Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 27   Надолу

АФтур Тема: А я си утвадам на село - ели деурбанизациа за начинаещи  (Прочетена 29998 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
па добре че не си си затръкал и мненията
Активен

apostolicia

• Гостенин
Я  ми ареса една ограда от тръстика и камъш. Чекай да а дира из нетя.
http://www.domigradina.com/огради-от-бамбук-тръстика-и-ракита/
те тука напримерно третата снимка от ракитата. Много ми аресва. Некъде бех срещала, ма се не сещам къде бъш, а сеги немам време да дира, ограда от тръстика - ма толко ми ареса, а като си  престава по пъта от Козлодуй за Лом, точно като излезнеш от Козлодуюй и преди да стигнеш мосто на Цибър, има пояни с тръстика. И сигурно има и коджа змийоци, сапове и секаква такава гат, ама кой го не е стра, да набива крака у гумените батуше и те така.
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Апостолице, опраи тоа линк, че са не види, опитвах да да го копна тва и да го пейстна, ам не става, па ма заинтригува.
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
Апостолице, опраи тоа линк, че са не види, опитвах да да го копна тва и да го пейстна, ам не става, па ма заинтригува.

пробай те така: http://bit.ly/wucMIo
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Буба Лида

• Гостенин
Мен ми стана ясно, че никой нема да си утвада на село , че никой неа имал такива намерениа, само си чешеме езиците, темата е убава, ма желание нема. Никой същински не го вълнува тоа въпрос, ората сме те така, да ни е дубре, ма да не се мъчиме. Секи отчита за себе си мъчение ако живее на село, не съм го прочела никде, ма се усеща!
Активен

Вая

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1329
  • ревла
Намерение имах, но се изпари. Невъзможно е. И нее за дръти ора па и сами си. Не мом да идем там и да треперим сека нощ дали нема да ме нападнат циганите. Сека нощ обикалят по къщите и роват за пари, докато ората спат. На деда ми сестра я изнасилиха и она се поболе и след малко време умре. Друга жена у същото село я изнасили един изверг циганин и после я пребил до смърт. Имаше счупени ребра и извадено око. Бех там на погребението. Да продължавам ли?
Активен

Буба Лида

• Гостенин
Намерение имах, но се изпари. Невъзможно е. И нее за дръти ора па и сами си. Не мом да идем там и да треперим сека нощ дали нема да ме нападнат циганите. Сека нощ обикалят по къщите и роват за пари, докато ората спат. На деда ми сестра я изнасилиха и она се поболе и след малко време умре. Друга жена у същото село я изнасили един изверг циганин и после я пребил до смърт. Имаше счупени ребра и извадено око. Бех там на погребението. Да продължавам ли?
Я  те разбирам, доколкоту устанах с впечатление си сама жена в момента и мен би ме било стра да живеем сама на село, определено. Ма с мъжка упора се ядва, става, нищо ,че посред нощ като ставам до външнио клоезет си умирам от стра. ;D
Активен

Вая

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1329
  • ревла
Скоро ми казаа и за един мъж - заварил цигани да краднат некъде нещо и се скарал, а ония го подгонили да го бият и се заканили, че рано или късно шъ го фанат. Он се уплашил и бегал от село - вече не живее там. Тиа са вече мнозинство и ги неа стра от нищо. От кък им дадоа права они се помислиа за ора вече си праат кво си сакат безнаказано. Вече и за мъже нее там.
Активен

Буба Лида

• Гостенин
Скоро ми казаа и за един мъж - заварил цигани да краднат некъде нещо и се скарал, а ония го подгонили да го бият и се заканили, че рано или късно шъ го фанат. Он се уплашил и бегал от село - вече не живее там. Тиа са вече мнозинство и ги неа стра от нищо. От кък им дадоа права они се помислиа за ора вече си праат кво си сакат безнаказано. Вече и за мъже нее там.

При назе летоска фанаа един мъж, дека обикаля вилите и забележете само дири ядене и пиане, почерпи се добре и бега. Ма това поне месец- два, нещо като клошар, ма он дири само да ублажи, ма а ако я бе сама там ще да се стреснем със сигурност.
Активен

Маруца

• Гостенин
Е именно за индианците имахме унапредвид къ ше го бъде с идилийката на село и тех помежду...ше стааме като у Дивия Запад, секи с пушка под възглавницата, едно въже така по-ячко, та като го видиш молеца че ти се е окикерил на плета, па да заметнеш с ласото и да го овесиш на крушата...малии, кипвам само като си мисла за тех... :ninji: :ninji: :ninji:
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
и БХК така мислат като тебе - ма ги не зимат при них си - щото имали уникаални културни традиции -
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Е именно за индианците имахме унапредвид къ ше го бъде с идилийката на село и тех помежду...ше стааме като у Дивия Запад, секи с пушка под възглавницата, едно въже така по-ячко, та като го видиш молеца че ти се е окикерил на плета, па да заметнеш с ласото и да го овесиш на крушата...малии, кипвам само като си мисла за тех... :ninji: :ninji: :ninji:

,,Господ създаде хората-Полковник Колт ги направи равни" :green: :punk: :punk: :punk:
Бих добавил ,че ток по мрежата е добро решение също-и вилата-къкто беше уточнил на Онуфри един съселянин. :smeeeh:
БХК моа само да поемнат въздух и уууубаво да го надуат-и то под водъ та да се не дига прах :smeeeh:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
я предлагам на целото БХК да уземат по един само за една седмица да си чуват у тех си - оооооо
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
за вазе деурбанизирани орица - те новеа брои на списание ноф учен - като сме у прованса да не сме прости я

http://dox.bg/files/dw?a=1723c43e80

дистанцираме се от рикламете на монсанто - що знааме че не са добри ора но другото става за четене
списаниицето е наингилис
акценти - научно изложениице у вашингтон у краа априлии - на което нема да идеме разумеется , американците минават на природен газ да си карат колите доброзорлем и трудно, и тава е за таа седмица
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
каеш газификациа на афотонобилете и у Америчко-я па слушая днеска по радивото у колата ,че Обама Клепарски а казал ,че задача нобър уан за америочкиет учьоны ще бида изнамиране и развитие на алтернативно гориво на петрола.И тава ще е държавно провъзгласена и подкрепена политика-и финансово.Ндааа....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 27   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.327 секунди с 23 запитвания.