Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: "Сатирикон"-2012 или тези които засенчиха Нерона  (Прочетена 9617 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мигър я знам

• Гостенин
но за този ден и час  не знаят нито ангелите  нито сина а само отца
Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
Днеска както сека друга година гледам парада по повод 6-ти май и кво да видим - за пръви път от кво я гледам тоо парад нема кьораво камионче, танкче, бронетранспортьорче да мине да зарадва матриала :'(

толко ли моо да сме истръпляци, десет машини да подготвите да ги покажеме на ората, да пипнат децата, да се зарадват ???
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
толкова  :udri: :udri: :udri:
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
 Матриялъ а нъ ягне и вино и му а се таа.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
К'во ягнье?Вместо КУРбан,за народа само първата половина на думата.Бръмчът едни въртолети за милиони и затвърждават максимата че не сичко къде фърчи се еде.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Това е текст от "поетичната" Декларация на Герб по повод взривовете край с. Челопечене през 2008 г., когато на власт беше Тройната коалиция:

"Взриви се не само Базата с боеприпаси в Челопечене, взриви се за пореден път митът за компетентното и отговорното управление на страната в настоящия момент. Взриви се гражданското доверие в способността на отговорните държавни институции да се справят с рискови и извънредни ситуации."

Днес вече месеца е юни ,а годината 2012.На власт е ГЕРБ...иии... отново взрив.Този път с жертви и мълчание.Казаха ли преди години каквото имаше да се каже по темата или крият още нещо в ръкава? Каквото и да крият голия си задник няма как да го крият повече.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Какво е станало? Какъв взрив има пак?
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Сеги чакам да разроват и таа ДС-фирма и да излезне че са продале бая нещо нелегално, а сеги замитат следите. Кой може да си извади лиценз за боравене с боеприпаси, а и от преди колко време е в тоа бизнес оня червен мазньо? Никой не може да възстанови наличност по събрани осколки.
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

masok

• Гостенин
Какво е станало? Какъв взрив има пак?

Уйне гръмна къде петолъчката близо до Сливен ,некъф склад за барут... ;)
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Уйне,стана пореднъта тъпотия на БГ ниво-некой,некоги,дал право на частна фирма да обезврежда армейски боеприпаси(таа целата процедура а ясно а че а станала поди тезгяфа!!! :green: >:() Ма понеже целата процедура става в сравнително отдалечени селски местенца,тама са назначава работна ръка състояща се от местни земеделци(със съответващите им "познания в областа" на взривните вещества и армейски боеприпаси...!!! И са стига до поредната "новина" за неграмотни журналисти,които се възползват от събитието,за да създават паника в продължение на дни,ама немат акъл за 5 пари да зададат правилните въпросе на правилните ора...!!! :udri:
...и те така..! ;)
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Ясно. Типично по териториалному...
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
+1000 за Дръм!!!
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
...и от мен ++++
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Е и...

Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Страницата е създадена за 0.157 секунди с 25 запитвания.