Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Надолу

АФтур Тема: "Да начукаме пържолки за Шаро"-Тема на жертвите  (Прочетена 15106 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
дойдоа с демокрацията.... :)що им се не садеше куруз.....
Активен

Владимир

• Гостенин
и дваматяа ви питам!За кви софиянци приказвате???За тия де у последните 13-18 годин напълния София ли???Па оно сичко де неставаше у провинцията дойде у София??
Не ме разбирайте погрешно,ма София  ,я прават такава ората де дойдоа от вънка!!Преду25 годин ,не беше такава......!
Валери, ми я що са маана оттам. Нали затава говориме - за сеги, ми не кво а било. Преди 25 годин и у Враца, и у Видин, и у Монтана, да не говориме за Лом, Бела Слатина, Чипровци и други по-миненки градчета можеше да са живее така, кък ми са живее сеги.
Активен

masok

• Гостенин
и дваматяа ви питам!За кви софиянци приказвате???За тия де у последните 13-18 годин напълния София ли???Па оно сичко де неставаше у провинцията дойде у София??
Не ме разбирайте погрешно,ма София  ,я прават такава ората де дойдоа от вънка!!Преду25 годин ,не беше такава......!
Валери, ми я що са маана оттам. Нали затава говориме - за сеги, ми не кво а било. Преди 25 годин и у Враца, и у Видин, и у Монтана, да не говориме за Лом, Бела Слатина, Чипровци и други по-миненки градчета можеше да са живее така, кък ми са живее сеги.

имал си де да идеш....... :nazdrave:
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Абе Софиянец е тоа дека баба му и деда му са са родиле у София, оти са предале през поколенията некаква култура и начин на мислене и живот. Сичко друго е столичанин в повече! Освен интелектуалния потенциал необходим на една разрастващата са столица има естествена емиграция и на хора необходими за сферата  на услугите и поддръжките, които в повечето случаи се водят от принципа на далаверата!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

masok

• Гостенин
Стоянчо  мале,а тебе ако навремето те беа разпределили у София!!Сега друга песен ще ше пееш :)де мирни с тия приказки ,молим те..... :nazdrave:
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Генин ми ти кат си толко мераклия на кукуруза връни се та го сади :green:
Според мене поне, именно комунетата с привилегиите от една страна и  тъпата и грандоманска индустриализация именно у София наприха тоо гноен цирей,който е у момента.И понеже 25 годин ни управялават или комунета или техни производни они друго не знаат-сичко у Бангалор и тава е.Освен тва Генин, я помним и София преди 25 годин-същия цирей си беше и тогива.Виж-преди 40 годин-мое и да е била що годе нормален град.
Генин я кога сакам моо дойдем да работим у тва подобие на населено место.НО не сакам.И там къде съм отишъл-а я не съм седел като некои ора сал у София- съм отишъл по собствено желание а не по разпределение.У моя живот работите ги праим по мое желание,а не по тва кво ша ми каже некой.Така ,че колко преценим толко ще приказвам.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Владимир

• Гостенин
Имал съм... Оно затава у тоя град за десет годин си немам приятеле, ни кута на село, ни куту у София, и са влачим по квартири. Мигар Веко а имал къде да иде?! Ми Кракича и Онуфри? Ми Бубето? Ми ти?
Сичко а въпрос на избор. Тебе толко ли ти аресва София, та недия ако си не идеш дом - що село си го чувстваш куту дом - ти а терсене?
Та викам да не си чешаме езиците, зачекнаате таа тема, ма она не а за дърляне, ми а за минута мълчание - за онова, дека сме го изгубиле с детството си и за онова, дека отреза коренья на сички наза и на родителите ни.
Активен

masok

• Гостенин
неее Стояне,ти ми кажи ако те беа разпределили от началото още,кво ше напраиш?неми развивай теории след свръшен факт.....а я и заран мое закина накъде село.......лесно майням с ръка.....чекам още малко сал.....Просто съм 36 годин тука,къ дръжа ?!ебали го............ма нема да е вовеки......
Айде спирам ,че стана ниело...... :-X

п.п.впрочем Владко от тия де изброй надали некой ша се връне.....така си мисла поне,па мое и да греша....
« Последно редактиранье: Януари 30, 2012, 11:25:29 от Генин-Стубел »
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура

