26, 2011, 09:12:17 »
Тава ша а интересно ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #1091 -: Февруари 26, 2011, 09:50:15 »
сън съм сънувал - мач Бдин Видин - Манчестър Юнайтед на финала на Шампионската , преди тава бдинци са биле барса сас един на нула у последната секунда

и мача е у Вд - и сички белете продадени и дзвъним на Краси а питам кво я и оно телефона му каа - абоната е временно пиннал и не знаа къде го я фрлил  , моля объдите са по късно ютре напладне ели напладне след мача ...

Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

• Пустиняк
« Reply #1092 -: Февруари 26, 2011, 09:55:27 »
Ха - ха - жалко че на тоа финал нема да играа Бербатов що че бъде след 10 години ;D мамача нема да е у Видин - финала де - че предварително се упредела къде че бъде - а не моа у единият у финалистете - Моа да е на ремонтирания стадион у Крайова  ;D По моста Видин- Клафат 2021 годин върволица от рейсове и афтомобиле и каруци и с колелете отваат къде Крайова да подкрепат Бдин :krkanje: Я че те земем с клубния рейс - седмица преди тава да изпиеме влашката бира у Крайова :krkanje:
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #1093 -: Февруари 26, 2011, 10:13:54 »
слагам ръка на срце и ще реча само едно ЦЕСЕКААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!  (**) (**) (**) :wow: :wow: :wow: love love love :krkanje: :krkanje: :krkanje:
Активен
не я като да немам, ма би шкял

• Пустиняк
« Reply #1094 -: Февруари 26, 2011, 10:19:11 »
слагам ръка на срце и ще реча само едно ЦЕСЕКААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!  (**) (**) (**) :wow: :wow: :wow: love love love :krkanje: :krkanje: :krkanje:
Само Бдин  ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.137 секунди с 22 запитвания.