Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: По света и у нас-голем праз!  (Прочетена 70861 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
По света и у нас-голем праз!
« -: Ноември 21, 2011, 10:51:37 »
Ежедневно се случват разни неща на различни места.Едни са актуални новости,други откровенна клюка.Така ели иначе тиа работи требва да се знаат и разнищват.Разликата между таа тема и "Язе репортьорина" е че тука е место за коментаре и диалог.Новините не са наш продукт,а само обект на интереса ни.Ниа не ги създаваме,а само ги отразяваме и нищим. Например мене много ме впечатлява създаваньето на новия Евразийски съюз който ще почне да функционира от 01.01.2012г.Лично симпатизирам на таа идея и сметам че дава шанс на много ора отново да мечтаят че ще доживеят славни дни.Но нека да спра до тук.Новините и коментарите можат да почват.
« Последно редактиранье: Ноември 21, 2011, 10:53:54 от Aврам »
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

masok

• Гостенин
Re:По света и у нас-голем праз!
« Reply #1 -: Ноември 21, 2011, 10:57:55 »
не си ли уйдисва темата с ,,ратия за дупе,,.......???или я ти не сващам мисълта.........???
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #2 -: Ноември 21, 2011, 11:07:16 »
Вазможно е да има понещо общо с още куп теми.Например с "Пускай БТВ-то",но това ще е тема и на съпоставяне на "нащо" и "ващо",на това което се случва тук и там.На това което е актуално за деня до толкова че да е обект на коментарите ни своевременно,а не на това което вече е станало преди и днес сме се сетили да го подхванем отново.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #3 -: Ноември 21, 2011, 11:18:14 »
Много актуални събития случили се тук и по света ние ги коментираме на момента в различни теми.Така те се губят по време и по място.Ако иска някой да си припомни каква позиция сме заемали тогава ще му е трудно да намери тези коментари разхвърляни по темите.А напоследък света е наситен със събития.Мисля че е добре всички новини да са на едно място още след появата си.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #4 -: Ноември 21, 2011, 11:34:38 »
Добър опит бако,ма едва ли ша успееш да "канализираш" сичките щуротлъци и мнения...! ;) ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Владимир

• Гостенин
« Reply #5 -: Ноември 21, 2011, 11:45:53 »
Авраме, я съм силно за и има файда от таа тема. Ма не гледам талавизия и нечетем вестници, та не видм, кък че участвам. Я за тава, кво става по света, разбирам от линковета у тоа форум и прочитането на заглавията у Дневник и Сега. Колко и а тъжно, требва да признаам, че съм са преврънал у един асоциален тип и, често казано, направо си са гордеем с тава.
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #6 -: Ноември 21, 2011, 11:48:45 »
Авраме, я съм силно за и има файда от таа тема. Ма не гледам талавизия и нечетем вестници, та не видм, кък че участвам. Я за тава, кво става по света, разбирам от линковета у тоа форум и прочитането на заглавията у Дневник и Сега. Колко и а тъжно, требва да признаам, че съм са преврънал у един асоциален тип и, често казано, направо си са гордеем с тава.

Влади мале....Дневник И Сега са вестници...... ;)макар и пущени онлаин у интерминето....... ;Dтака че се пак четеш........ ;)
Активен

Владимир

• Гостенин
« Reply #7 -: Ноември 22, 2011, 12:18:59 »
Валери, заглавията четем  :P.
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #8 -: Ноември 22, 2011, 12:19:57 »
Валери, заглавията четем  :P.

