Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Туризъм извън СЗ  (Прочетена 18237 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Буба Лида

• Гостенин
Re:Туризъм извън СЗ
« Reply #30 -: Февруари 10, 2012, 12:59:56 »
Къде са точно намира тава и кви са цените я дай малко повече инфо

те тука пише http://www.travel.etropole.info/vodenica.htm

Мисля , че беше 15 лв на легло бунгало, 20 лв за легло в стая. Не съм много сигурна , но това са май зимните цени заради отоплението, па летните малко по-ниски/ ма сега може да не е така/.
Активен

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
« Reply #31 -: Февруари 10, 2012, 01:03:40 »
Благодаръ  thanks
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #32 -: Февруари 10, 2012, 02:19:11 »
Красота!  :punk:
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #33 -: Февруари 10, 2012, 03:36:12 »
мааалуууу, алал ти вера, домачице, отсага казвам категорично - утвадам, сполай ви и убав ден, понеже се са кана и се ма мрзи после, ма ще напраа един очерк за тиа местенца къде съм азе одил, че верно си заслужава да са споделат чепатлениа и убаво и лоши
Активен
не я като да немам, ма би шкял

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #34 -: Февруари 11, 2012, 03:49:14 »
Ууу, па тва много убаво ма, Лиде  :punk: Дека е?
Активен
Ние сме ора естете.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Буба Лида

• Гостенин
« Reply #35 -: Февруари 11, 2012, 04:08:26 »
тва те тука:http://www.rosioazis.hit.bg/

Активен

Гривяк

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5715
  • Чака, бега, мЪчи ма!
« Reply #36 -: Февруари 11, 2012, 05:20:57 »
Лиде, страхотно изглежда това място.
Аз преди няколко години за пръв път отидох в Трявна, но бях очарована. (Даже и мойте 20 мушмуроци заведох да видят красотите на Дряново и Трявна). Ето къде отседнахме при първото ми гостуване в Трявна - доста добри условия и на прилични цени. Пламен се казва собственикът на къщичките. Посрещна ни на гарата със собствен превоз, много учтиви и гостоприемни млади хора са хазяите.
http://ipakdoidoh.tryavna.biz/
« Последно редактиранье: Февруари 11, 2012, 05:40:17 от Гривяк »
Активен
"Северозападът е консервативен, а аз съм северозападен." колегата Фенерски :)

Буба Лида

• Гостенин
« Reply #37 -: Февруари 11, 2012, 05:38:24 »
Аууу, на това не съм попадала, ма си го турам у тефтеро, убавиня :)
Активен

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #38 -: Февруари 11, 2012, 05:57:53 »
У детските си години се там съм одила на море  :) татко беше военен, на Шабла одеха на летен лагер, а ние с мама и брат ми - с него. Много е убаво, умирам за такива ненаселени места  :punk:
Активен
Ние сме ора естете.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #39 -: Февруари 11, 2012, 06:51:17 »
ауууу баща ти е бил от ПВО ели свързочни войски значи ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #40 -: Февруари 11, 2012, 06:51:53 »
не знам кво е ПВО  ??? артилерист е  :)
Активен
Ние сме ора естете.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #41 -: Февруари 11, 2012, 06:53:36 »
противовъздушна отбрана-ма артилерия също може-они одеа да стреят с ракети на Шабла.
Бе добре си и по северното черноморие и там има разкошни места,дето саможе би по-запазени....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Буба Лида

• Гостенин
« Reply #42 -: Февруари 11, 2012, 06:57:02 »
противовъздушна отбрана-ма артилерия също може-они одеа да стреят с ракети на Шабла.
Бе добре си и по северното черноморие и там има разкошни места,дето саможе би по-запазени....

На мен пунеже ми е любим Синеморец, ма още ут едно време, коги пускаа със задраничен лист, ма последните гудини стана пренаселено , пак ми аресва там де, но почна да се углеждам за други места и откри такива на север :)
Активен

Дзверъ Джули

• Гостенин
« Reply #43 -: Февруари 19, 2012, 11:31:15 »
Живеем до морето, но обожавам планината. Всяка ваканция одим некаде. Тава е снимано у едно село Щит, Асковско, на 20 км от Свиленград. Има кво да се види. Нощувките в Щит са по 10лв. на легло в стаи с климатик, кабелна и вътрешен санитарен възел и баня. Така че обиколката в района маже да е 2-3 дневна.
Забравих за кръчмата: топла храна, местни специалитети, мезелъци, ракии и вина по всяко време.

[]

Останки от римска баня. Още е запазена системата от керамични тръби служеща за отопление на помещенията. За съжаление мозайката по пода е затрупана.

[]
Скална църква Ипондо
[]
[]
[]
Активен

Лида

• Гостенин
« Reply #44 -: Март 27, 2012, 09:27:48 »
Я че подигнем таа тема, оти сеги ще праиме кръщене на мънекото, некде около София некой да препочъча манастир и евентулано места за отседане?
Активен

Страницата е създадена за 0.285 секунди с 22 запитвания.