Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149431 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бундрука

• Гостенин
Вчера бе един от манкото моменти таа годин къде с кеф моем да каем че съм от Левски  :) Биа си ората един стойностен отбор като Берое и то у Ст.Загора......ем че они поведоа рано рано левскарете са не оплетоа като по принцип у такива мачове тоа сезон.........с игръ,с тичане,с подаване си обрънаа резултата..........без измислени дузпи,засади и т.н.
Лошото е, че вече тва мое и да нема значение оти са сетиа да играат коги са изпролете.

Че се опрайме,спокойни.Таа годин сме слабички,ама нагодин шампиони със сигурност  ;)
Активен

amigoto

• Гостенин
Те ви те я на кво са радвам !

СПОРТ
„Орел 19” надигра лидера в групата

„А” Областна група, 17 кръг
„Дунав 98” Селановци - „Орел 19” Оряхово 0:2

На стадиона в Селановци при голям зрителски интерес се състоя най-оспорваната среща от пролетния полусезон за първенството на „А” Областна група. На зеления терен един срещу друг се изправиха 1-вият и 2-рият в таблицата на временното класиране. След началния сигнал на гл. съдия Бойчо Бойчев двата отбора започнаха оспорвана борба за териториално надмощие. Оформиха се персонални двубои между играчите на двата състава. През първото полувреме играта беше равностойна с редуващи се атаки към двете врати. След почивката гостите вдигнаха оборотите и започнаха да пресират съперника в неговата половина, което доведе до откриване на резултата в 51-та минута за 0:1. Отбелязаното попадение сякаш даде импулс на „Орел 19” и те продължиха с още по-голям хъс да атакуват вратата на „Дунав 98”. В 57-та минута при поредната акция в нападението на оряховския отбор неразбирателство между защитата на домакините и вратаря им топката попадна в Илиян Ценов, който я изпрати с прехвърлящ удар в опразнената врата за 0:2. До края на срещата „Дунав 98” се опитаха да се върнат в мача, но така и не успяха да намалят резултата, въпреки отправените няколко опасни удара. Заслуга резултатът да не бъде променен има и вратарят на гостите Йордан Няголов, който бе безгрешен под рамката на своята врата. Съставът на „Орел 19” бе по-мотивираният отбор в тази среща и напълно заслужено спечели дербито. Въпреки загубата в този мач „Дунав 98” продължава да е лидер в групата с 42 точки при голова разлика 49-10. Със спечелените 3 точки „Орел 19” вече диша във врата на първенците с актив от 40 точки, при голова разлика 40-17.

11 април 2010 г.

Стелиян Стефанов

Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
А честито ;) ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

amigoto

• Гостенин
Мерси , мерси .....! Ма ти си малко пристрастен към "орлите" ! ;)
 ;D ;D ;D
Активен

iakim

• Гостенин
Браво Амиго  - като знам и че лескофчанин играе у твоя утбор и са гордея  ;)
Активен

Gaspoud

• Гостенин
Генин требва да почерпи - дали сме на Стубел цели два гола ;)
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
Абе вчера казаа,че тава нашто монче Бербатов от Милан са гласат за ньего. Дано го земат, че там му не врЪви нещо. Много народ го пцува че бил слаб играч и че не умее да дуне у гайда, ма мене си ми е кеф да го гледам и се са надам да напрай нещо по-така. Иначе тиа наще тумбаци и пиьеници от родните клубове вече сам спрел да са уядам с тя. Не можат си и те тава е то така от нищото нема да са пръкне некой наш Меси. Треба яко налеганье от минички.
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

