Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Надолу

АФтур Тема: "Да начукаме пържолки за Шаро"-Тема на жертвите  (Прочетена 15100 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Маруца

• Гостенин

п.п. Абе тоо форум тръгна да стаа политичарски...Авраме, ти си виновен че насра толко политически теми. Казах ти го!!!   papa

Ти невидиш ли че има още една камара раздели у форума +политическия! И кво лошо има у тва да са обсъждат на правилното место политически теми немоа разберем ??? Куто не тие кеф го подминаваш и толкова.Бегаш у гозбите  примернои те така :krkanje:
бе я си ги подминавам в повечето случаи, ма да си кажем че много политики зеа да се бистрат тука...еба тоо Северозапад...
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
епа у коя кръчма на Териториата съ не бистрът политики :smeeeh:
иначе общо зето си приказваме е така а се намираме у занимавка ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
епа у коя кръчма на Териториата съ не бистрът политики :smeeeh:
иначе общо зето си приказваме е така а се намираме у занимавка ;)

Това е истината. 
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
бистриме - щото ни а кеф - ааа ма де - а връите у женските теми
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
бистриме - щото ни а кеф - ааа ма де - а връите у женските теми

:P А да видиш ти колко я убаво!
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
и да видиш ти ково а коги напишеш нещо и ти гракнат насреща-маиняй съ от тука....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Я не знам кво е тава като каже некой -политика?Ни власта зиаме,ни партия сме тръгнали да праиме,ни преврат.Може един ден и тава да се случи,но за сега още се стегаме.Тава че имаме будна гражданска съвест и не търпиме неправди и продажни управници не е политика.Това си е народно недоволство от некъдърните и крадливи политици.Ако ги не коментираме и офулваме значи сме или бунаци ,или двуличници.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Без думи

Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Orlin_Mafi

• Гостенин
като говориме за политика я сам останал с впечатление че българина най разбира от политика!Дай на българин да те учи на политика, да ти говори за футбол и да те учи ка си ебеш жената :)
Активен

masok

• Гостенин
като говориме за политика я сам останал с впечатление че българина най разбира от политика!Дай на българин да те учи на политика, да ти говори за футбол и да те учи ка си ебеш жената :)

:smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:ма па си праф деба...... ;)
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш

Страшно си прав човече!Нация от разбирачи сме!За това може би неаме ,ни футбол,ни политици,а скоро с темповете си на разплод можеме и да изчезнеме съвсем.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta

Супер яката песничка

:punk: :punk: :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
И понеже смятам че отново имаме жертви на поредната политическа безотговорна бруталност, пускам изказването си от една друга тема и в темата на жертвите.Тайничко се надявах тя да затихне.Но не би.С всеки ден набъбва.До кога?

Не бива да изпадаме в заблуда.Народа не се обединява от министрите и политиците,а въпреки тех.Народът е състрадателен и винаги ще помогне,но отговорните които трябваше да предотвратят трагедията ни поставят ежедневно на испитание.Стремежът на политиците  да изплуват на гребена на вълната и да яхнат човешкото състрадание е смешен.Една управа която цял час след наводнението е неадекватна и не знае нищо или почти нищо,въпреки че от селото кметицата дава първия сигнал още когато приливната вълна започва да се покачва.Сега типично по американски се опитват да запушват устата на хората с пари.А ще отворят ли с това очите на мъртвите?Не е ли цялата държавна загриженост безвъзвратно позакъсняла.Министър председателя пък оповести от националния ефир да не се търсят виновници.Всички имали вина.Кои всички?Смятам за най-главния виновник самото правителство.То е органът който сме избрали да знае и може всичко,а не да брои жертвите и да държи раката на умиращите.Явно със всеки изминат ден трябва по трудния начин да се убеждаваме че тази управа ръководена от това нищо незнаещо правителство е некомпетентна и вредна.Защо да продължаваме да им пестим преценката си?Нима криворазбраната толерантност която продължаваме да имаме спрямо тях ни се отплаща?За какво са ни!Зада ни задръстват с черна статистика и да попиват отпосле душите на страдащите с дребни пари без стойност?Попитал ли се е някой,защо са ни?След като можем и сами да се справим,да се притечем първи на помощ,да съберем храна,пари ,вода и дрехи,да алармираме обществеността...За какво са ни ненужните кабинетни хрантутници?След дъжд качулка е казал народа.След катафалката натруфени оплаквачи-бих добавил и бих се изхрачил!
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Кристалина бако каза нЯщо ма чукча писател а не читател /визирам списващите фо форумете на хелектронните весници/ та онаа женица каза - немате време - готвите са за по страшното - куги таа вода от тоо снег потече напролет - ма нико му неа зор сеги журналюгите по босфор теве раздават милостиня на пострадалите 

и след два месеца па ще са каеме горко и ще са чудиме сега па кво стана
« Последно редактиранье: Февруари 09, 2012, 08:15:16 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
тава а ено интересно интервю каде разкрива ного интересни нешта за Бащицата

http://novinite.bg/articles/5778/Jurnalistat-Ivan-Bakalov-Borisov-edin-den-shte-bade-saden
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.334 секунди с 25 запитвания.