Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Надолу

АФтур Тема: "Да начукаме пържолки за Шаро"-Тема на жертвите  (Прочетена 15102 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Брутале,много интересно интервю!Признавам си,много от нещата и аз самият не знаех.За други само бях чувал.Явно страхът владее сърцата.И само той ли?Ето и в нашия форум в повечето случаи говорим с намеци.Други мълчат с наведени глави и таят всичко в себе си. Трети вече са прегърнали официалната версия и здали душите си на Дявола.Четвърти им е все тая-това е най-лошото!Слава Богу,има и такива който не пестят истината,търсят изход и не престават да се надяват.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
тава а ено интересно интервю каде разкрива ного интересни нешта за Бащицата

http://novinite.bg/articles/5778/Jurnalistat-Ivan-Bakalov-Borisov-edin-den-shte-bade-saden

Бруталчооо, нищо ново под слънцето. Мани го, не ръчкай са...  ---- Тоа колко народ затри... Дано има Господ и на него да въздаде подобаващо, щото човешкиа съд нищо нема а направи, сигурна съм.  :-\
Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
я са не занимавам с него, просто циркулира из фейсбуука и сношти като ръгнах да си легам го прочетох и понеже а интересно реко да го споделим с вазе.

самата книга сигурно съшто а доста интересна.
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
Мноооого преди "Фейса" да го има връвеа матреяли за Б. Б. из нет-а. Особено един, дето с него той си разчисти сметките с ногу хора - тогава покрай сухото изгоре и мокрото, ма не ми се дири сеги, па и сигурно отдавна го нема вече из нетското пространство. 
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
я дайте тука инфо или доказателства некви .На приказки от типъ-Я знам ма нема да кажем-не вервам.
Интервюто между другото е интересно-тоа дава некой действителни факти,но най-важния факт-Кой е алтернативата на Боконе го дава.А тава е съмнително.Освен тва анализа за развитието на политическите фигури от прехода-Костов,Цара,Виденов е абсолютно повърхностен,не компетентен и неверен-поне по мое мнение-я поне си спомням много добре и кък се развиваха събитиата.Та така.И тука-не се дава отговор на основния въпрос-Тиранина падна,кво праиме после?
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
я дайте тука инфо или доказателства некви .На приказки от типъ-Я знам ма нема да кажем-не вервам.
Интервюто между другото е интересно-тоа дава некой действителни факти,но най-важния факт-Кой е алтернативата на Боконе го дава.А тава е съмнително.Освен тва анализа за развитието на политическите фигури от прехода-Костов,Цара,Виденов е абсолютно повърхностен,не компетентен и неверен-поне по мое мнение-я поне си спомням много добре и кък се развиваха събитиата.Та така.И тука-не се дава отговор на основния въпрос-Тиранина падна,кво праиме после?

http://www.boyko-borisov.hit.bg/bio2.htm
Чворе, за тава говорех, оно а ноогуу старо, сигур сте го чели. Сбирано а от висши полицаи тогива. Тоа матреял преобърна живота из основи на мнозина, на 180 градуса дето се вика, фключително и моа.   
Активен

Чвора

• Пустиняк
Тва е съвсем естествено и показва само едно-красножопите мафиоте от т.н. избухване на демокрациата до сега дръжът властта неизменно.С едно-две изкючения -примерно правителството на Филип Димитров дето па откровени педерасе беа управляващи.Но тиа работи не дават отговор на найважния въпросмоо да се повтарам ма е така-Тирана пада-кво праиме после?И кой са ни подготвиле красножопете мафиоти за следващ спасител?
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Тирана глупак е по-вреден от сички.Тоя не е чак такъв глупак,но пък е толко хлъзгав че не върши вече работа на никой.Секой различен от до сега управляващите ще е по-достоен.Май е ред на Волен като гледам.Да се насере и той па тогава ще търсим алтернативата.Може пък и да случим.Във всеки случай ще се промени нещо,а на фона на застоя и щуротиите които се творят,все пак е нещо.

И не казвайте че това нее алтернатива.Едва ли Волен или Яне са по-лоши.Поне ще покажат колко им струват приказките.Този го видяхме.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
Тва е съвсем естествено и показва само едно-красножопите мафиоте от т.н. избухване на демокрациата до сега дръжът властта неизменно.С едно-две изкючения -примерно правителството на Филип Димитров дето па откровени педерасе беа управляващи.Но тиа работи не дават отговор на найважния въпрос, моо да се повтарам, ма е така-Тирана пада-кво праиме после?И кой са ни подготвиле красножопете мафиоти за следващ спасител?

Офф, ако знаех - да ти кажа... Ти си по анализите у политиката и историата. Па и кво значение има тава? Червени, сини, жлъти... един уй ги а правил. Пребоадисани бивши партийци и номенклатурчици. В момента я лично не вида кой да я Спаситела. И защо требе да са уповаваме на една личност, която и да а тя? Нужно е да са вика Неволята и да зимаме нещата у свои ръце. В противен случай - ше ни яздат. Я съм доста крайна, но го виждам като една Чилийска хунта некво...  ??? Властта + дупетатите + мутри и вся такая сволочь ги строеваме на нац. стадион и...  papa papa После не а зле военните да земат властта за малко щото има нужда от ред у кочината.
Маа, тава са си мои съждения некви, никой не ангажирам с тех. Къкто рекох вече, ти си по анализите.
Активен

Чвора

• Пустиняк
Епа и Волен и Яне лижът ели са лизале гъзъ на Боки.Що мислиш ,че лакеите ше са по добри от господара си?
Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
я са зачето и загледа у онаа реч и си дадо сметка за нешто ного важно за сички назе човеците и сакам да ви го кажем. па секи да си мисли кво си сака. :green:

ниа убаво чекаме некой да ни поведе каде некой прогрес, и ниа да почнеме да живеаме у нормална дръжава ма не си даваме сметка за нешто ного важно. докаде са ослушваме и чекаме времето си тече, а оно нема ка да ни бъде врънато. сички тиа години чеканье, избиранье, разочарования, мъки, нерви и прочее.

секи си има глава на раменете и моа да си прецени за него си кой вариант на действие го устройва. ма пак ше ви каам - времето никой нема ви го върне.
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Чвора

• Пустиняк
Времето одавна беше наше-ма парите са у красножопите :green:
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
Епа и Волен и Яне лижът ели са лизале гъзъ на Боки.Що мислиш ,че лакеите ше са по добри от господара си?

Тия са ми у графата "на стадиона".
Активен

Чвора

• Пустиняк
определено тъ подкрепям....къкто и другата псевдоалтернатива-Мадам Йес-красножопата снаица Мегленчето Кунева blax
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
определено тъ подкрепям....къкто и другата псевдоалтернатива-Мадам Йес-красножопата снаица Мегленчето Кунева blax

Ндааа, и таа булка тоже. Честно казано, не вида алтернатива у момента. Сичко връви по инерциа, без път и надежда, ма коги каруцата оди така - не са знаа как и у кой дувар ше са спре...  ???
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.255 секунди с 23 запитвания.