Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149219 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mechka

• Гостенин
Re:Футболни бисере...
« Reply #15 -: Март 24, 2009, 07:38:32 »
"които играи пичели, които ни играи ни пичели"
ицо

"абе то футболис що като тича се смее?" некой към пената и нашиа отговаря: "па не го ли видиш кви са му къси краката и като тича тревата го гъделичка по мъдете"
Активен

masok

• Гостенин
Re:Футбола у Северозапада
« Reply #16 -: Март 24, 2009, 11:34:47 »
селяк (стубел )е  един от славните отбори у северозападо.и е добре да го споменаваш за убаво..............ако не верваш мое дое на некои мач да видиш.............най -яката агитка у бг.....................верваи ми...........садиийте не смеат си поидат от село...............
Активен

nerezo

• Гостенин
« Reply #17 -: Март 25, 2009, 08:44:41 »
да казвам ли за миньор(чипровци)или за аидук(ерден)хахах ;Dмного големи отбори.и по то повод един от месната агитка веднъж викаше на един от футболистите да падне за дузпа че он е приказвал със съдята. ;D
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #18 -: Март 25, 2009, 08:48:36 »
Едно време бееме кръстиле един удбор Глиган-Станево.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Polkovniko

• Гостенин
« Reply #19 -: Март 29, 2009, 07:26:27 »
Те го те некаф смешник фен на Миньор ПеУник .

;D ;D ;D ;D ;D
Активен

octopuss

• Гостенин
« Reply #20 -: Март 29, 2009, 11:58:49 »
Бисерете на Пената са уникални.
съга , че турим неколко.

"Не е честно, ще подам констатация" (при игра на карти)

"Момчета, тренировката ще се води от Краси Борисов, ако ви стане студено ще пуснем лампите"

"Запознайте се с новия си другар. Иван Трифонов от Янтра. Абе незнам дали е Иван или Трифон, но трябва да му поогънем краката, щото са малко криви. Страх ме е да не му пробутат лесно топката между тях" (1988 година, представянето на новото попълнение в ЦСКА Трифон Иванов)

Пенев нарежда отбора: "Ти ще играеш в ляво, ти в дясно, ти в центъра"
Иво Димов: Ама Пена, ние станахме 12!
Пенев: Щом толкова говориш сега няма да играеш
(разбор преди мач)

„На нас, треньорите, това ни е работата — да бъдем уволнявани.“

#„Направихме това, което направихме“ (след 4-тото място на Световното първенство по футбол в САЩ — 1994 г.)

„Митко беше дечко, но го хвана немската мая.“ — относно развитието на Димитър Бербатов (2004)

След 1:2 от Италия на полуфинала Пенчо пак прави разбор. И за пореден път бърка името на Златко Янков: “Златков, що така му даваше на Баджо да прави каквото си поиска с топката? Да не ти е баджанак?! Насо (б.р. - Наско Сираков), ти добре изработи дузпата, ама онзи Костакурта ли е, Костахуйта ли е, само във врата ти дишаше...”

Па и да ви каам само ЦСКА , само ни ни останаа
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #21 -: Март 30, 2009, 12:46:06 »
Бравос за Пената!Бъш така прикаа.Оно мене баба ми е од Мировяне и нещо се родееме с ньи.А баща му бай Душку бог да го прости,кага станааме четвръти у света беше седнал у кръчмата нги у двора и коментира с другите фенове од маалата."Оно с тиа играчи и Младен /другиа му син/ да беа турили за треньор щеше да стане четвръти у света.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Polkovniko

