Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: "Да начукаме пържолки за Шаро"-Тема на жертвите  (Прочетена 15055 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Това е най-жалката и страшна тема която сме подхващали.Един духовен парапитек се подиграва с паметта на жертвите.Не сме ли всичките ние перманентни жертви?Какво още би могло да ни се случи?До кога ще търпим наглеца?
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Предлагам да подхванем акция:"Да начукаме пържолки за Шаро".Всеки съвестен гражданин да си начука предварително пържолките защото току виж нямал време в последствие.Нека затъкнем с тях устата на "Звяра"./Предварително се извинявам на МВР./-те не носят отговорност за празноглавието на Бойко.Те също са своеобразни жертви.Или поне тия които не са изгубили чувствата си за справедливост.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

apostolicia

• Гостенин
Я па предлагам да му изпратиме на Бойко по неко пръжолка по куриер, лично да а занесе на Шаро, тоа каламутник!
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Точно така Апостолице.Неа че е Бойко,който и да беше не може да се държи така.Това неа политическо мероприятие,това е акт на човечност.То бива да си нагъл и прост,но това минава секви граници.Що се на назе ни се случват такиви нещастни управници?Маани къде не знае как да създаде ред у дръжавата,ми па и просто като крътуна.Ората ги стигнало нещастие,а он им се подиграва и извинения за МВР-то дири.Тоа изкука тотално.-На Шарко пръжолки че чука.Изрод!
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

svetoslavt

• Гостенин
Цела тема посветена на един малоумник!Не е лоша идеята,ма нали знаете че полза нема да има никаква!Даже и да стигно до вниманието Му,ни той ни Цецко имат акъл да асимилират иронията и обидата на ората!Не знам дали требва революция,ма със сигурност требва много мислене при следващите избори.И тука е местото да реча:
-Нищо нема да са опраи в таа дръжава,доде ни управляват възпитаници на онаа система.И политици и милиционере(да се не бръка със сегашните полицаи,от които има не малко ора,къде са опитват да работат,ма системата не им дава таа възможност)!
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Темата неа посветена за тех ,а е за незе си.Не случайно съм я пущил у раздела взаимопомощ.У трудни моменти и срещу безочливи прости наглеци требва да си помагаме.Тоа прави гаф след гаф и се за наша сметка.Днеска пострадал е Иван ,утре Пешо,други ден трима нещастни шафьоре,на петия едно семейство губи детето си.Тава е трагедия , оно се подиграва на сички ни и идея си нема/а май и желание/как да помогне.За кво ни е такъв?Нека мислим как сами да си помогнем.Жалкото е че требва да се борим наред със сичките си неволи и с ньеговата тъпотия.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
тоа ше падне от влас кога народа си намери нов месиа, ли нова баштица.

а до тогава народа ше търпи сичко и ше попива сичко казано от сегашниа баштица; и за археолозите, и за детето, и за материала, и за овчарите, и за тировете, и за изнасането на медици за германиа и за сичко останало.
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
тоа ше падне от влас кога народа си намери нов месиа, ли нова баштица.

а до тогава народа ше търпи сичко и ше попива сичко казано от сегашниа баштица; и за археолозите, и за детето, и за материала, и за овчарите, и за тировете, и за изнасането на медици за германиа и за сичко останало.

Явно чашата на търпението ни е бездънна, щом търпим всичко това...  :-[
Активен

Пустиняка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4809
  • Капистра - битер Кулчанин
Темата за пържолите моо да намери общи точки с "Дай на Буба леб"  :tazz:
Активен
За глупочата граници нема!

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
Явно чашата на търпението ни е бездънна, щом търпим всичко това...  :-[

точно тава му а проблема на народа оти тръпи, тръпи и вика 'дай оште', место да са дигне и да удари с се сила у масата и да каа 'тука я каам кво да става, не ти. ти си турен тама да изпълняваш тава каде я ти кажем, а не кво ти сакаш'.

ма нали се чекаме да ни опраат, те си ни опраат по един по-друг начин, ма и он мое да мине за оправанье :green:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
и коту са дигне та кво? от тоа народ моо излезнат само тикива коту Бойко, а посочите ми един барем, един къде коту иде там най отпреди, ще милее и за другите ора? такова ни я бездарно племето, бездарно до немай къде, кога ни я лоше видиме сичките, сказваме, упрааме, знааме кое я неелито, кое я добро, ма що коту някой си стъпи на краката и веднъга забуварва за ониа другите, къде едно време и он я бил коту них? не бъбрите глупости да са едосвам само, кой ще да турнат там отпреди, тава си ни я типичната чертъ, дай да са азе упраа, а за другите ми я дремало!!! да ни затръкват и да са мащаме и да връвиме там къде ни я мястото - при тортъ
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Прав си Оджак да се едосваш.Сигур е точно така как казваш.Само че забрааме едно.От тиа сичките бездарници каде се изредиа на влас нема ни един случаен.Т.е. човек от народа.Тиа сичките са поставени кукли.За тава още преду да доат на влас им е казано вече кво да праат. На тоа последния каде и я го уважавах до вчера му е малко повече бабаитлъка и малко по-малко куража.На думи е цар,но освен да се вживява като зидаро-мазач за нищо не става друго. Верно е че усеща каде са далаверите,но не успе да премахне ни едно зло от главата ни освен че натресе себе си за бащица та да му береме плодовете от глупостите.Народа иска уверен в себе си богатир,а не неориентиран шут овен.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

masok

• Гостенин
Авраме Мистър Сенко умре,иначе моеше ти извади такъф богатир от ръкаво..... :)
+100 за Оджака.......
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Генен,или я не те разбирам,или ти мене?Но по-скоро говориме за едно и също.И аз искам да се разгранича от тоа стаден народ каде вечно си дири водач,а се на шути овни налита.Не водач ни требва на назе ,а уважаван пръв сред равни.Вместо тава-те ви още един бащица,при това най-бездарния.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

masok

• Гостенин
приказките  ти почват да стават Фентъзи,мале........тва го нее имало нема и да го има никога у свето!
Активен

Страницата е създадена за 0.154 секунди с 20 запитвания.