amigoto

• Гостенин
Гас , ми вие гулем мач сте напраиле с Бързия !
Враца - спорт

Трилър в Бързия
ZovNews.com
В събота на стадиона в село Бързия се проведе поредният кръг от първенството на "А" ОФГ - Монтана. Мачът се очакваше с голям интерес - играеха първият, Лехчево, срещу шестия в класирането отбор на Бързия. Пред близо триста фена двата отбора изиграха мач, на който биха завидели и отбори от професионалните групи. Имаше интрига, борба и драма до последната минута.
Домакините започнаха по-убедително, наложиха добро темпо и наказаха водачите в класирането с гол на Цветелин Цветков. В 17 минута той получи прецизен пас от Пламен Антонов и бе безпогрешен за 1-0. Във 28 минута, след пас на Кирил Монов, Георги Иванов-Екера изравни за 1-1. Последва нов гол за гостите отново на Екера за 1-2 след пас на Боката, но радостта на гостите бе кратка - съдията на срещата отсъди дузпа за спъване на Васил Димитров в наказателното поле. Потърпевшият бе точен и изравни резултата - 2-2. В 58 минута с прехвърлящ удар на Милен Милев домакините излязоха напред - 3-2, а в 62 минута след поредната грешка в отбраната на гостите Васил Димитров реализира за 4-2. Състезателите на Лехчево играха безобразно в защита. През изминалите 16 кръга те бяха инкасирали едва осем гола, но очевидно все някой път е първи. Гостите се върнаха в мача след две невероятни попадения на още по-невероятния Генчо Симеонов, съответно в 68 и 72 минута. Пак той нацели страничната греда след пряк свободен удар. Определено обаче Фортуна бе обърнала гръб на момчетата на Кирил Липованов и след грешка на Деян Божилов домакините отбелязаха победния пети гол и регистрираха първата загуба за лидера Лехчево през пролетния дял на първенството.

В крайна сметка "Вихър" Бързия - "Септември 2009" Лехчево 5-4.

Състави:

"Вихър" - Мирослав Соколов, Радослав Митов, Любен Митов, Емил Методиев, Давид Аврамов, Цветан Живков, Николай Илиев, Петър Георгиев, Милен Тодоров, Васил Димитров, Богдан Гоцов; треньор - Георги Николов.

"Септември" - Борислав Борисов, Станислав Денисов, Кирил Монов, Деян Божилов, Ангел Георгиев, Ивайло Георгиев, Генади Симеонов, Ангел Ангелов, Николай Николов, Иван Николов, Веселин Иванов /Емил Миладинов, Георги Велчев, Христо Христов/; треньор - Кирил Липованов.

15 април 2010 | 10:24   [назад]  [отпечатай]  [изпрати]

Активен

masok

• Гостенин

разбра я къ е свръшил мачо ...... ;)ша дам..........добре че нашио е абич и трети да е имало.......... ;)

Активен

Чвора

• Пустиняк
ебааа го те тава са биле мачове ;) ;Dнема А РФГ ,има сал окръжните групи ма лаесе е там а ,,истинската фудболна драма",а не тиа пикоче от професионалната ,,визша" група ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
я па завчера оди да гледам Кула - Старопатица, доволен съм, тия къде съм ги гледал преди 15 годин, същите си играат, е не играат баш де, повечко скачааа на бой, ама са си същите, едно ми я останало от тоа мач, ако биме с 3-0, ама една блага приказка чу от братовчеда - азе тръгна да фалим един и да са чудим откога рита и он в отбора а братчеда коту рече"рита, той млогу умее да рита, коту магаре в задънка" хихих, та те тава я от футболисте, нищо си не остана и в кула, а и откъде публика сила народ, а нищо си не ареса азе, нищо
Активен
не я като да немам, ма би шкял

saskanin

• Гостенин
Малиии, тоа Генчо Сименов колко а пропаднал!!
Он навремето от Ботев Враца оди да рита у ЦСКА. Вкрва гол на Нюкясъл. После обиколи свет отбори у А и Б група. Ама да стигне да рита у А окръжна - при тава Монтанската ;D С тоа Генчо бееме заедно у казармата 90-та годин. Он служи един месец и утиде да рита, а я си послужих година и полвина. Он ем не е най-остър можа за един месец да научи тава, дека на мене ми набиваа у канчето 18 месеца ;D ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
ее па баце он а спортист ,а ти си затвръждавал знанията де си ги научил за един месец,па на ньего му не требват знаниа он си рита топка ;D ;D ;D
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Абе Генчо Симеонов си беше футболис отсекъде,ама пиенето и комара го обръкаа тотално.Две годин игра в Балкан във В група и една в Б.Ем беше най-дрът от отбора,ем тичаше най-много,па и вкарваше,ма човека вече е на години къде не е му силата за проф.футбол.Като са маана от Ботевград и после две годин агитката пееше песни за него,много им беше мъчно що заедно си пиеха вечерта преди мача.
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Я не знам дали ви писа, ама есенеска коги Кула гостува на Пластик у Старопатица имаше тима изгонени - двама от кула и един от Старопатица. Защо. Ами един от Старопатица наблата да бие един от Кула , да ама то от кула го прибил, тогива друк от Кула почва да бие тоа от Кула що оня от Старопатица му братчет ;D и ги изгонили ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Страницата е създадена за 0.146 секунди с 22 запитвания.