ма на вестниците......... ;) ;D
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #9 -: Ноември 22, 2011, 05:49:30 »
И я освен от интернета от друго место не черпим информация.Тава обаче не ми пречи пак да се вълнувам от събитията.Оно сички новини се получават от информационните агенции,а весниците и талавизиите бръзат да ги разпространяват, да ги коментират или да се праат че нищо не се е случило,според тава к'ва е насоченоста им и кой н'ги плаща.Затава мене ме интаресува не тава каде ми реват или си мирват весниците,а тава каде го мислат ората.Те например-оня ден са фанали сина на Кадафи.У весниците веднага се прокрадва основната мисъл колко лош е бил че да се стигне до това.А мене ме интересува: Дали па нее бил и добар?След време се установява че истината е друга.Да,ама нема с кой да го коментирам и да го разгледаме от друг ъгал.Често пъти на момента медиите зимат страната на силния. Опитват се йезуитски да ни представят нещата независимо,като си пробутват свойта насоченост.Нема независима истина!Нема полубременна!Или е правелно ,или не!Или е лошо, или не!Твърдата позиция на момента ме интересува,а не увъртаньето и пробутваньето на "благородни"лъжи.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #10 -: Ноември 22, 2011, 08:22:30 »
Спицялно мининкио Кадаиф неа бил дОбър.Не че тиа де ебаа баща му са добри де.Сите са за затръкванье..... blax
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #11 -: Ноември 22, 2011, 08:28:15 »
Азе силно се съмнявам да е бил добАр. Нито един нихен весник ели медиа неа писал да е добар, а ако е бил добар, що са неа дистанцирал от баща си и тва де прави ?
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #12 -: Ноември 22, 2011, 08:30:22 »
http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=10625&sectionid=2&id=0000503
а сеги ми съпоставете те тава нащо-Фидоскова и ващо-Фацебукето ???
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #13 -: Ноември 22, 2011, 08:34:36 »
Но нека почна с това с което подхвърлих в началото.Създаването на Евразийския съюз.
    Има ли той почва и у нас?Какви са плюсовете и минусите от него?Предимство ли е че сме поканени да участваме лично от Путин?Сигурно има още куп въпроси които бихме могли да си зададем,но те всички до един са свързани с основната новина.Съюза е вече факт,а ние се правим че нищо не се случва.Споменава се тук и там с половин уста и се чака да се види на каде ще духне вятъра.Дори и по традиция проруски настроената БСП се ослушва.Няма ли да сгреши ако затръби?Дали е дошъл удобния момент?Критиците също немеят.Правят се че нищо не се е случило.Ще повее,ще подуха,па ще отмине.Що да правят излишна реклама на нещо толкова нищожно.По-добре да се снишават се едно нищо не се случва.Каде каде по-важно е какво става с папрата на остров Бали или какви гащи носи Кайли Миноуг. Намаляващият брой на врабчетата в Булонската градина с 0,03% също е обезпокоителен и дискусията не търпи отлагане.Ми бактерията причинител на петната по листата на джоджана? Ой,това е направо трагедия!Горкото човечество!Как ли ще го понесе?Та ето ги важните неща,за българина.Путин ако иска да ни има,по-добре да не се хаби да говори на пънове,а да прати отделение барети да ни завземат/както повелява братската традиция/. Европа ще ни защити самоотвержено/като е било в миналото/,така както защитава днес пазарите ни.Ще изгради втори,още по ограничителен Шенгенски вал и ще ни постави като единствено предварително условие да научим Исландския за една седмица,ако искаме да работим независими,извън руската опека.Предложението е за парнаджии на гуйзери и вулкани.Да побързаме защото бройките са ограничени /само 2/.За това пък текучеството е голямо.Едното компенсира другото.Ще са ни нужни: психо тест с валидност 3 дни,документ за завършен курс на обучение по сеизмология и сексология/според регламента на ЕС за трудова компетентност/,плюс 3 броя цветни снимки в гръб,отгоре и на таза,както и пръстови отпечатъци на средния пръст. Сертификатите се изготвят в Жанева и са защитени срещу фалшифициране с холограм,воден и огнен знак. Струват символично 200 евро и важат за година и половина от датата на подаване. Транспорта ще е за собствена сметка,а заплатата шокова и се съобщава при назначаване.Документите се подават лично на място.На неодобрените се дава втори шанс,след 6 години да кандидатстват отново като не заплащат такса "разглеждане".Ха да го видим сега Путин какво повече би могъл да предложил?
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Чвора

• Пустиняк
« Reply #14 -: Ноември 22, 2011, 08:40:14 »
А всъшност некой знаа ли кво ни предлага Путин?Щото дори и у Руските весници не прочетох да ни предлага нещо различно от тава наши доброволци да служат у некъв интернационален батальон у Руската армиа,подобен на Френскиа?Я съм твърдо за водката,руските песни и рускините до 35 годин,къкто не еднократно съм го заявявал.Виж-руската политика като цело и путинско-КГБ-ската у часност-тава е друга бира и от тамка по-далечко раз'ш ли..... ;)
Активен

Страницата е създадена за 0.173 секунди с 21 запитвания.