Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Петициа против ACTA  (Прочетена 11909 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Петициа против ACTA
« Reply #135 -: Март 10, 2012, 08:52:46 »
оф-оф-оф не думай -тава па е вселенска глупост-къ така ше делът Читалището :o ???
Наздраве :nazdrave:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #136 -: Март 10, 2012, 08:53:56 »
те от тава съждение ма беше най-стра - команчите да туриме па  blax и гейо и гоце да додат на бел кон
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

masok

• Гостенин
« Reply #137 -: Март 10, 2012, 09:03:33 »
е изгонили са старата директорка за кражба от 4000лв.тя си е намерила заместник и оня е преправил документите и се е назначил сам!!!сега са го дали на прокурор....
от монтана дават 5000лв за самодейците и ше се избият за тия пари........Кметицата е дигнала ръце .......абе неми се приказва......чекам развитие.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #138 -: Март 10, 2012, 09:34:48 »
абе вие неразбрахте ли ,че цвекетата ше управляват още 4 годин!!!!сал си мъцате колко да има писанье....... :green:
ше управляват ,ако има кого-изкючвам циганьете-пенсионерете  ша дадът фира -и Генин ,помни ,че сека една система има степен на насищанье-а герберете одът с големи крачки към тва поносимостта на ората да се превърне в непоносимост-баланса е тънък....Боки за сеги успева да спазва баланс-засега...

баце ,другата алтернатива са команчите.......ма айде наздраве ,че така къ сам седнал ду кюмбето у село,баш баш за политики ми са не приказва.............и да вметна :знаете ли къ се дели Читалище на 2???те тва сакат у наше село да напрааат......... :udri: :udri:

Те не са алтернатива!Умрел кон не рита.Алтернативата е в съюз на граждански сдружения. По подобие на някогашното СДС.Времето на партиите изтече.Компроментираха се и вече никой не верва у тех.Сека новосъздадена партия действа като стара.Партийната идея е заразена с неразумност и требва да си иде.Новия свет требва да се гради от нова система.В нея требва да има место за изява за всеки.Без разлика на пол,народност, вероизповедание, професия,мироглед...Отколешните вражди трябва да бъдат забравени в името на бъдещето.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #139 -: Март 10, 2012, 09:53:14 »
Това е правилната формула, но видиш ли българете да са разберем и да са съберем да го направим? Като ние винаги сме са делиле и сме гледале далаверката! За целата требва да израсне духа, амен ми са види че само деградира!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #140 -: Март 11, 2012, 12:55:07 »
У таа темица са не бех мешал, ич ми и не требва, акта, макта, кво си сакат, тава ша напраат с назе. Ниа сме опитни мишуенца, те тава е, друго нема. Обаче сеги ме досръбеа пръстите да отговора отново на Габриел.

Авраме, ти си непоправим идеалист! Нема такъв човек като тебе! Нищо ли не разбра? Не усети ли, че не можеш да промениш тоо свет и че нема да го промениш? Има си план за действие, брат. И той не включва твоите и моите идеалистични и идеални идеи.
Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #141 -: Март 11, 2012, 01:20:12 »
абе вие неразбрахте ли ,че цвекетата ше управляват още 4 годин!!!!сал си мъцате колко да има писанье....... :green:

че управлиават у най-вероятна коалициа с бсп и/или дпс :green:

да им а честито на цеци, боки, цецка и другите карикатури от таа партиа :zazhabil:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #142 -: Март 12, 2012, 11:09:26 »
Ааа, те тава е темата за политиката  blax
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #143 -: Април 04, 2012, 11:05:39 »
http://news.ibox.bg/news/id_1748910563

ндаа, нема надежда ..
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #144 -: Април 04, 2012, 11:47:08 »
епа-ша съ излаза лаас на пьощада-ма си мисла дали да не излааме направо с машиненгевеерите-да питаме и за други работи,не сал за акта? papa ----
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Брутале

• Тумбак
« Reply #145 -: Април 04, 2012, 11:51:22 »
ндааааа, стана ясно оти пожарникарчето лиже задниците на краварите...
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #146 -: Април 04, 2012, 11:55:41 »
блъгърете нема а са дигнат никуги повече протиф аста - Док и щурмгевеерете не са лоши
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Пустиняка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4809
  • Капистра - битер Кулчанин
« Reply #147 -: Април 06, 2012, 08:36:31 »
ндааааа, стана ясно оти пожарникарчето лиже задниците на краварите...

Бойко + USA =
Активен
За глупочата граници нема!

Брутале

• Тумбак
« Reply #148 -: Април 27, 2012, 12:02:30 »
http://www.cinefish.bg/bTV-startira-aktivna-borba-s-internet-piratstvoto-news8926.html

говорейки за цензура, яла те ени жалки орица каде са си повервале супер ного, че ча битка са ръгнале да водат :green:

естествено излишно а да казвам, че сека ена медиа /било то национална или кабеларка/ предлага БЕЗПЛАТЕН ДОСТЪП до излъчвани предавания по техната медиа. да, ама не и от босфорТВ.
Активен

Wintry

• Гостенин
« Reply #149 -: Май 10, 2012, 11:08:11 »
Да ви обясня за ACTA, като...лаик.
Миналата година, беше обявен конкурс в страницата на МВР - http://www.dhr.mvr.bg/Competition/Entrance/default.htm за постъпване на държавна служба в ГДБОП за 182 свободни места - без първоначална полицейска подготовка. Такъв голям конкурс не е провеждан никога до сега.
Изискванията бяха висше техническо образование, специалност компютърни технологии.
Назначиха си хората и започнаха да работят. Какво работят - секретно било...
А сетете се какво работят!?!
Подписаните договорености по ACTA са вече в действие и не си мислете, че са оттеглили подписите си от споразумението. Тиражираните по медиите тези, че доставчиците на интернет, ще бъдат задължавани да дават инфо за клиентите си са...прах в очите. В ГДБОП нямат нужда от инфото на доставчиците.
Всичко се направи тихомълком, докато ние крещяхме по площадите и писахме по форумите.
Няма как да е по друг начин, след като индустрия за стотици милиарди долари търпи загуби заради торрент тракерите. Американците не са склонни да оставят хората да гледат, слушат, и играят без да плащат.
Софтуерните гиганти също надават вой.
Бъдещето, което ни очаква не е никак розово и ние колкото и да протестираме няма да можем да преборим милиардите долари!

Активен

Страницата е създадена за 0.413 секунди с 25 запитвания.