Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: А я си утвадам на село - ели деурбанизациа за начинаещи  (Прочетена 29742 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
:smeeeh: :smeeeh:Юбопитке мила...ма там по селата нема Студенски градища..... ;) :smeeeh: :green:

И кво кат нема ?? да неа на тва да са крепи вселената - я по подробно разкажи  за тава кво що, че ми стана тересно

Юбопитке,  у едно типично СЗ село, вервай ми нема нужда от никви ИТ-та като постоянна работа.
Язе живеа с илюзиата че се неко ден нещата ша потръгнат у СЗ и ша са прибера дом си.

Мн е важно Росене, кво баш разбираш по потръгванье на работите, от мн ора сам слушал тва, "я кат са пенсонирам ша са прибера на село", ама на практика манко доживеа, а тенденциите са към намаляване на таа бройка
« Последно редактиранье: Март 12, 2012, 08:31:36 от Izpadqk »
Активен

masok

• Гостенин
Цитат
Мн е важно Росене, кво баш разбираш по потръгванье на работите, от мн ора сам слушал тва, "я кат са пенсонирам ша са прибера на село"

па те наще са прибрааа ...и кво?що да се не прибереш кат пенсионер у село???
или ше киснеш над главата на синовете си да им пречиш сал??
по преднитети думи нема ги коментирам за сега..... :green:
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
БАш них сакам да коментираш, иначе све едно не си казал нищо  :green:

И много неа са прибраа, ли ги гледам кат си ода по враца седът си у кутишките кат плъове у дупки, наще па немаа касмет да доживеат- съдба
Активен

masok

• Гостенин
Кънчо мале...некой придошли у София,нетурат нищо присърце ;D(поне за мене)......бачкат що требва да са там и що им требат париците(ма могу могу се не утурат)........и кат дойде петъко се разтурат ду неделя.......ти обяснявам ли повече........
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
Ей, Я засега нечета мисли, а кристалната ми топка неа довръшена баш, та ако сакаме да речем нещо го пишеме  ;D
Темата е деурбанизацеа, ели ка да са врънеме на село, откъдето всъшнос сме тръгнале - дремал ми уя мене кои за кво я дошел у Софеа, я за мен си знам за кво сам тука.
Активен

masok

• Гостенин
начи и двамата нетребе пишеме тука!!що несме по темата.... :green:
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Язе живеа с илюзиата че се неко ден нещата ша потръгнат у СЗ

Отказвай са овреме. Нема да потръгнат надобре. Тава е истината. Сеги да ми не излезне некой с мнението, че съм песимис или некво такова. Работа тама не очаквайте в близките 30 години.

Я преду 23 години си мислех, че през следващите 23 години ще се пресее тоо живот, ще си иде плевътъ, ще остане зръното, ще се изчисти околната ми среда от команчи, ще дръпнеме малко с малко наедно с белите ора, за толко години се ще има оправиа и подобрение, таке се нещо малко ще мръдне. Ебагу къв съм бил оптимис неземен и зелен, наивен и изтръпнал.

Никоги повече оптимизъм. Не. Пренастроих системата. Ич не ми дреме вече за дръжава, страна, общност. Дреме ми за семейство и приятеле. Туке се опитваме да създадеме интернетска общност. Ма дорде не подпалиме нещо нема да има никва файдъ от нищо. Затава и си кютам на тихи обороти, не чета и не гледам новини да не пцувам телевизора...

И кво изрева тука некой ка съм щел да оцелевам на село без дофтур. Сеги да не би да ползвам дофтуре. За дечурлиата пала колата и отвадам при личниа, не е зле, помагал е винаги, едно разболеване е равно на 50 лева за лекарства. Значи мене ме вълнува повече да имам тиа 50 лева отколко да имам наблизо лекар. Ако не е наблизо, ще е на 30 до 50 км, за един час съм при него.

Таа тема според мене не е за копанье. Потретвам са. Я не съм са родил да копаа кукуруз. Ни па да доа крави. Секи си са а родил за нещо. Обаче сакам да живеа до природа близо. Ели поне веднъж у седмицата да си прекарвам деня на таково чисто и убаво место. И тава не е малко. А като се отгледат дечурете пътища много.
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
Таа тема според мене не е за копанье. Потретвам са. Я не съм са родил да копаа кукуруз. Ни па да доа крави. Секи си са а родил за нещо. Обаче сакам да живеа до природа близо. Ели поне веднъж у седмицата да си прекарвам деня на таково чисто и убаво место. И тава не е малко. А като се отгледат дечурете пътища много.

:punk:
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
таа тема е за живеане на чисто место по чис начин /далеко от команчи/ , па дали фкючва копане на кукурус ели каранье на трактор къде копа кукурус неа важно
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Самотока

• Пустиняк
  • душманин

Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=5ba6b8aab4

Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=6d8ae53b04

Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=57105b52e3

Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=8a92eb897c

Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=a825a2a85e

те едни списаниица за отглеждане на екологични градинки и последното е списаниице за модните тенденции у живото у праванса

Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=9fefd4a028

Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Владо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1472
Тфа сака регистрациа баце,па ми са незанимава.
Активен
нулаосемосемшесчетиричетирипетдеветосемшес

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
е не сака - де па огледаи
Активен

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
Самоточец, мола ти са, мъцай с по една дума до линка за койо списание иде реч, че ма еде юбопитство неземно, па с тиа наще интерминетски скорости ми отива поне полвин час на бройка да ги свалям едно по едно
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
сичките си струват три списаниа са органик гарден , едно е научно популярно и третото е живот у прованса априлииски брои
Активен

Пустиняка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4809
  • Капистра - битер Кулчанин
Тава с розовия домат и бъкличките ми наплни душата  love
Активен
За глупочата граници нема!

Страницата е създадена за 0.286 секунди с 21 запитвания.