• Гостенин
« Reply #22 -: Март 30, 2009, 11:28:24 »
Некой чул ли е за отборо на Секирче (Крапец) ? Леле каам ви нема таков отбор, они играат със 3елене екипи и еблемата им е една манара. Стадионо им нема грешка ,очертават го с трици, па като нема мач моа видиш овци, крави, биволе, коние, магарета.
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #23 -: Март 30, 2009, 01:01:28 »
Я млого от футбол не отбирам, ама веднъжка одих с мойта приятелка да гледаме Ботев Враца и Славия. Ама още у ония, добрите години  ;) коги Ботев беше у А група.  ;D
Та тогива са наслушах на псувни... оно не че  е нещо необичайно за нашио район  ;D ама сакам да ви кажа, че има истински майсторе  у тава искуство  ;D
Заповнила съм само таа "да са изфръла на жена ти на гръбо!" ама не повна дали тава по адрес на неко футболис беше или за съдията  ;D
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #24 -: Март 30, 2009, 01:05:45 »
Па у Враца, беа викале на съдята така:"Жна ти таралежчета да рОди,да не моа ги целиваш,майкя ти деееба!"
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Байчо

• Гостенин
« Reply #25 -: Март 30, 2009, 04:25:02 »
" какво направи ефенбееерг - и той не знае..."
томислав русев на мача англия германия преди години...

" както всички знаят, мача започва наравно - нула на нула..."
пак томислав в наповна кой мач...
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #26 -: Април 02, 2009, 03:37:07 »
Бе дайте наши си, селски бисери да пущиме туке. Пената е велик класик, ма а от шопско.
На мен са ми разправале могу тикиви, ма сеги са сещам за 2 истории къде ми ги а разправал бащъ ми, той а играл едно време у отбора на Главъ:

Пръвата накратко (да уточна, че бащъ ми куту бех малък не съм го чувал да пцува, виа моа си украсите историата куту саката) "Играеме у село и съдиата се срещу назе свири. Къде що стане, тоа тича със свирката в устата и надува.И къде краа на мача един защитник от нашите, голем кат бик и глъм по целата глава, съдията тамън налапал свирката да свири фал, и тоа нашиа куту му пууна един бушник у пърлицътъ, му фкара свирката в устата барабар с предните зъби, не моа го свестат после 1 час"

Втората: "бееме играли некъде у чуждо село и да са прибирам ниа с камиона през селото и на мегдана сватба, не моа а минем. Па куту доде свекъра с ена кофа вино и ено канче и вика "Доде го не изпиате тава вино за здраве на децата, нема а си одите" . Ниа кво а праиме, нема а му строшаваме хатъра на човека, фанааме са, млади момчета, и го изпииме за стой та глеай. Могу убаво ни стана".

Има и една друга за футболисте на збор, ма ем че не а от северозапада, ем съм ги разказвал преди време у сайта.
Активен

SpasSpasovSpasov

• Гостенин
« Reply #27 -: Април 22, 2009, 03:26:44 »
Секирче (Крапец) нема таков отбор - сите футболисти са пияници, они и преди мачо се напият че иначе немоат да ритат. И си играат вечно у "Б Окръжна" и немоа изпаднат щото по надоле групи нема хахахахахаха
Активен

speedy1

• Гостенин
« Reply #28 -: Май 07, 2009, 04:07:27 »
еле и я да добава - таа случка ми я разправи един от замфирово за техния отбор, сокол. играли сокол с левски лом и требвало да паднат насред замфирово, щото левски лом требвало да иде на баражи за В група. мачът бил продаден, цело село знае и си трае, щото нали се сещате, как домакинът нема да бие у окръжните групи. та паднале сокол с 1:2 на свои терен, а подкупът бил 9 агънца и я го питам моя приятел кво се следва, а он "е ми къ, почнааме се целото село направо на стадиона"... ;D
Активен

speedy1

• Гостенин
« Reply #29 -: Май 07, 2009, 04:09:39 »
ааа, забравих - левски лом същата година влезнали у В група! па сега отбора се казва "Мария Луиза", Лом... лилиииии, кой бе, го измисли тва да му го нафрълям у човката???
Активен

Страницата е създадена за 0.088 секунди с 23 запитвания.