Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: "Да начукаме пържолки за Шаро"-Тема на жертвите  (Прочетена 15602 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Самоток.Не думай че целото зло иде от тиа масонье.Ако викаш ниа да ставаме масонье,може. Но едвали за некой масон че представляваме интерес.А и ако искаме да запазим човешкото в себе си,по-добре да стоим далеч от тия.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
казвам бако - че требе а са потходи сас мисъл , да са деиства хитро и пре хитро против невидимиа враг - щото тука има враг дето сака унищожението на българите
оно Левски от кеф е правил феисбук групи от подръжници - принципите са измислени , сичко е измислено
а и Ботев е водил група еко-туристи на чис въсдух
и османците са имале присъствие а неа ропство

ниа ако беме мал - сега у тоо момен с Чвора да водехме въстанници в балкана а ботинята-майка /хм абе къде са затри Мариуца ???/ да а извезала знамето на съпротивата
« Последно редактиранье: Януари 13, 2012, 06:16:19 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
и... пак почнахме да дириме поди вола теле :zazhabil:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Левски и Ботев са трагичен пример у наща история.Единия е свършил на 37 другия на 28 годин.
Те са знаме ,но не са подходящ обект за подражание.В момента по-ни приляга ролята на Паисий,Раковский и Каравелов.Аз лично се възхищавам от дедо Вазов,но знам че кумира ми е недостижим.И не само заради обема на творчеството му,ами и заради бурното време в което е имал късмета да се роди.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

apostolicia

• Гостенин
Не мисла, че съвремието е по-малко бурно. Къкто са рекли ората - пази ме Боже, да живеем у интересно време. Погледнато реално - в края на 80-те години на миналио век точно тава преживевахме - освобождение от един поробител. С таа разлика, че тоа поробител сечеше главите български далече по-рафинирано от анадолския такъв. Сечеше ги така, че си оставаха на раманьете, ама присъствието нги тама беше по-скоро проформа - те така да ти не сфръшва телото изведнъж. И тука почва разликата между вазовото време и настоящето. Празноглава тълпа, качена на твърд теглич към немощен влекач - ели боксува на место, ели се лашка а насам, а натам у некви ялови опити да напраи нещо - па без значение кво а оно.
Друго ни не стига да сме вазовци, Авраме!  Пъзльофци сме ние! Не може сички да можеме сичко, ма и тава къде го можеме, го праиме през пръсти. Те тава ни не стига! Отговорнос ни не стига! Не стигат ни очи да видиме пъта, камо ли мисъл да проследиме къде ша ни отведе тоа път. Много работи ни не стигат. Кураж ни най-много не стига!
Активен

masok

• Гостенин
абе що не намерим тия де източиа държавата със благи схеми,и да ги упрегнем да кажат къ съга се врънат парите....нали са мозъци щом е станало един път ша стане и втори.....
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
тава се не праи така

що тиа не са толко глюпови
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Таа изцепка на премиера е капката, която преля чашата и затава се отвори и темата, заслужил си е тоа дебил отделна тема.

А я съм на мнение, което ем е песимистично колкото Самотоковото, ем се се нада да има още надежда като Аврам... Обаче качели превес зима песимизма, дръжът сичко у ръцете си ония, а най-вече дръжът париците, значи всичко е тейно. У днешното технологично време е въпрос само на неколко годинки да почне още по-масово следене на всичко и да станеме бетер Северна Корея. Нема изход и оправия.

Като сме почнале за тоа тупан да прикааме - сещате се за снимката де е гавазин на ТиДжей - човекът е от службите, от ушетата, от агентите и доносниците, тогива е следел ТиДжей да не приказва излишно и да се не издъни у краа на живота си да спомене неко кирлива тайна. Справил се е успешно със задачата и е преместен на по-висока длъжност. Главен секретар. Премиер. Тва са награди за успешна служба в службите, не е нещо друго.

По същия начин връвела и кариерата на онава безличие, де другиден се маиня от президентството. Безличие и безхарактерност, с които успе да изкюта 10 годинки, да стане проводник на мафията и да си опраи животеца. Гнъс и смрад.

