Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Виртуален СИНДИКАТ "Резерват северозапад"  (Прочетена 976 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Работата става дебела.Примката се затега предимно връз врата на обикновенния човек. Крайно десното правителството се интересува единствено от собствените си банкови сметки. Работника е поставен в ъгъла.По феодален тертип му се дават дейности и отговорности към дадени отбрани фирми,като се задължава данъчно и материално да се отчита на двама сюзерени-капиталиста и държавата.Казионните синдикати са неефективни.Те не могат да защитят отделния работник превърнат насила в предприемач с поставен на гърба касов апарат. Феодалите са над всички и са недосегаеми под зоркото крило на удобно-негодно правителство.Всичката тази нищета и несигурност е обвита в някаква мистериозно завоалирана цел към една далечна и неразбрана европейска мечта.Дрън,дрън, дрън... Магистрали,молове,банки...Кого обслужват?На кого са потребни когато липсват елементарни условия за прехрана за хората?
      Виртуалния синдикат е трибуна на всички които се чувстват онеправдани и подтиснати.
Той е глас сред пустинята на една обрулена територия.Тук е мястото от кадето браншовите течения във форума ще изобличават неправдите и ще се стремят към един по-добър и съзнателно отказван ни ред.Боя настана!Ще се намерят ли комити?
« Последно редактиранье: Януари 11, 2012, 12:16:33 от Aврам »
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Байо Либен

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2595
Ще се намерят ли комити?

1-комита
2-ма чета
3-ма чета с предател
 :smeeeh:
Активен
яж пи и се весели.
Библията ни учи да обичаме ближния,а Кама-сутра объяснява, как да го правим.

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
4-тия казва на пръвите 2ма и онождат предатела многократно  :green:
Активен

Страницата е създадена за 0.052 секунди с 21 запитвания.