Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: "Да начукаме пържолки за Шаро"-Тема на жертвите  (Прочетена 15690 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Пустиняка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4809
  • Капистра - битер Кулчанин
Принципно уместно писмо, ама не е уместно баш продажен и двуличен гъз като Слави Бинев да го пуща, нали. Що доде са трепеха с ВИСаджиите и другите мутри, не беше толко радетел за равноправие и принципност. Кога си купи титлата "архонт" немА да роптае против неморалните практики, аре да не продължавам. Тоо йъ толко принципен, колко йъ Сидеров, Каракачанов, Любен Дилов - син, Кошлуков и другите маргинални и "необременени от миналото" нова вълнА политичаре...
« Последно редактиранье: Август 19, 2012, 11:12:53 от Пустиняка »
Активен
За глупочата граници нема!

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
Апцелютно си прав.   :punk: Ич не обърнах внимание, че стаа въпрос за Слави Бинев. Направо да зема да го затръкам тава, че са едосах на мене си къде блеа ...
Активен

Пустиняка

• Тумбак
Не тркай - нека да стои и да саравняват ората кво пишат преди и къ са преобръщат след като влезнат във властта  :mg:
Активен

apostolicia

• Гостенин
Мене па  - като на един набюдател - ша ми е интересно къ ша отговори Министер-прецедатело. Щото принципиално човеко а прав и никак не е случайно, че не пиша Слави Бинев, а пише Слави Гьоргиев. Язе ша ми е верно интересно ков ша каже по тоа вапрос превозвач Нъмбър лан!
Активен

Пустиняка

• Тумбак
Ами ше отговори същото, къде отговори кога го питаха за миналото му, за основаването на "Ипон", за връзките му и снимките с Румен Николов - Пашата, Маргините, Маджо, Алексей Петров, Валентин Златев...

Алеко, Алеко - колко беше прав... :udri:

Бай Ганьо 2012     
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Търси се треньор за новосформиращ се отбор по футбол : Северозападните суеци.Целта му ще е да се противопостави на великия тим от Бистрица,познат в миналото като тигрите. За сведение на незапознатите,преди време с.Бистрица беше известно с фолклорната си група "бистришките баби".След като обаче в представителния селски отбор заигра една колоритна политическа персона в напреднала възраст,всички вече знаят новата спортна група под псевдонима "бистришките старци".
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
Re:"Да начукаме пържолки за Шаро"-Тема на жертвите
« Reply #158 -: Септември 08, 2012, 08:48:33 »
http://www.dnes.bg/obshtestvo/2012/09/08/stolichani-probvaha-tarator-borisov-i-kavyrma-barozu.167831

Цитат
На четвъртия си рожден ден кулинарният празник "Пъстра трапеза" посрещна посетителите си в София. Освен традиционна кухня и звуците на народна музика столичани се насладиха на специалните таратор "Борисов", салата "Фандъкова" и кавърма "Барозу".

я не мом да разберем колко изтрескал требва да си за да стигнеш до тама да кръстиш яденье на тиа идиоти  ???
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Пустиняка

• Тумбак
« Reply #159 -: Септември 08, 2012, 10:06:16 »
Ако са използва като изходен матриял обратното на яденето, би са получила интересна еквилибристика от рода на: редкаш "Борисов", навито на кравай "Цветанов", курешка от сврака "Дянков" и гвоздея - говновоз "Фидосова"...

Брутале, тава мисла, че ще внесе известен баланс в противовес на кулинарните изстъпления  ;D
Активен

Брутале

• Тумбак
« Reply #160 -: Септември 24, 2012, 06:52:41 »
https://www.vbox7.com/play:67eba9e3c3

яла те, все известният рапър Гошо от Почивка възпя и Баштицата.

:mg:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #161 -: Септември 24, 2012, 07:32:22 »
мнго молим-темата за лечениета на домашните любимци е друга.И като глеам ще требва да се пущи под-тема за лечението на психическите отклонения у същите....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Брутале

• Тумбак
« Reply #162 -: Септември 24, 2012, 10:19:45 »
тава баш го не разбрах, май требваше да сложим всеизвестният у кавички :green:
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #163 -: Септември 24, 2012, 10:22:12 »
епа тава е като общуванье между луди-единия с мания за величие,а другия у хиперреактивната фаза на циклофренията :smeeeh:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
Видохте ли "Биволъ" кво бодна с рогите?
Досието "Буда"
https://www.bivol.bg/buddah1.html

Активен

Страницата е създадена за 0.193 секунди с 21 запитвания.