Та викам да не си чешаме езиците, зачекнаате таа тема, ма она не а за дърляне, ми а за минута мълчание - за онова, дека сме го изгубиле с детството си и за онова, дека отреза коренья на сички наза и на родителите ни.

thanks  thanks   thanks
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Генин ти както обикновено  четеш, ма не разбираш тва къде съм написал-когато я завръших, немаше разпределение-мене никой не ме е разпределял.И тва че я съм следвал собствената си мечта ,си е лично мой избор.Могъл съм да останем у Плевен-но требваше да напраим компромис със съвеста си.Е не го напраих-за което съм изкючително доволен.Коги човек сака нещо-го праи.Могъл съм ,и мом и сега веднъга да доам у Бангалор-не съм го напраил и се надявам да не ми се налага да го праим.Я ти пишем за работи които са зад гърбъ ми.А ти пишеш у условно наклонение......
ПП:Владо-приказваш мъдро. thanksСъжалявам,че така тръгна разговора.Само исках да отбележа,че винаги е по-добре нещо да се прави и човек да полага некви усилия,отколко да стои и да не праи нищо.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
ти учи немския па другото ще са нагоди
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Бе поне се още не е почнал да лапа. Досеги нема никъф сигнал за далавера, иначе фесовете и червените щеха да оревът светъ. Ама сигурно и той ше почне, като отреже още повече руското влияние  и вкара америчкото, което според мен му е задачата на управлението. Преставяш ли си къф ужас е за бившата тройна коалиция като стана ясно че за 20 месеца тиа ше усвоят 13 милиарда (ако са не лъжа) и то в реални неща, а не като тех досеги 3 у показуха и 10 за тех под масата

Валери вервай че лапачката е страшна!Тава са най-лакомите.Още преди да са почнали работата са си зели дела.Ониа другите си траат що техните фирми бачкат.Пазарлъка вече е напраен.Некой да се занимава с Доган?А със Станишко?За цара нещо да се чуе?Не са заблуждавайте.Тоа е удобния човек.Чрез него се праат чудеса.Простотияна е най-страшния бич за човечеството.Особено когата виждаш че не може да се преодолее,ми се задълбочава. Колкото до строежите те си вървът на секаде.И у Унгария,и у Ромъния,и у Полша... Правителствата немат друг шанс.Бойко или който и да било нема как да избега от хватката. То простаците са най-лукави.Веднага усещат на къде дуа ветера и се нагаждат.Само че назе ни нема у целата схема.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Има ни у схемата! Ние сме от страната на булката (демек откъм ебаната страна)!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Маруца

• Гостенин
Като чета кви сте ги писале, особено па оня Юински брус-Генин кви недомислици е редил се сещам, че има една такава "диагноза" - "Синдром на малките народи" се нарича. (в случая може да се каже и БЪЛГАРСКИЯТ СИНДРОМ НА РАЗЕДИНЕНИЕТО)

Само в некви мизерни държавици като нашата, хората поради пълната си комплексарщина, неудовлетворени мечти и чувство за недооцененост често обичат да се категоризират на видове и подвидове, според месторождението си, местоработата си, кой е вуйчо ти и колко ката къща е вдигнал дедо ти навремето с държавни пари, та белким малко си пооправат смачкания фасон в собствените си очи.

п.п. Абе тоо форум тръгна да стаа политичарски...Авраме, ти си виновен че насра толко политически теми. Казах ти го!!!   papa

« Последно редактиранье: Януари 31, 2012, 10:46:33 от Мариуца »
Активен

Бисерчока

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1845
  • душманин

п.п. Абе тоо форум тръгна да стаа политичарски...Авраме, ти си виновен че насра толко политически теми. Казах ти го!!!   papa

Ти невидиш ли че има още една камара раздели у форума +политическия! И кво лошо има у тва да са обсъждат на правилното место политически теми немоа разберем ??? Куто не тие кеф го подминаваш и толкова.Бегаш у гозбите  примернои те така :krkanje:
Активен
Я т'ва де ми пречи на пиеньето..ич не еба да са занимавам с него.
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.322 секунди с 24 запитвания.