Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Надолу

АФтур Тема: "Да начукаме пържолки за Шаро"-Тема на жертвите  (Прочетена 15091 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Мъдрости от един управник:

„Когато бях главен секретар, аз си поемах отговорността за всичко. Сега на Калин Георгиев не съм му чул гласа. Разбира се, че и той трябва да си понесе отговорността“, каза премиерът, като допълни, че каква точно отговорност да понесе, трябва да реши вътрешният министър.

„Изобщо не им влизам в приказките, защото те в това отношение могат да говорят много, защото с нищо друго не могат да занимават обществото“, уточни министър-председателят.

...не пожела да коментира изказването на Атанас Атанасов, че делото „Октопод“ е саморазправа между бившите партньори Бойко Борисов и Алексей Петров. Борисов обаче пожела да коментира столичното метро.
   „Не мисля да му отговарям. Той да каже защо е назначил навремето Алексей Петров, а за останалото си има съдебен процес, в който да преценяват съдиите кой е прав и кой е крив“, допълни той.
    Премиерът подчерта, че проектът за столичното метро се движи с два месеца напред и неговото желание е да използва националния ефир, за да съобщи, че вече са сложени всички линии и контактните мрежи.
  „Представителят на Еврокомисията, който преди години се вайкаше, че България нито ще може да усвои парите, нито ще може да управлява проекти, вчера каза, че това е най-добрият проект, който е виждал в кариерата си. Изключително впечатлен е от евтината цена на метрото и качеството, което е постигнато“, каза още той.
  „Това ме интересува много повече и никой не може да ме отклони от този дневен ред. Вотовете на доверие са нещо, което хората забравят, но магистралите, естакадите, детските градини ще останат десетилетия напред“, завърши премиерът.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Бисерчока

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1845
  • душманин
Аз като човек нищо неабарисващ от политика стигнах до извода ,че тройната куалиция и герП имат една много обща черта.
краднене,краднене и много краднене.
Разликата  е, че преди  се делеше на 3,а сега само един лапа. :(
Поне Серго и компания беха  по въспитани и не ръсеха толкова простотий в ефир дееба  ???
Тва обаче изобщо не означава ,че съм привърженик и на едните и на другите.
Ка вика Тиквата,лош матрял.
Ми прав е....то нема друг матрял сред тези дет са почнали да се занимават с политика.
Активен
Я т'ва де ми пречи на пиеньето..ич не еба да са занимавам с него.

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Бе поне се още не е почнал да лапа. Досеги нема никъф сигнал за далавера, иначе фесовете и червените щеха да оревът светъ. Ама сигурно и той ше почне, като отреже още повече руското влияние  и вкара америчкото, което според мен му е задачата на управлението. Преставяш ли си къф ужас е за бившата тройна коалиция като стана ясно че за 20 месеца тиа ше усвоят 13 милиарда (ако са не лъжа) и то в реални неща, а не като тех досеги 3 у показуха и 10 за тех под масата!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

masok

• Гостенин
я един път спомена!!ако сички преди Бойко,беа напраили по малко у сека една сфера сега свето ще ше приказва за нас ,кат най развитата страна у свето........ ;)....не че и сега не приказват за назе!!!ма на базата на стари лаври ,че сме най корумпираната страна....... :Pма оно миналото си връви с назе....па и с тва наше мислене  и за напред........
« Последно редактиранье: Януари 30, 2012, 10:02:43 от Генин-Стубел »
Активен

Валери61

• Пустиняк
Така си е Адаш! Миналото е като бенка на бузата, носиш си го и нема ка да го скриеш от другите!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Който и да е на власт,ще бъде по-добър от Гея и Сопола.ББ е ТИква.ББ е глупак.И то активен глупак.НО-ББ праи нещо.И точно софиянци печелят най-много от тва де праи ББ.Щото ако има нещо европейско у Бангалор-тва е МЕтрото.А ньего ако ще красножопите откъде гръбъ да се пукнат го напраи ББ.И Фандъковата.И ша кажа още нещо-ББ бил клекал на Евросъюза.Ми Гея да не би да се репчеше-и он лижеше гъзове наред.Да не прикааме за Сопола,че още не моо си отлепи устенцата от ануса  на турскиа посланник.Пу-уууу blax
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Валери61

