Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 33   Надолу

АФтур Тема: Туризъм у Северозапада - кОлтурен, планински, природен, археологически, пещерен  (Прочетена 44294 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
абе важното е че идат туристи чак от  Израел..расожда ги Кеко и спът по една неделя  при Боби у Стакефци..па и русняци идат..дират злато по стакефската бара..Кико ги води по пентаграмите...важното е че сфет голем и ора секъкви :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
....и най -вече сбръкани..ми мани другото ма се увеличават  :green:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
заключението ти е абцулютно верно Стоене :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
важно е да има бизнес, ТОРизам, иначе човека прелича да е вазпитаник на колежа в Карлуково
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Aнe

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3057
Еко пътека Под камико,  около Черепиш и Бов. здразни тва размазванье на фотото, ма те се вдии нещо, вкл. и бившата Семинария - къде се е подвизавала при комунистически времена
начи тва около Черепиш, манастира, Ребъркво, Люти брод...нема такава красота и толкова неизвесно :(
всички прикаат за Девин, Трявна....

https://plus.google.com/u/0/photos/111841239755450099764/albums/6137316237873266225

Активен
Конощипат е селскостопански вредител. Движи са основну под земъта. Из тайните структури връъимгу. Не шаралее таа жена по светлото и одгоре, що го а страшингел да го не изребри некой с лопатата. Фенерски

Дръен Философ

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 699
Бааа тиа длъги обективе... Снимката е един път!
Активен
"Имах мечта да имам часовник. Сега имам часовник, но нямам мечта."

Aнe

• Тумбак
а маре, не фръга баш надалече. ма що така а замазвал?
не отива на пейзажни снимки да ползва тоа способ.

там може да се отседне у манастира. у люти брод е пълно с мининки къщета, некои се отдават.
ще подира контакт на едната виличка.
Активен
Конощипат е селскостопански вредител. Движи са основну под земъта. Из тайните структури връъимгу. Не шаралее таа жена по светлото и одгоре, що го а страшингел да го не изребри некой с лопатата. Фенерски

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Откъде са тръгва и къде свръшва таа пътека?
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Aнe

• Тумбак
от Бов до Черепиш лаас  има и други статии. ма Бов не е у северозапада.

http://stankov.weebly.com/105510861076-108210721084108010821086.html

скален венец е горе на снимката, а доле е гара Бов.

млого скални венци има около Белоградичшките скали и вече споменуваните Глами

Активен

Генчо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8830
  • Стерео сват
Явно не е Вазовата, къде е от Бов до Заселе. Я там съм одил неколко пъти. Страшни глетки са...

Активен

Aнe

• Тумбак
убавиня!

я ме фана яд, че не снима цръквата на китното село Лютидол, ма але имлае сайт :)

http://www.lyutidol.mezdra.bg/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F

начи сАвет от мене, като се минва по пъта на Лютидол да се свръне улево изнанагорнището, да се мине през селото, полсенка д асе мине през Черепишкия манастир и ча посленка накъди Враца, мих-град...
Има кво се виа ;)
Активен

Aнe

• Тумбак
азе позаорах с тиа скални венци, сак че ме влече.
има бая у нашийо предбалкан. ма баш слимки не намирвам.

и докъ дира, намер иено онлайн списанее, къде сигур пак зади ньего стоят половин мильон леваусвоена пара :(

http://issuu.com/weekend-northwest/docs/guide_montana/31

неколко интересни описани обекти http://be-tourist.eu/zabelejitelno/oblast-montana/neotkritiine/ekobiot.html
Активен

Aнe

• Тумбак
Активен

Aнe

• Тумбак
продължевяме с репортажете и чуждия слимкоф матриял. пак ше цитирам тоа фотограф, къде млого пъти го цитирвам.
та ено от най, най, най места не намо у назе но и по свето.
менадъро на река Искър при Черепиш  -вдъхновенее за Алеко, Фелиц каниц, Вазов да напише Една българка, и др....

тава  ебаш на 7 км от пъто. интересуват ни првивите снимки, тия от Бов баш не са у СЗ.
https://krasimirpetrov.wordpress.com/2012/11/25/%D0%B5%D1%81%D0%B5%D0%BD-%D0%B2-%D0%B8%D1%81%D0%BA%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%B4%D0%B5%D1%84%D0%B8%D0%BB%D0%B5/

« Последно редактиранье: Април 19, 2015, 12:36:03 от Aнe »
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 33   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.283 секунди с 23 запитвания.