Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149642 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
я да ви каем иам чуството ,че ората по-се радват и одата да глеат такиви мачове като Ореово -Селановци и Покрайна-Грамада отколко тиа префалени усровци-ЦСКа,Луефски, Литекс и сичката останала смръделщина ,къде са казва ,,а" група....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

багабонтин

• Гостенин
Така си е. Я на тиа моите (ЦСКА) не съм им одил на мач от 5 годин ше ги заеба у звездите гелосани. Дока кварталниа ми отбор Септември играше у Б и В група съм одил на техни мачове. Ма те нали имаа убава школа и като надойдат едни ми ти скауте, едни разбирачи и оно се наплъни стадиона. Па я седне ели у В ели у А сектор и слушам коментарете на старците от агитката и се илим като улав. Къ не сам се сетил да си ги записвам теа бисере?
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
па я таа годин само на Бдин на мачове одим, ебал съм ги у тиквениците моите ора (я съм уткъде сюрсинкювите)...ютре па че идем, дако сме най-слаби и че изпадаме.
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
я на ЦСКАто съм одил последно кога играме с Милан, ама оди заради Милан, що са ми най любимио отбор... а иначе коту фен на ЦСКА последно съм бил на мач кога биме с 1-0 с гол на Димитър Иванов, ама тава май като да си беше бая отдавна десетина годин, що не ода етъ, ма сигурно си знам що де, они като са алтави по целата глава кво да ин ги гледам
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Бундрука

• Гостенин
Па оно цска-то да ги гледаш си е жива мъка.Нали знааш вица къде полицайте видели неколко фена на цска да прескачат оградата на стадиона и за наказание ги върнали да догледат мача  ;D ;D ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
я най-си ми аресваше да ода на мач коги Монтана си беа Септемврийска слава и си играеха у Б група...а па колко лафове съм чул там-що ги не записвах верно дееба ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Бундрука

• Гостенин
А нали знааш,че гол-майстор на Славата за всички времена е Веско Михайлов със над 130 гола ако се не лъжа.Он към края на кариерата си игра неколко години във Вълчедръм(мислим,че жена му е от Вълчедръм по принцип)Нема как да го не знаеш него.
Активен

Чвора

• Пустиняк
Еееее па Веско а легенда! ;DТоа колко пцувня а отнесъл сал гъзо му и жена му знаат ;DИ кви убави делви праеше на дуспата-нема такъв филм ;) ;DМа а верно ,че па и праеше млого голове и а вадил сума важни мачове у последните минути ;)
Активен

Бундрука

• Гостенин
Е така а.И е див по целата глава.А съга май кара такси.
Активен

Чвора

• Пустиняк
Е па но да изкараш 20 годин у Б група и оно у Славата-сака не да си див ми да си див та а си се занесъл ;D
Активен

Бундрука

• Гостенин
Е верно е и това  :)
Активен

ministur

• Гостенин
Вчера бе един от манкото моменти таа годин къде с кеф моем да каем че съм от Левски  :) Биа си ората един стойностен отбор като Берое и то у Ст.Загора......ем че они поведоа рано рано левскарете са не оплетоа като по принцип у такива мачове тоа сезон.........с игръ,с тичане,с подаване си обрънаа резултата..........без измислени дузпи,засади и т.н.
Лошото е, че вече тва мое и да нема значение оти са сетиа да играат коги са изпролете.
« Последно редактиранье: Април 15, 2010, 09:07:56 от Министър »
Активен

amigoto

• Гостенин
Таа годин и ЦСКА-то и Левски са един дол дренки , затава и така убаво си пишем на таа тема туке феновете на тие два отбора ! ;)
И доктора па е прав , оти на мен по-големо удоволствие ми достава да гледам моа "ОРЕЛ 19" !
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
азе Кула ми не иде така на срце да ги гледам, що половината са ми приятеле, некак си нема ка да реча "де земи тава зрно и го намай с тия крака кьопавите къде имаш, да та ебем у кривандурника да та ебем" иначе одим, гледам ги, ама не коту как си требе и коту как се гледат такива мачлета
Активен
не я като да немам, ма би шкял

amigoto

• Гостенин
 ;D Поне знааш , оти ако и го речеш тава , нема да ти са разсръдат . ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.065 секунди с 22 запитвания.