• Пустиняк
Лошото е че засеги невида алтернатива на ББ. И са едосвам по некой път че са праи основно в София, ма като са замисли човек че се пак е столица и че там живее над 1/4 от населението, а сигурно трудово заетите са почти колко сичките останали у БГ, то може би е справедливо това правене!
Активен

masok

• Гостенин
Стояне баце тва прословуто метро е почнато 1985 годин.....се некоги сак се свръшва..... ;)ако столица беше Търново и там сигурно щеше да е преоритет тва.......стига връте и ти у тоя световрътеж.....нищо ново нема у приказките ти....а и нищо нема промениш с ним мале....айде наздраве ти :nazdrave:
Активен

Чвора

• Пустиняк
Генин изобщо ме не интересува дали ти ще ми аресаш приказките.Факт е че метрото нито един от предишните софийски кметове го не напраи.Освен тва пак ти казвам-лично за мене по пропаднал град от София нема.Ако зависнеше от мене-отдавна там да а равно поле.София е тумора на България и именно софиянци с изключително тъпия си манталитет ще  довършат целата дръжава.
« Последно редактиранье: Януари 30, 2012, 10:57:52 от Чвора »
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Владимир

• Гостенин
Лошото е че засеги невида алтернатива на ББ. И са едосвам по некой път че са праи основно в София, ма като са замисли човек че се пак е столица и че там живее над 1/4 от населението, а сигурно трудово заетите са почти колко сичките останали у БГ, то може би е справедливо това правене!

Валери, много съм мислил по въпроса и съм префръгал тия аргументи. Ма за толко годин у София, извън София, у столиците на много дръжави по света и у по-мининките градчета на същите тия дръжави съм стигнал до тоа извод:
Сека една столица е различна от провинцията. Тава а обективно и лошо нема. Ама София а град, у кой не а останало нищо българско. И ората у София сакат да живеят у ньой не кък им е на сърце, ми кък е у рекламите и сериалите. А най-тъжното а, че същите тия ора чекат секи свободен ден да си идат я на село, я на вилата, та да станат себе си.
Извиневам са, ако некой са засегне от тия мои думи. Ма вгледайте са у себе си и са замислете, що сме у тоя форум.
« Последно редактиранье: Януари 30, 2012, 10:58:23 от Владимир »
Активен

Бисерчока

• Тумбак
  • душманин
Когато се строи, най-много се краде .
Затва тиквара наблега на магистрали и по мащабни проекти. ;)
Е тва би ми било доста интересно да го разтълкувате. :krkanje:
http://www.novini.bg/news/46010-борисов-50-млн-лв-оскъпяване-за-дунав-мост-2-или-да-стърчи-като-паметник.html
Активен

Бисерчока

• Тумбак
  • душманин

Валери, много съм мислил по въпроса и съм префръгал тия аргументи. Ма за толко годин у София, извън София, у столиците на много дръжави по света и у по-мининките градчета на същите тия дръжави съм стигнал до тоа извод:
Сека една столица е различна от провинцията. Тава а обективно и лошо нема. Ама София а град, у кой не а останало нищо българско. И ората у София сакат да живеят у ньой не кък им е на сърце, ми кък е у рекламите и сериалите. А най-тъжното а, че същите тия ора чекат секи свободен ден да си идат я на село, я на вилата, та да станат себе си.
Извиневам са, ако некой са засегне от тия мои думи. Ма вгледайте са у себе си и са замислете, що сме у тоя форум.
+100
Активен

Чвора

• Пустиняк
Епа естествено че се краде много коги се строи-ти къ мислиш,що беше тоа изкуствен бум у строителството при троегъзата :green:
Активен

masok

• Гостенин
и двамата ви питам!За кви софиянци приказвате???За тия де у последните 13-18 годин напълни я София ли???Па оно сичко де неставаше нищо от ним у провинцията дойдоа у София??
Не ме разбирайте погрешно,ма София  ,я прават такава ората де дойдоа от вънка!!Преду25 годин ,не беше такава......!
« Последно редактиранье: Януари 30, 2012, 11:03:30 от Генин-Стубел »
Активен

Чвора

• Пустиняк
а що дойдоа?
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.568 секунди с 24 запитвания.