Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: "Да начукаме пържолки за Шаро"-Тема на жертвите  (Прочетена 15001 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Чекам да предложеш.Отрицанието неа решение.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
и коту са дигне та кво? от тоа народ моо излезнат само тикива коту Бойко, а посочите ми един барем, един къде коту иде там най отпреди, ще милее и за другите ора?

никога не моеш да знаеш човека каде го видиш по улицата кво мисли, кво би напраил ку беше на влас и тем подобни. не моеш да прецениш кой къв би бил като управник, без дори да го познаваш. никой нема тиа способности. за тава а супер несерьозно на базата на некви процентове ора да градиш мнение за сички останали.

и оште нешто, тоа народ като са дигне ше покаже на ониа каде са са забраиле, че оште моа да мисли и да изисква, а не само да дава.
друг е въпроса, че по стари български обичаи сичко ше са политизира и тиа каде са ръгнале каде политическата пропас ше си изкарат дивидентите да изкарат оште некоя друга годин на таа сцена. после ше си ръгнат и никой нема ги помни.
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

masok

• Гостенин
от тва стадо де сме ,нема къ да ти избера 10 вакли овци.така ,че по добре си мирвам.Впрочем кък и да стане кат например братя се немое погодът и да мислат като едно и да нема завист между ним и кавги и т.н.Ти сакаш между чужди ора да стане тва и сички да са доволни и единни......Е я тва го немое повервам,стадото ние мършаво  твае....
Уж годните ,овци одат по други стада чужди за по добро.Ма и там ги доат и стрижът моеби сал оборо дея малко по добър там и остено по тъп.......
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Я мислим че примирението с глупоста не а решение.Така само даваме шанс на тъпаците да ни превземат и да налагат стила си.Вижте за толко мутренски години кво стана.Заприличааме толко на мутри че накраа най-достойния за водач го избрахме сред мутрите.Сега требва пак да му търпиме глупостите и да му даваме шанс да ни променя вместо той да се промени.До като още е останало нещо човешко у назе е време да се опомним.Примирението само ни вреди. Време е да сменим овена.Та дори и друг да дойде,по-лошо нема да стане.По-лошо на къде?
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

apostolicia

• Гостенин
Я не знам къде а Чворо да рече: Добре, де, вие кво предлагате?! Щото до тука нема тема у която некой да а рекъл тава мое се упраи те така! Не знам дали немаше тема "Кво би станало ако.." ма не е зле да си отвориме такава с конкретни предложения. Напримерно докторите - у здравеопазването, журналистите - у медиите, земеделците - у земеделието, шифьорете - у КАТ и по пътищата. Щото за мене единственио изход на таа дръжавица а служебно правителство от експерти с ясна програма и целокупно народно спазваньеи н таа програма - като се почне от министер-прецедатело и президенто, та се стигне до Балки - най-пропадналио пияница у Липен. И никакви промени на закони и подзаконови актове у угода на некоа прослойка - както сме свидетеле непрекъснато у съвременната ни история.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
За тава отворих темата у "Взаимопомощ".Като начало неа зле да изискваме при подобни изцепки "овните"да си подават оставки.Секи бърка и най-достойната гражданска позиция е когато осъзнаеш грешките си.Това е триумф над собствената ти природа и ако щеш над глупостта ти.Щом осъзнаеш че не ставаш неа нужно да те зимат за смех.Но въпроса е дали го осъзнава?Има и още нещо.Тоа неа избран и не се е съгласил да е на чело защото е осъзнал че може да помогне с нещо.Он е поставен над нас от височайшо место и не смее самоволно да го напущи.Он обслужва чужди интереси и нема да се остави до каде не ги задоволи.
На първо време с конкретиката мое да започнеме като му поискаме оставката.Колкото и малко и нищожни да сме имаме право на това.Щом сме разгадали лицето му.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Пустиняка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4809
  • Капистра - битер Кулчанин
Епа тогава да напраиме подтема "Да начукаме  (:udri: или  :gnjasanje:) министрите, магистратите и депутатите за народа"  :green:
Активен
За глупочата граници нема!

Брутале

• Тумбак
добре. ти питаш кво предлагаме, яла те я кво предлагам, па виа правете кво штете :green:

вервайте повече на ората и спрете да дирите поди вола теле.
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Епа тогава да напраиме подтема "Да начукаме  (:udri: или  :gnjasanje:) министрите, магистратите и депутатите за народа"  :green:

Че стигнеме и до тех.Ако от една пирамида искаш да смениш един камък не трябва да риеш от долу защото я подкопаваш.Почни системно да сменяш камъните от горе.От първия.Тогава ще стигнеш и до последния.Ние системно си подкопаваме пирамидката и тя за това винаги се рути.Нека приемем правелния подход.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

masok

• Гостенин
Мисла ,че пръвото нещо де требе се промени са училищата.Още от 1-ви клас да се учат децата на уважение към другарчето,към по-възрастните хора към това ,че понякога трябва да се помага на хората безвъзмездно.Да се изкорени зависта,лицемерието ,безхаберието ,неуважението и други подобни.да знаят какво е Дълг и Чест.Да се изграждат характери който когато пораснат ще бъдат като един човек...........
Нададам се да ме разбирате кво сакам да кажа........Сал ,че ми е трудно да се сета от де учители......ма карай...
Активен

Брутале

• Тумбак
за дълга и честта не са изисква кой знаа кво, само требва да са прочете некоя друга книжка. и тъй като младите днеска не четат такива нешта/а па и литературата по тоа вапрос е доста кът/, може са подходи по-оригинално като са покани некой жив ветеран от войната.

така човека ше разкаже тава онава от ониа времена и кой има багаж у главата ше му светне, кой си нема, ку ще и илядо книги да прочете файдата ше си е се таа.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
По тоа повод и малко не съвсем по темата да разкажем един подобен случай.У нашта маала имаше един старац.Дедо ПЕро.Та он е участвал у втората световна куто дабраволец.Стареца беше добродушен,ма иначе простоватичък.Тава обаче не му пречеше да е обективен.

Та тоа същия дедо ПЕро го поканили у училище за 9 май да разкаже за войната.И он почнал разказа си така:
    -Драва дЕца е река голема.Широка а на некои места въз плитичка.Като я нагазиаме водата ни стигна до под уйевете.А отсреща германците пукат и не дават да минеме.Измръзнаани се мъдете.
    Директора слушал слушал па се намесил.
    -Дедо ви ПЕро деца иска да каже че е било много трудно да се премине реката.
   Ядосан че го прекъсват стареца се разпалил.
    -Вие му ебете макята на тоа дЕца!Он не знае неа бил там!

Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
целата таа тема и съждениа звучат и изглеждат куто телевизиа Планета НD - страхотна картина и петканален звук - ма съдържанието куца

нито се разбра за кво става дума , нито кои е Шаро

+100 за Оджака
и да знаате , ониа тама знаат че ниа знааме че не можеме да излъчиме достоини люде за управници
сповните си че тава за човешкио матриал се знаеше от преди време че е нелит

и ако сакате промена - то таа промена са прави сас таен план и се повече приличаве на масонье

но каам - работата е отекла вече , колата саа обрънала , здравите сили са напуснали , възможностите за възпроизводство на тоо нарот е съсипана както и ентелегенциата
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Брутале

• Тумбак
а кво ше каеш направо да викнеме марсианците, анунаките и секвите подобни?
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
кой сме ниа - кой са они

що така са случва а не онака

тава е пръвото кое требе да са отговори
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Страницата е създадена за 0.149 секунди с 20 запитвания.