Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Надолу

АФтур Тема: "Да начукаме пържолки за Шаро"-Тема на жертвите  (Прочетена 15101 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
мене ми а по-интересно ше остане ли некой у каруцата?

што според мене /мислим, че вече съм го казвал, неведнъж/ таа пародиа на дръжава ше стигне един ден, и тоа ден нема да а ич далече - кога ше почне да си вкарва квалифицирана работна ръка от близкия изток, што тука нема да са останале квалифицирани ора каде да могат да вършат определени работи.
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
нъц - нема да остане нужда от кфалифицирана ръка
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Епа и Волен и Яне лижът ели са лизале гъзъ на Боки.Що мислиш ,че лакеите ше са по добри от господара си?

Верно е.Те са пудели на каишки.Но щом един лакей който е лизал гъзъ на цара и на кой ли не може да се превърне по думите ни в "незаменим" политик,защо и тия лакеи да не можат? Те поне са по-начетени от Боко.Но въобще не ми е това целта да ги обсъждаме като вариант,а си имам старо становище по въпроса. Исках него да правокирам и до някъде успях.Истината е в нас самите.Там е алтернативата.
Който го е страх да не подхваща темата,а който иска да помогне да не търси бащица ,а да се огледа с какво може да е полезен.На Боко не му остава много.Вервайте ми!
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Симеон Дянков например е раздал 233 725 лева бонуси в края на 2011 г. на чиновници от финансовото министерство. Той уточни, че не става дума за коледни премии, а за бонуси за свършена работа.

Не за врат,а за шия.И той е в далаверата.Ясна ни е ситуацията.

Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

masok

• Гостенин
сичко е върнато.......бонуси има насегде имало е и ще има и за напред не страдаи бако..... :)
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Добре че сме попаднали на разбрани управници които си връщат всичко надвзето доброволно и в срок.Кво щяхме да правиме без тяхната доблест?
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Брутале

• Тумбак
аз така като слушах днеска новините никой не чух да а върнал нешто, даже чух цеци папката да им е дигнал срока до среда, а баштицата не знам кога обесняваше оти ку са не върне до петък/каде вече мина/ - ше са уволняват. сичко са кьорфишеци за радост на мат'риала. :zazhabil:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
 Пущам го тава тукее,щото а темъ нъ жертвите:
http://www.168chasa.bg/Article.asp?ArticleId=878691
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Цялото Софийско поле е обградено от уранови мини.От север от към Стара планина В района на с.Кътина също има такива.Преди ок.30 години се появи лечебен извор в Искърското дефиле между Курило и Владо Тричков.Хората идваха от всякъде с туби и котленки да си точат вода.
Пиеха я в големи количества и без повод.За кратко време се лекуваха с нея разни болести.В един момент обаче няколко души мистериозно починаха.Оказа се че причината е в радиационната вода която извира от района на урановите залежи.По онова време имаше значително по-рационален контрол и извора веднага беше запечатен с бетонна плоча.,а пътя до него преграден.Така си стои и до днес.Същата вода обаче се просмуква в близкия дол,а от там се влива в Искъра.И децата знаят че на това място в реката няма и жаби.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

шашовия

• Гостенин
+10.Бако Аврам е апцелютно прав!!!!Цела София е обиколена от уранови залежи-Габра/вуйча ми е служил там/,Кътина,Бухово.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Брутале

• Тумбак
кво друго да очакваш от простото пожарникарче с бай ганьовски/така де арийски :green: / манталитет.

мене ми е чудно след всички говна, които тоя сътвори дали ше има неко да гласува за него ???
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
от сеги ви каам - Боки постила на гейо и гоца да додат на бел конь и простиа нарот ще ги прегръне па по мининкото зло - щурмгевеере и машиненгевеере нико нема да запаше
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
че постила постила-тава е ясно.Ма я твърдъ ,че Боки ше земе преко сили втори мандат ,ма ше праи коалиция....и тогива ще бъде още по-интересно отколко сеги....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.219 секунди с 24 запитвания.