Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Петициа против ACTA  (Прочетена 11884 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Владимир

• Гостенин
Re:Петициа против ACTA
« Reply #106 -: Февруари 13, 2012, 08:30:20 »
Кой и как е гласувал за АСТА в Европейския парламент
 http://www.votewatch.eu/cx_vote_details.php?id_act=1189&euro_vot_valoare&euro_vot_rol_euro_grup&euro_vot_rol_euro_tara&vers=2&order_by=euro_parlamentar_nume&order=DESC&last_order_by=euro_parlamentar_nume&limit=0&offset=0&nextorder=DESC&euro_tara_id=19&euro_grup_id

М-даааа, красота! Тия, дека сеги са против, тигива за гласувале "за". А тия, дека сеги са пръви защитници, тигива са били "против". Тикива ми ти работи...
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #107 -: Февруари 13, 2012, 04:04:16 »
говняре.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #108 -: Февруари 14, 2012, 02:41:48 »
http://www.dnes.bg/politika/2012/02/14/bylgariia-spira-ratifikaciiata-na-acta.151353

ена победа

оно са знааше, че тиа проектозакони са обречени, ама за кво занимават ората с тех...

ората 2 : 0 алчните корпорации :green:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #109 -: Февруари 14, 2012, 03:02:18 »
"Поемам отговорността, каза министър Трайков "  да разбирам ли че при секви проблеме да ги насочвам накъде ньего ?  :green: :smeeeh:

Еш ка можло дееба цайса спклепан ...  blax
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #110 -: Февруари 14, 2012, 03:03:36 »
вива замунда , вива ла свободъ !!!  ;D
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
« Reply #111 -: Февруари 14, 2012, 10:10:21 »
вива замунда , вива ла свободъ !!!  ;D
:smeeeh:
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

Брутале

• Тумбак
« Reply #112 -: Февруари 15, 2012, 12:44:22 »
Пръво Трайчо ръгна да поема одговорност, съга и Бащицата и он да не остане по надзаде с поемането на одговорности blax :

http://www.dnes.bg/politika/2012/02/15/spirame-acta-poemam-otgovornostta-otseche-borisov.151452
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #113 -: Февруари 15, 2012, 01:08:55 »
Нека поемват, да си ги поемват кат педерасе един на друг :smeeeh: най-важното е че успееме тия дека не беме съгласни с подписваньето таа аста
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #114 -: Февруари 18, 2012, 01:10:22 »
Една статия по темата:
http://www.investor.bg/analizi/262/a/zashto-v-iztochna-evropa-izbirat-internet-piratstvoto,130396/

п.п. и тиа са стигнали до голем извод... ;D
Цитат
Защо в Източна Европа избират интернет пиратството - Маркетинговите усилия за популяризиране на филми и музика не отговарят на възможностите за достъп до продуктите в по-бедните държави.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #115 -: Февруари 18, 2012, 02:15:34 »
 :punk:
Цитат
Но в регион, където един от лидерите, румънският президент Траян Бъсеску, каза веднъж на Бил Гейтс, че компютърното пиратство е помогнало на народа му да създаде процъфтяваща софтуерна индустрия
guru
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #116 -: Февруари 18, 2012, 02:18:30 »
беги е - верно ли ората тука са бедни
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Брутале

• Тумбак
« Reply #117 -: Февруари 18, 2012, 02:39:22 »
Цитат
Но в регион, където един от лидерите, румънският президент Траян Бъсеску, каза веднъж на Бил Гейтс, че компютърното пиратство е помогнало на народа му да създаде процъфтяваща софтуерна индустрия

нда, я от ного време съм застъпник на мнението оти пиратството мое да има добри страни; като например безплатен достъп до платена информацеа што са однаса до самообучения; преквалифициране; учене на езици и прочее;
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #118 -: Февруари 18, 2012, 03:42:05 »
Нали разбираш че ТЕ не искат да има умни и можещи ора у источна европа а тъпи бачкаторе за черната и слугинската работа

затова и го има тава зимането на чуждите кадри - ти ка мислиш че ВСВ америка си напраи ракетната индустриа - като узе немските инженере

иначе нещата седът така - за да може една нациа да произведе наука пръво требе 5 поколения да са живеле добре във цветуща икономика и просперитет и качествено образование с традиици - и те тиа ора след 5 поколениа ще почната да произвеждат научни работници и ще прават наука и космическа техника
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Брутале

• Тумбак
« Reply #119 -: Февруари 22, 2012, 07:26:43 »
яла те кво циркулира тука от некви часове по мрежата.

я лично тава не мом го приемем за достоверно, што малко фантастики са говорат вътре, ма секи случай си а интересно. се пак летото на 2012 не а толко далече, че да видиме дали тава ше са окаже истина ли некой дебил па са прай на конспиратор.

па преди време бех казвал оти сички почнаа да са праат на 'анонимните' и сичко пойде каде курец...

Активен

Страницата е създадена за 0.366 секунди с 22 запитвания.