Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Тема за футбола или по нашенски - ритание топка  (Прочетена 149584 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

saskanin

• Гостенин
за Бдин се бъзиках, ама тва човек да се откаже от националния - по-ниско човек не може да падне. От вчера и аз съм се отказал от тоа, къде гледа като насрало се дете.
Ма требва тиа като Краси- журналистите да го забраат, а не да му лижат задника- пълен бойкот, името да му не споменават.
Дано тоа сатвер Руни да го ритне у ташаците на некоа тренировка - ма нашио май е без ташаци.
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Нема ка да не пишеш  за него що има ме шефове ???
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

saskanin

• Гостенин
Като викам Краси, я говора примерно. На мен ми не е ясно баш къ става у медиите. Шефа те вика и ти каа " Ей шашкънин, сакам да напишеш статия и да пофалиш тоа тюфлек еди кой си у нея!" Или ти вика: "Драсни неко ред за мачо сношка, ма кво сакаш - тва пиши"
Активен

ministur

• Гостенин
Як бой между фенове в плевенската "Б" окръжна

Здрав бой се е заформил между привържениците на Победа (Градище) и Пелезо (Пелишат), научи Sportal.bg от свидетел на баталиите. Кютекът се е разиграл по време на срещата между въпросните два отбора от "Б" окръжната група на Плевен. Гостите от Пелишат, които до този момент имат само едно равенство и всичко останало им е победи в шампионата, губели срещата с 0:3 някъде към 70-ата минута на мача.

Тогава играч на гостуващия отбор ударил човек от публиката, като впоследствие се оказва, че това е дядото на един от футболистите на Градище. Не последвала реакция от страна на домакините, а напротив - фенове на гостуващия тим, които били дошли с колите си да гледат състава от Пелишат, нахлули при местните привърженици и започнало масово меле, в което се раздали доста пестници, тупаници, ритници и псувни.

"Пелишат губеха мача и явно бяха изнервени от това. Когато техният футболист удари дядото от публиката, изведнъж се спуснаха и феновете им, които започнаха да удрят тези от Градище. Трима-четирима човека от домакините понесоха здрав бой, какъвто го има по филмите. Футболистите и съдийската бригада не пострадаха, но мачът бе прекратен. Пелишат пък искат служебна победа", разкри пред нашата медия свидетел на въргала в плевенско.

Днес следобед областният съвет към БФС ще реши как да процедира и дали да присъди служебна победа в полза на гостуващия отбор, който двайсетина минути преди края на мача е падал с 0:3.

sportal.bg

Абе а я си мислех че сал на А окръжна мачовете са "Сървайвър"  ;D Тия бабаите да ги пустат нациоанле и съм убеден че ша ни класират на неко голем форум  ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
по бокс-може ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

ministur

• Гостенин
Отборът на "Левски" ще бъде на подготвителен лагер в Правец в средата на юни, обяви официалният сайт на "сините". Ръководството на отбора за трети път избира града за подготвка на играчите.

Тимът ще стартира лятната си подготовка на 9 юни, когато футболистите ще се съберат на Герена и ще направят първа тренировка от предсезонната подготовка.

След това са предвидени и два подготвителни лагери - в Правец и в Линдабрун (Австрия).

Я по принцип винаги съм им бил на тренировките на тия убавци кога са идвале в Правец.Ако некой сака да ги види отблизо да заповеда  ;D
Със Убавеца ша ви водиме да видите, че и на тренировки толко си могат  ;D
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Ниа тава много добре го знааме. Ма мое да доем неко ден, тям на езерото да пиенем неко бирица на сенкя докле они са потат куто шипари връз свиня
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
довечера са надявам наще да покажат малко игра. аз така са надява и за предишните мачеве ама те кво излезна. сеа барем без тоа глупендер Барби дано нещо променът и да покажат неко идейка. но млъкни сърце ...
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

• Пустиняк
Чъ променът -кво ???
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Па уместо налево че си залижат кичарите надесно и те таваа
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

• Пустиняк
Ебаагуууу - върнаме хаоса и водиме с 0 на 1 ???
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Отборът на "Левски" ще бъде на подготвителен лагер в Правец в средата на юни, обяви официалният сайт на "сините". Ръководството на отбора за трети път избира града за подготвка на играчите.

Тимът ще стартира лятната си подготовка на 9 юни, когато футболистите ще се съберат на Герена и ще направят първа тренировка от предсезонната подготовка.

След това са предвидени и два подготвителни лагери - в Правец и в Линдабрун (Австрия).

Я по принцип винаги съм им бил на тренировките на тия убавци кога са идвале в Правец.Ако некой сака да ги види отблизо да заповеда  ;D
Със Убавеца ша ви водиме да видите, че и на тренировки толко си могат  ;D
Лошо е че пръвия лагер е в Правец та нема да играат контроли,моеше да ма видите в стихията си,най-обичам да свира на отбори от А група и да си ги слагам на уя,кат земат много да ми са пеняват и да викат"Чекай да видиш,кво ше стане кат почне пръвенството.Шефа ше та спре от съдийството,завинаги."Ше ма спре,ако ма види некаде по стадионете.Вазе ви гледам само по телевизията,кога нема кво да права ;D.
Активен

ministur

• Гостенин
Таа вечер е финала за ШЛ де го чекаме цела годин.Лично за мене тва е най-нелогичния от доста време насам ама тва а.......не моа си представа такъв финал без Барса,Ман Ютд,Челси,Реал...........ша го гледам без да съм пристрастен и дано бъде интересен и с много голове  ;)
Активен

malorad

• Гостенин
Ей ора я отвадам на мач таа вечер да ги гледам тиа наште,пунгаше,не сам гледал национала времето на Стоичков,па и он докато беше тука тиа ора го уважаваа много,сеги стиа ,особено като ги видех вчера малко ми са а свило сруцето.Ма ша врувим с жената и детето и оште каде 5000 булгаре,дали па не сме шашави он стадиона е у Совето наи големото гето у свето,та ша сачетаеме,спорт и туризам!Аиде после ша ви пишем
Активен

• Пустиняк
Браво Малорадеее- 1 на 1 - твойта пдкрепа беше важна - ма нигде не даваа мача ???
Активен

Страницата е създадена за 0.126 секунди с 23 запитвания.