И кажете ми кво чакате от мръшата народ? Ка се вдига народ? Некой знае ли, що я не. Ми нали тоо същия народ доле у ниското е същата смрад - у един град като Бела Слатина с местната власт са свръзани повече от половината град по некакъв начин, синджир марка, ние бъгарете играеме хорца, навръвиле сме се... Та така ка сме се навръвиле, половината население е у некаква роднинска или приятелска връзка с ора мръсни и нечистоплътни, корумпирани, овластени - у местната или централна власт, дребни мишоци. И не прикааме за навръвени чирва сред богатите ора и мафията, а за целата нация. Секи втори има некакви връзки - малки или големи. Значи всеки втори неще промена и така си му е добре у кочинката.
Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
че ти го каам с думи прости - народа го боли уя за държавата, она ништо не прай за него, и народа ништо не прай за държавата.

нештата си са взаймно си са препокриват.
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Я се повече стигам до извода че все още сме РАЯ и това обяснява сичко! Пикаем пред партийния дом, ама без да го вадиме! Пцуваме у кръчмите (форумите), ама под мустак, та ни не разбѐрат че сме ниа! И колко да са силим секи са бори за оцеляване (на принципа - спасявай са поеденично) и си мислиме че нащо е живот, а то си е мимикрия!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Таа тема ми прилича на ония от фейсбука - Телефона ми звъни, я съм Ричи, отвори..

Бойко не сакам да коментирам, обаче има нещо у таа ситуация с арестуването на единия убиец, къде май ни го представят не както е.
Бил у тех с белезници, сакал да иде да пика, па влезнал у некъв килер и са застреял. Тава я не моо го повервам. Полицаите не са толко прости. Тава нещо е станало, сигур полицай го е застрелял и са измислили таа история, къде сега разправат. Казват, че бил циничен, не съжалявал за убийството, въобще не са чувствал виновен, цитират некви просташки негови изказвания - тава с цел народа да си вика - добре, че са а застрелял тоо изрод, и така да отклонат вниманието от срамната ситуация.
От друга страна добре са а застреял, що иначе с нашта съдебна система, щеа да го оправдаат и да го пущат.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Валери61

• Пустиняк
Съгласен съм че точно това е мътно, оти полицая щеше да погледне поне дали тоалетната има прозорец през който може да избяга и тогива ше го пуснат вътре! Ама наистина с наща правосъдна система е по-добре да ги самоубиват при ареста, вместо слем кратко време отново да са на улицата!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Оффф... приказки. Чешем си пръстите по клавиатурите, омръзнало ми е. Рая сме били, оцелевали сме поединично. Тизе Валери не оцелеваш ли поединично и не си ли част от раята. Като почнете с обобщенията - ми толко ни позволяват, толко живеем. Връйте у други дръжави и тама живейте повече. Или дайте предложение - на таа и таа дата у толко чеса се срещаме еди къде си и решаваме да праиме едиквоси с таа власт и те така. Фантасмагории и обобщения, аман...
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Оффф... приказки. Чешем си пръстите по клавиатурите, омръзнало ми е. Рая сме били, оцелевали сме поединично. Тизе Валери не оцелеваш ли поединично и не си ли част от раята. Като почнете с обобщенията - ми толко ни позволяват, толко живеем. Връйте у други дръжави и тама живейте повече. Или дайте предложение - на таа и таа дата у толко чеса се срещаме еди къде си и решаваме да праиме едиквоси с таа власт и те така. Фантасмагории и обобщения, аман...

Баш си прав!  thanks
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Валери61

• Пустиняк
Е не може ем сърби, ем боли! Хем сме недоволни, хем нищо не правим! Да одат младите дека още имат възможност за реализация, оти с годините човек вече губи инициативност и предприемчивост и само си праи ветър на балалайката. И я вече пикаа пред партийния дом без да го вада, докато преди 22 годин съм вадил 200 човека да преграждаме магистралата в името на националните интереси! Така че сичко с времето си, да даде господ още некоа годин, па после по гръб!
Активен

Страницата е създадена за 0.263 секунди с 21 запитвания.