Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: "Да начукаме пържолки за Шаро"-Тема на жертвите  (Прочетена 15004 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
и кво от тава?
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Балигу кво. Заран ша е панаира, днеска е пълно мълчание от сите "демократични" медии. Се са кана да поразуча китайската игра Го.  Разпраат, че била играта на третото хилядолетие ;D Лааса у Банкя днеска е имало "майсторски клас". Ша са чуе.
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Чак па панаир. И да извадат докимент че Тиквоча е продавал органи, пак нищо нема да стане - никой се не интересува и не протестира. Те междуфпрочем кво е казал другаря-слънце  по повода:

“Винаги сме помагали на МВР. Многократно съм сътрудничил на службите и винаги ще им сътруднича. Вероятно ЦСБОП са правили опити да се свържат с мен, писали са си предложение, за което аз не знам, но веднага са разбрали, че съм отказал, и са ме свалили от отчет”, обяснява Борисов за “Преса”.

Демек, писали са му предложение за което он не е знаял, ма въпреки тава е отказал. Самия тиквоч демек даже му не дреме че у приказките му нема никакъв смисъл - еба го у матряла
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
По-интересното ще е да му се извади вербовачния документ за агент на ЦРУ.А че е такъв няма никакво съмнение,особено след като изтръчка да се съветва с Обама за въвличането ни във войната срещу Иран и за признаването на Хизбула за терористи.След тази среща на родния Буда бе заповядано да подготви оттеглянето си,а той като примерен служител на чуждото разузнаване се зае с тази задача .
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Чвора

• Пустиняк
Докъ не стане 7 блок на Козлодуй-нема да съ оттегли....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

masok

• Гостенин

Дали?!!
А що му е зор?!!
Да праи на пук на Белене ли?!!
Док обясни мале..?
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Белене = руски капитали
7-ми блок = американски
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
Сценаристи от класа  :mg:

Боко разпорежда да го публично покажат тава досие, а пресслужбата на Мвр излаза  със собщение
"Липсват документи, които сочат съгласие от страна на посочения кандидат за вербовка като информатор"
http://press.mvr.bg/NEWS/news130204_06.htm
30 годин е срока, ма те две годин са броат за една ???
Активен

Чвора

• Пустиняк

Дали?!!
А що му е зор?!!
Да праи на пук на Белене ли?!!
Док обясни мале..?
Белене = руски капитали
7-ми блок = американски
те тука е верниа отговор
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Бе ена шъпичка народец сме бе, що ни не остаат да си поемнеме въздух бе, таке да ни не мислат, да са не занимават с територията ни, да одат у Антарктида да дират нефт и у Израел да се бъщат, назе да ни подминат бе деебем и маменцето им и намерата им, умират си да се ебават с мининките, да одат да си ги мерат с китайците и русняците и индийците, да забрават за нащо съществуванье изопщо и ниа ше сме доволни, може тогива и говната от институциите да изринеме.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Тежко е да осъзнаваш че изход има,но и този път се отлага за неопределено време.То е като болен от рак да чака появата на ефикасно лекарство.Надяваш се,бориш се и усещаш как спасението идва,но силите те напускат.Ще устискш ли?А има ли друга алтернатива?
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
ПАЗИ БОЖЕ СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДА!

Ние никога няма да се обединим!Защото сме разделени от малоценното чувство насаждано у всеки години наред.Което ни кара да се чувстваме нищожни и онеправдани дори когато имаме шанса да бъдем титанични.Защото ревниво пазим тази своя малоценност и гледаме с недоверие на всеки който дръзне да надигне глас из блатото на малоценните.Правим си малки борбички,обособени по махали и паланки.Борим се с недостойните от другата улица, от другия квартал,от другия град...ревниво пазим идеите си от тях и сме готови да се бием до смърт с нашите единомисленици отвъд хоризонта,само защото говорят с думи които незнайно защо приемаме за наши.Ние мразим непознатите априори. Просто защото са живели извън живота ни,независимо че по съдба са били винаги наши събратя. Чувството за малоценност ни е обсебило до толкова че не виждаме по-далеч от носа си. Искаме да станем значими не като се обединим,а като подчиним останалите със сила. Това е чувството на дълго тъпкания малък човек който проглежда и съзира своя огледален образ отразен в блатото. Не,ние няма да се обединим!Защото чувстваме обединението като лична драма застрашаваща дребнавото ни съществуване.Защото страним един от друг и крием ревниво мислите и чувствата си. Възставаме не за всеобща справедливост ,а за да изличим всички които живеят извън границата на полезрението ни.За да останем сами,малки и безлични със собствените си страсти и пороци.Ние сме малките хора с голямото чувство за малоценност!Пази Боже сляпо да прогледа!

А може би все пак още стават чудеса?Кой знае!
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Маруца

• Гостенин
У десетката, Авраме.
И тва е следствие от ка му са викаше бе - "комплекс на малките народи".
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
+1000 за бако Аварам!!! thanks
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Страницата е създадена за 0.287 секунди с 25 запитвания.